روز یادبود جمعیت ماشه هشدار در مورد تجدید حیات coronavirus

ST. پترزبورگ فلوریدا. — از آخر هفته روز یادبود مارک غیر رسمی شروع تابستان در ایالات متحده به معنای جمعیت بزرگ در سواحل و هشدارها از مقامات یکشنبه در مورد مردم بی توجهی coronavirus اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و خطر حیات این معضل که به کشته شدن نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی.

معاونین کلانتر و ساحل گشت تلاش برای مطمئن شوید که مردم را در خود حفظ فاصله از دیگران به عنوان آنها آغشته به اشعه بر روی شن و ماسه و در پارک ها و تفریح و سرگرمی سایت در سراسر کشور است.

در منطقه تمپا در امتداد ساحل خلیج فارس فلوریدا جمعیت آنقدر بزرگ است که مقامات در زمان فوق العاده ای گام از بسته شدن در پارکینگ به این دلیل که آنها کامل است.

در روز شنبه نشان می دهد بحث دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت که او “بسیار نگران” در مورد صحنه های از مردم ازدحام با هم بیش از آخر هفته.

“ما واقعا می خواهید به حذف تمام وقت های اجتماعی که فاصله کاملا حیاتی است. و اگر شما نمی توانید فاصله اجتماعی و شما در خارج شما باید پوشیدن ماسک,” او گفت: ABC “این هفته است.”

در میسوری مردم بسته بندی شده کافه ها و رستوران ها در این دریاچه از رشتهکوه اوزارک یک نقطه تعطیلات محبوب با Chicagoans بیش از آخر هفته. یک ویدئو نشان داد که کهنه, استخر, که در آن گردشگران lounged نزدیک به هم و بدون ماسک, St. Louis ایستگاه KMOV-تلویزیون گزارش شده است.

در غرب ویرجینیا, ATV سواران ماجرا گسترده 700 مایل هتفیلد-McCoy در شبکه از وسیله نقلیه همه زمین مسیرهای پیاده روی در اولین آخر هفته آن را اجازه بازگشایی پس از وقوع در زمان نگه دارید. اردو و کابین باز شد به عنوان به خوبی.

“قادر به باز کردن در حال حاضر کمک خواهد کرد که ما دنباله کسب و کار بهبود می یابند” جف Lusk, مدیر اجرایی هتفیلد-McCoy در منطقه ای تفریحی اقتدار گفت: Charleston Gazette-Mail.

در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا, تیراندازی فوران شنبه شب همراه beachside جاده که در آن بیش از 200 نفر جمع شده بودند و دیده بودند مهمانی و رقص با وجود محدودیت. چندین نفر زخمی شدند و به بیمارستان منتقل می کردند.

“ما ناودان کردم. دیزنی بسته است, جهانی بسته است. همه چیز بسته است به طوری که در آن همه می آیند با اولین روز گرم با 50 درصد باز است ؟ هر کسی آمد به ساحل” Volusia County Sheriff مایک Chitwood گفت: در روز شنبه در کنفرانس خبری با اشاره به جمعیت در شهر ساحلی دایتونای منطقه است.

در نیویورک Orchard Beach in the Bronx, کودکان و نوجوانان بازی با اسباب بازی ها و مردم نشسته در صندلی تاشو. برخی عینک کت زمستان در یک بازی سرد و روز شادی بخش و بسیاری از عینک و ماسک و نشست جدا از دیگران.

“خوب می شود خارج. هوای تازه. فقط خوب برای لذت بردن از خارج از منزل گفت:” Danovan Clacken که صورت پوشیده شده بود.

یک نقاب Jessica M. لوپز که عینک دستکش های زمستانه در برابر سرما گفت: “مردم هنوز هم بهترین از آن. مهم نیست. من حدس می زنم در این بیماری همه گیر بوده و برای تمرین ماندن در خانه ماندن امن بنابراین در حال حاضر آنها را یک فرصت و آنها فقط می خواهید برای دریافت.”

ایالات متحده در مسیر به پیش افتادن از 100,000 coronavirus مرگ و میر در چند روز آینده در حالی که اروپا دیده می شود بیش از 169 ٬ 000 دوبلکس مرده با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که تقریبا به طور قطع طلب بخشایش تلفات.

نیویورک تایمز مشخص ترسناک با اختصاص پنج شنبه کل صفحه به یک لیست طولانی از اسامی کسانی که فوت کرده اند در ایالات متحده است. تیتر: “یک نا معلوم از دست دادن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de