مندوسینو ساحل, سواحل پارک بازگشایی شد اما خارجی ها هشدار داد و به دور ماندن

سواحل ساحلی از Mendocino County و مرتبط با پارک دولت بازگشایی شد به محلی با استفاده از شنبه فقط در زمان برای گرم و آفتابی آب و هوا پیش رو و آخر هفته روز یادبود.

بیست و دو سایت توسط California State Parks بالا و پایین خط ساحلی ناهموار و همچنین به عنوان یک چند خواص داخلی خواهد بود و به تازگی بازگشایی پارک, مقامات گفت.

اما محدودیت در محل باقی می ماند که با هدف مهار انتقال coronavirus.

“اگر ما می بینیم تفریح و سرگرمی است که به نظر می رسد مانند آن را نا امن مردم نیستند اجتماعی فاصله و یا وجود یک پتانسیل خطر سلامت ما آدرس آن گفت:” لورن رکس رئیس رنجر برای سونوما-مندوسینو Coast منطقه.

یک نظم جدید صادر شنبه بازگشایی پارکینگ و ترین دستشویی هر چند کسانی که در ارتباط با اردو و اجازه می دهد تا برای فعال تفریح و سرگرمی در پارک دولت در Mendocino County park, مقامات گفت. اما پارکینگ محدود است و بازدید کنندگان را تشویق به پیاده روی یا دوچرخه سواری به پارک های نزدیک که ممکن است.

پارک دولت در سونوما ساحل باقی می ماند بسته شده در ضمن.

ساکنان کشورهای همسایه و ایالات متحده هستند برای سفر به Mendocino County, پارک, مقامات گفت.

“وجود دارد که 50 مایل محدودیتی در سفر (تحت Mendocino County Health سفارش) و ما واقعا در حال تلاش برای چوب به روح نظم” سونوما-مندوسینو ساحل سرپرست منطقه تری Bertels گفت.

بازدید کنندگان همچنین باید ترک کولرهای چتر سایه چادر, کباب و صندلی پشت به عنوان هدف منظور شده است و نه به مردم راه اندازی برای روز اما به فعال باقی می ماند و حرکت در طول بازدیدکننده داشته است خود را.

اردو و مناطق پیک نیک باقی می ماند بسته شده است.

بازدید کنندگان نیز برای حفظ حداقل 6 فوت فاصله فیزیکی بین خود و دیگران که خود را در خانواده و باید آماده برای عرضه خود و صابون عفونی و بسته کردن خود را در سطل زباله.

“ما همه مخروط و موانع و اجازه دادن به مردم می دانند سواحل و پارک ها به استفاده مسئولانه” رکس گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de