Mendocino County گزارش 2 مورد از جامعه انتقال coronavirus

Mendocino County گزارش داد که دو مورد اول از COVID-19 اکتسابی از جامعه ناشناخته منابع جمعه آوردن تعداد کل افراد بیمار توسط coronavirus در شهرستان تا 29.

یک مورد است که از شمال Mendocino County, و دیگر از یوکیاه دره گفت: بهداشت عمومی افسر دکتر Noemi Doohan در طول یک Facebook Live جلسه جمعه. چهار COVID-19 بیماران نیز در بیمارستان بستری شده است در این هفته اما تنها یکی است که در حال حاضر در بیمارستان است. هیچ یک از بیماران مورد نیاز ونتیلاتور و یا بدحال.

این شهرستان در ابتدا گزارش 30 مورد نیز مشکوک به جامعه انتقال اما Doohan بعد گفت که این پرونده در حال بررسي است که ممکن است مثبت کاذب تست نتیجه.

“در آغاز این بیماری همه گیر از موارد آمد بسیار زیادی از جدایی در بین آنها” Doohan گفت. “ما رسیده ایم به نقطه در حال حاضر جامعه گسترش در شهرستان ما.”

خبر می آید فقط پس از Doohan را تجدید نظر بهداشتی سفارش به اثر رفت پنجشنبه شب اجازه می دهد مکان های عبادت به نگه دارید تا به 100 نفر یا 25 درصد از ظرفیت خود را — هر کدام که کمتر است.

“اگر چه این است برای رفتن به یک ریسک بالا فعالیت مورد COVID آن را نیز به تواند بسیار مفید برای جامعه ما به طوری که ما امید” Doohan گفت. “اما من بسیار نگران سلامت خود را به عنوان افسر در مورد گردهمایی های که می رویم به اتفاق می افتد و که ممکن است شیوع بیشتر.”

او خواست ساکنان برای ایمن ماندن و به دنبال دستورالعمل های بهداشتی — پوشیدن صورت پوشش در عمل اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را اغلب برای ادامه صاف منحنی.

سفارش جدید همچنین اجازه می دهد تا به 100 نفر برای جمع آوری اعتراضات ارائه شده آنها پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل و مجوز استخر شنا به بازگشایی صرفا فیزیکی برای مقاصد درمانی. سالن مو و سایر خدمات مو می توانید برای باز کردن و همچنین, اما کارکنان نمی تواند درمان موهای صورت Doohan گفت.

در حالی که Doohan گفت که او قصد ندارد برای رد گم کردن در بازگشایی فرایند شهرستان خواهد شد “نگه دارید که در آن ما هستند” و نه بازگشایی هر بیشتر برای حدود دو هفته است به طوری که مقامات بهداشتی می تواند ارزیابی تاثیر این سفارشات جدید.

قبلی شیوع بیماری یک در دور دره و دیگری در مجلس خدا در ردوود دره — به نظر می رسد در حال حاضر حل و فصل شود Doohan گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>