Mendocino County Sheriff دفتر جستجوها برای Covelo مرد مظنون در قتل متهم

Mendocino County Sheriff را در حال جستجو برای یک 64 ساله Covelo که فراموش مقامات پس از یک آخر هفته پیگیری مظنون به اقدام به قتل و حمله با سلاح مرگبار در برابر یک افسر صلح.

دفتر یک تماس از Adventist Health Howard بیمارستان یادبود Willits در 4:45 p. m. روز شنبه حدود 54 سال از نیوهمپشایر که پذیرفته شده بود با زخم گلوله مقامات در بیانیه ای گفت. نمایندگان صحبت با قربانی قبل از او منتقل شد به یک بیمارستان در خارج از شهرستان برای درمان بیشتر. مرد که انتظار می رود برای زنده ماندن.

نمایندگان در پاسخ به Covelo اقامت در منطقه که در آن تیراندازی رخ داده است به این امید از تماس با رندولف پل Bisson که آنها را شناسایی کرده اند که ممکن است مشکوک. اگر چه نمایندگان یافت شواهد فیزیکی در خارج از محل اقامت آنها پیدا نشده Barney the Sheriff شدهاند.

مدتی بعد Bisson دیده می شد رانندگی یک خودرو در نزدیکی. نمایندگان در تلاش برای او را بکشد اما Bisson متوقف نمی باعث یک خودرو پیگیری. Bisson اتهام زده دو اتومبیل های گشت عمد کلانتر شدهاند. Bisson به نظر می رسد به تلاش برای رم یک سوم معاون پاترول ماشین باعث معاون به درایو از راه برای جلوگیری از برخورد.

Bisson کنترل خود را از دست ماشین و دور زد. مقامات در منطقه جستجو کردند اما قادر به پیدا کردن او را. محل نگهداری او هنوز ناشناخته و مقامات بر این باورند كه او را مسلح و خطرناک است. هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه خواسته است برای تماس با کارآگاه استفانی Garnica در 707-463-4086.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>