یادداشت می گوید Newsom منظور خواهد شد تمام سواحل پارک دولت بسته

ساکرامنتو — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom منظور خواهد شد تمام سواحل و پارک دولت بسته شروع جمعه پس از مردم فشار می آوردند ساحل دریا در طول سوزان آخر هفته با وجود اجتماعی خود فاصله جهت است که با هدف کند کردن گسترش coronavirus با توجه به یادداشت ارسالی به روسای پلیس در سراسر کشور.

اریک Nuñez رئیس پلیس کالیفرنیا روسای انجمن گفت: آن ارسال شد, اعضای گروه شنبه شب به طوری که آنها باید زمان برای برنامه ریزی پیش از Newsom انتظار می رود اعلام پنج شنبه.

یک پیام به دفتر والی به دنبال نظر نبود بلافاصله بازگشت. این یادداشت برای اولین بار گزارش لس آنجلس ایستگاه تلویزیونی فاکس 11.

در حالی که بسیاری از پارک های ایالتی و محلی بسیاری از سواحل مسیرهای پیاده روی و پارک ها بسته شده اند و برای هفته ها Newsom منظور مطمئن شوید که به آتش پوش بک از جوامع که استدلال می کنند که آنها با خیال راحت می توانید با ارائه برخی از امداد رسانی به ساکنان که در حال گرسنگی از هوای تازه.

فشار ساختمان را به سهولت امور خارجه و محدودیت های محلی است که متوقف شده اقتصاد بسته شدن اکثر کسب و کار و اضافه کردن نزدیک به 4 میلیون نفر به بیکاری رول.

روز چهارشنبه شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان که با تحمیل اولین گسترده stay-at-home سفارشات در کالیفرنیا به دلیل coronavirus سست آنها را کمی به اجازه می دهد برای محوطه سازی ساخت و ساز و کسب و کار مانند بازارهای کک و مهد کودک تا زمانی که اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود.

و در آنچه که می تواند بحرانی علاوه بر این برای بسیاری از والدین آن را مشخص می کند که تابستان اردوگاه های مجاز, اما تنها اگر بچه ها ماندن در گروه های کوچک و پدر و مادر خود هستند در نظر گرفته شده برای برگزاری ضروری مشاغل تحت دستور دولت از جمله کارکنان مراقبت های بهداشتی.

برخی تفریحی ممنوعیت نیز کاسته شد اما نه همه در دقیقا به همان شیوه. مثلا تنیس خواهد بود OK در ساکرامنتو شروع جمعه اما نه در سان فرانسیسکو.

ترکیب سردرگمی: برخی از عناصر تجدید نظر دستور نمی خواهد اثر را از آنجا که آنها در درگیری با ایالت اقامت در خانه سفارش است که هنوز هم در جای خود.

در ریورساید شهرستان گفت: مقامات محلی آن سفارش پایان خواهد رسید پنج شنبه و جایگزین کمتر-اقدامات محدود کننده. مسیرهای پیاده روی و پارک ها باز خواهد بود برای پیاده روی و دوچرخه سواری و اسب سواری را به عنوان طولانی به عنوان بازدید کننده ماسک می پوشند.

مقامات بهداشت با این حال هشدار می دهند که بیشتر ساکنان نیز به ارمغان می آورد بالقوه برای عفونت بیشتر و دولت باید آج کمرویی در هنگام کاهش محدودیت بنابراین به عنوان نه به آتش یکی دیگر از افزایش در coronavirus موارد است.

Newsom را سفارش به پیروی از یک آخر هفته که در آن برخی از 80,000 نفر رفتند به ساحل نیوپورت در اورنج کانتی در جنوب لس آنجلس اضافی هزاران نفر جمع آوری و در باز کردن سواحل در شهرستان ونتورا شمالی از LA.

اورنج کانتی سرپرست Donald P. واگنر با صدور بیانیه ای گفت که او معتقد است Newsom قدرت نزدیک سواحل محلی اما “این عاقلانه به انجام این کار است.”

“اورنج کانتی شهروندان شده است همکاری با دولت و شهرستان محدودیت تا کنون. من از ترس است که این واکنش افراطی از دولت را تضعیف می کند که تعاونی نگرش و ما تلاش جمعی برای مبارزه با بیماری” او گفت:.

سواحل در لس آنجلس باقی می ماند بسته شده است.

نجات غریق گفت: اکثر مردم به نظر می رسد به غذای فاصله اجتماعی قوانین ایمنی مانند محدود کردن گروه و نه طولانی بر روی شن و ماسه. اما جمعیت irked Newsom که گفته کالیفرنیا 40 میلیون نفر باید سعی کنید به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

“این ویروس نیست نگاهی به تعطیلات آخر هفته این ویروس رفتن نیست چون این یک روز آفتابی زیبا در اطراف ما سواحل,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>