Mendocino County رمپ تا coronavirus تست در دور ولی به عنوان دولت وزن کمک

کالیفرنیا فرمانداری از خدمات اورژانس وزن یک گارد ملی کارگیری از تجهیزات پزشکی و کمک به Mendocino County, که در آن شش تن از ساکنان دور دره رزرو هند به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus با توجه به شهرستان مدیر عامل کارمل آنجلو.

کالیفرنیا گارد ملی برنامه ریزی شده بود به تحویل چهار اضطراری افزایش چادر, تست لوازم و کارکنان اضافی برای تست و ردیابی تماس به دور دره منطقه در روز سه شنبه. اما دوشنبه شب در این شهرستان دریافت کلمه از دولت که کمک شده بود به تعویق افتاد و احتمالا لغو شد.

“آنها تصمیم گرفتند که به صبر کنید تا زمانی که ما رو بیشتر نتایج آزمون قبل از آنها مستقر دارایی های خود را,” آنجلو گفت.

کالیفرنیا فرماندار, دفتر خدمات اورژانس بازگشته است یک درخواست برای نظر.

مقامات بهداشت عمومی و دور دره هند مرکز بهداشت در Covelo در حال حاضر در حال همکاری با یکدیگر برای تست افرادی که ممکن است تا به حال در تماس با بیماران آلوده. این شهرستان راه اندازی یک درایو از طریق تست سایت در Covelo نزدیکی دور دره رزرو است که آزمایش حدود 160 ساکنان در منطقه آنجلو گفت. آزمون در حال پردازش توسط سونوما کانتی بهداشت عمومی آزمایشگاه. آنجلو گفت او انتظار دارد که این آزمایشگاه به بازگشت نتایج جستجو برای 10 درصد از کسانی که در آزمون روز سه شنبه.

شهرستان برنامه ای برای تست حدود 100 بیشتر مردم در روز چهارشنبه.

شیوع در دور دره رزرو ترسیم شد به یک عضو قبیله ای که به تازگی از سفر به منطقه خلیج آنجلو گفت. که فرد به احتمال زیاد به گسترش این ویروس به چهار نفر از اعضای خانواده خود و یک نفر دیگر در یک خانه جداگانه بود که تماس با آنها.

همه شش نفر هستند در شرایط با ثبات و منزوی در خانه.

دور دره قبایل هند نمی تواند نظر رسیده است.

آمریکایی های بومی به عنوان یک کل هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری های عفونی. در طول H1N1 شیوع در سال 2009 جمعیت بومی درگذشت توسط ویروس به میزان چهار برابر بیشتر از دیگر گروه های قومی با توجه به مطالعه منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

ناواهو ملت این کشور بزرگترین قبیله ای خاک گزارش شده تقریبا 1,800 coronavirus موارد و 59 مرگ و میر.

در یک livestreamed پیام هفته گذشته Mendocino County موقت افسر بهداشت دکتر Noemi Doohan ابراز بزرگ “قدردانی” به دور دره درمانگاه و دور دره هند قبیله ای شورای همکاری خود را با مقامات بهداشت شهرستان.

جیم راس رئیس شورا و مدیر اجرایی درمانگاه به نظر می رسد در livestream با Doohan و گفت: رهبران قبیله ای “صورت گرفت (همه گیر) به طور جدی از همان آغاز” اعلام وضعیت اضطراری در رزرو در مارس 18.

به روز سه شنبه وجود دارد که در مجموع 11 مورد تأیید در Mendocino County است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه اتان Varian در 707-521-5412 یا [email protected] در توییتر @ethanvarian.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>