روز یادبود جشن با هیچ هاوایی COVID-19 موارد

برایس Marcouiller آمد خالی ماهیگیری در قایق خود را دوشنبه کردن Maunalua بای اما این بود که بد نیست با توجه به جدی تر و مثبت غاز تخم مرغ فرود در روز یادبود.

برای سومین بار در چهار روز جدید کروناویروس موارد شناسایی شده در هاوایی.

دوشنبه همچنین اولین بار بود که هیچ مورد جدید در back-to-back روز در دولت است.

به عنوان مثل هاوایی COVID-
19 مورد تعداد باقی مانده در 643, با توجه به وزارت بهداشت.

برای ساکنان اطراف, دولت, روز یادبود در زمان بر روی یک احساس منحصر به فرد تحت اجتماعی فاصله قوانین در طول تعطیلات شناخته شده برای یادآوری بزرگداشت بلکه تجمعات خارج از منزل.

در Maunalua خلیج در هاوایی کای بیش از 100 نفر صرف بعد از ظهر در قایق paddleboards ماهیگیری از ساحل و استراحت زیر سایه چادر. اکثر مردم پخش شده بودند هر چند برخی از کسانی که جمع شده بودند با هم بدیهی نیست اعضای خانواده.

در Mokuleia اجرای قانون مقامات گزارش شکستن یک حزب ساحل با برآورد 200 شرکت کنندگان در بخشی از ka’ena نقطه غربی پارک دولت بیش از چند ساعت از اواخر یکشنبه شب به ساعت اندکی از صبح روز دوشنبه.

Jason Redulla حفاظت از محیط زیست و منابع اجرای بخش برای رئیس دولت وزارت زمین و منابع طبیعی توصیف حزب به عنوان یک نمونه از “بد و رفتار خودخواهانه” است که توصیه شده است در مقابل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

DLNR توصیف بسیاری از partyers به عنوان وظیفه پرسنل نظامی و گفت: در آن زمان 4-1/2 ساعت برای متفرق کردن جمعیت و اطمینان حاصل شود که گرفتم تمیز کردن چیزهایی که آنها را به ساحل آورده.

“این یک روز هنگامی که ما به یاد داشته باشید فداکاری مردان و زنانی که داده ام جان خود را در دفاع از کشور ما و این ناامید کننده است که نیاز به معاشرت و مهمانی, در این زمان خاص لغو هر گونه تعهد به وظیفه و حس مشترک” او در بیانیه ای گفت.

هیچ تقدیر نامه صادر شده توسط DLNR و هونولولو اداره پلیس, افسران درگیر در شکستن که DLNR گفت: ترویج شد و در رسانه های اجتماعی و به دنبال آن اجتماعات بزرگ در همان منطقه در جمعه و شنبه شب.

DLNR همچنین گفت: وجود مسائل غیر قانونی کمپینگ.

حرفه ای سازمان حوادث به طور معمول برگزار شد روز یادبود با جمعیت زیادی لغو شد از جمله یک مراسم ملی یادبود قبرستان اقیانوس آرام در Punchbowl دهانه و Shinnyo فانوس های شناور در جشنواره علا Moana پارک ساحلی.

استیو و استلا Russo خود را صرف روز یادبود در نظر گرفتن دو فرزند خود را در قایق در Maunalua خلیج جایی که آنها برنامه ریزی شده به لوله تنفس در طول دور ریف پس از گذراندن هفته ها تا حد زیادی cooped در هاوایی کای صفحه اصلی.

“این فوق العاده” استیو روسیه گفت: در میان آفتاب. “زیبا”.

“ما نمی commingling با افراد دیگر” اضافه شده همسرش استلا. “ما در حال گرفتن (COVID-19) بسیار جدی است. من مطالعه نمودار روزانه است.”

او گفت: یکی از نگرانی های بزرگ چند صد گردشگران که در حفظ و ورود در هاوایی روزانه تحت سخت-به-اجرا و گاهی اوقات نادیده گرفته شود به شرط این که آنها باقی می ماند در محل اقامت بازدید کنندگان برای 14 روز بدون بیرون رفتن.

“من احساس می کنم آن می تواند منفجر کردن دوباره واقعا سرعت,” او گفت: با اشاره به کروناویروس جدید به طور بالقوه در حال گسترش توسط بازدیدکنندگان نقض قرنطینه جهت است که رژیم صهیونیستی. دیوید Ige به تازگی توسعه یافته از طریق ژوئن 30.

هاوایی گردشگری مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که 248 بازدید کننده وارد در هاوایی در روز یکشنبه. که پایین بود از 384 بازدید کننده ورود در روز شنبه که یک رکورد به صورت روزانه بازدید کننده پس از ورود دولت اجباری قرنطینه برای مسافران هوایی در زمان, اثر, مارس 26.

تعداد بازدید کنندگان از طریق هوا افزایش یافته است بیش از ماه گذشته اما همچنان بسیار پایین تر از 30,000 مسافران — بیشتر بازدید کنندگان — که پس از رسیدن در جزایر روزانه در این زمان در سال گذشته است.

از 248 بازدید کنندگان که وارد پنج شنبه, 200 گزارش اوآهو به عنوان مقصد خود را, اما تنها 13 نشان داد هدف از سفر خود را شامل تعطیلات. از 200 متر 148 گفت: آنها با دوستان و خانواده در حالی که 33 گفت: آنها آمدند برای کسب و کار. شش نفر از مسافران را فاش نمی کند هدف از سفر خود را.

مقامات دولتی شده اند ردیابی کردن برخی از بازدید کنندگان که می رسند در هاوایی و نقض شده است.

عوامل خاص با دولت دادستانی کل گزارش داده اند که دستگیری 15 قرنطینه متخلفان و شهرستان ادارات پلیس دستگیر شده اند اضافی مظنون است.

بازدید کننده قرنطینه در محل قرار داده شد برای کمک به جلوگیری از تقویت موارد COVID-19 که به کشته شدن 17 نفر در هاوایی آخرین گزارش ممکن است 3. از مرگ و میر 11 بودند در اوآهو و شش در مائوئی.

پس از شروع شیوع 83 نفر در هاوایی در بیمارستان بستری شده است برای COVID-19. وزارت بهداشت مقامات روز دوشنبه گفت که یکی قبل از بستری شدن در بیمارستان حذف شد از قبل در مجموع از آنجا که از اطلاعات جدید است.

همانطور که از دوشنبه, 34 نفر هنوز آلوده به کروناویروس جدید و 592 نفر دیگر به عنوان قادر بودن به گسترش ویروس.

مقامات بهداشت به طور معمول ارزیابی صدها نتایج آزمون هر روز و تاریخ انجام داده اند در مورد 43,523 آزمون در آن حدود 1.4 درصد مثبت بوده است.

در سراسر ممکن است تعداد موارد جدید در هر روز از محدوده صفر تا چهار است. آخرین بار موارد جدید برتر دو رقمی شد مارس 18 زمانی که مقامات گزارش 22 مورد جدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de