Mendocino County آماده به مسئله loosest اقامت در خانه نظم در منطقه

Mendocino County آماده است به اتخاذ چه خواهد بود loosest اقامت در خانه سفارش در سواحل شمال, اجازه می دهد اکثر فروشگاه های خرده فروشی به repoen برای منظقه وانت.

این حرکت ممکن است ساخته شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام روز دوشنبه که او قصد دارد به عقب ایالت pandemic محدودیت در بسیاری از “غیر ضروری” کسب و کار به عنوان اوایل به عنوان جمعه. Newsom اضافه شده سفارش خود را به زودی می تواند اجازه می دهد روستايی شهرستانهای استان مانند مندوسینو بیشتر به سهولت محدودیت در کسب و کار از جمله رستوران ها و هتل ها باید با آنها با معیار های آزمایش و بیمارستان ظرفیت.

یک پیش نویس از شهرستان سفارش آن خواهد شد روز سه شنبه توسط هیئت ناظران اجازه می دهد اکثر مغازه های خرده فروشی و تولید و عملیات, عمومی, کسب و کار, مهد کودک و دفاتر که در آن telework ممکن است برای بازگشایی, در علاوه بر این به اجازه می دهد بیشترین ساخت و ساز را از سر گرفت.

سرپرست تد ویلیامز گفت: شهرستان عمومی وزارت بهداشت بوده و در ارتباط نزدیک با دفتر والی و پیش نویس آن به منظور در پیش بینی از Newsom اعلام.

“هدف این است که برای باز کردن به عنوان آنجا که ایمنی اجازه می دهد تا” او گفت:. “آنچه ما نمی خواهیم به عقب است و باعث افزایش موارد است.”

ویلیامز گفت: نظم جدید می تواند در محل به محض جمعه زمانی که ایالت محدودیت های تنظیم شده بود آرام است.

در حالی که هیئت ناظران ممکن است توصیه تغییرات در پیش نویس ارائه شده تنها سلامت عمومی اداره اقتدار موضوع به یک نظم جدید است.

شهرستان سفارش ممکن است هر گونه محدودیت کمتر از ایالت بخشنامه که می تواند معکوس شود اگر coronavirus بستری شدن در بیمارستان افزایش دوباره Newsom گفت: در اطلاعیه خود.

فرماندار طرح, اما اجازه می دهد برای روستایی شهرستان با کم عفونتها مانند مندوسینو بیشتر به استراحت محدودیت پس از آن شهرستانهای دیدار با الزامات مورد نیاز برای تست کیت تخت بیمارستان و مورد ردیابی ظرفیت.

در اطلاعیه Newsom به طور خاص ذکر شده به شهرستانهای کنترل بیشتر بر تنظیم رستوران ها و هتل ها.

او اضافه کرد که او قصد دارد به اعلام اطلاعات اضافی در مورد چگونگی و زمانی که استان ها می تواند اتخاذ آن دسته از کشورها ضعیف قوانین اواخر این هفته.

Mendocino County مقامات بهداشتی می تواند در نهایت اجازه می دهد رستوران ها برای باز کردن با محدود صندلی در حالی که همچنین اجازه خانه تماس برای خدمات شخصی مانند کوتاهی مو و ماساژ, با توجه به پیش نویس از دیگر پتانسیل حرکت صعودی متصل به پیشنهاد سفارش.

این مراحل که نیاز به دولت اجازه, همچنین می تواند روشن راه را برای هتل ها و تعطیلات اجاره برای بازگشایی برای ساکنان شهرستان تنها اجازه متوسط تا کوچک تجمعات و روشن راه را برای اوایل راه اندازی مجدد برای سال تحصیلی.

ویلیامز گفت: شهرستان مقامات بهداشت انتظار برای دریافت راهنمایی از دولت در قوانین برای کسانی که شتاب حرکت صعودی ظرف چند روز آینده. اما او صدا کمتر از خوش بینانه در مورد زمانی که این شهرستان خواهد بود قادر به پاسخگویی به آن دولت معیار.

“این نگران کننده ترین جنبه معیارهای تست,” او گفت:. “ما در دولت مرسی در پوسته پوسته شدن تست قابلیت.”

ویلیامز گفت: این شهرستان در حال حاضر می توانید انجام دهید در مورد 24 نفر در روز است.

در هفته گذشته در این شهرستان انجام تست صدها نفر از ساکنان زندگی در یا نزدیک به دور دره هند رزرو در نزدیکی Covelo پس از شش قبیله ای اعضای آزمایش مثبت برای COVID-19.

همانطور که از دوشنبه این آزمایش نشان داد فقط یک مورد جدید.

شهرستان پیشنهاد شده منظور می آید دلیل افزایش فشار برای بازگشایی کسب و کارهای محلی. روز شنبه, کلانتر مت کندال نوشت: در Facebook ارسال شد که در آن زمان برای شهرستان و مقامات دولتی را به “ارزیابی مجدد” زمان اقامت در خانه محدودیت در کسب و کار و ارتباط آن محدودیت به افزایش “افسردگی و خشونت و سوء استفاده در خانه و ترس واقعی در مورد عدم توانایی در ایجاد یک زندگی است.”

از Facebook پست دریافت بیش از 1500 “دوست” و حمایت از برخی از ناظران محلی از جمله ویلیامز.

نه کلانتر و نه این شهرستان در بخش بهداشت و درمان بلافاصله درخواست برای نظر.

در Lake County Sheriff برایان مارتین نیز نامیده می شود در محلی مقامات بهداشت عمومی به عقب محدودیت در کسب و کار. Northern California counties Modoc, ساتر و یوبا سیتی در ضمن شروع هجوم Newsom اصلی سفارشات و در حال حاضر اجازه می دهد کسب و کارهای غیر ضروری به بازگشایی شده است.

Mendocino County تا گزارش 12 مجموع coronavirus موارد از جمله چهار نفر که بهبود یافته اند به گفته مقامات بهداشت عمومی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه اتان Varian در [email protected] یا 707-521-5412. در توییتر @ethanvarian.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de