دیدار با برندگان امسال از خدمات جوانان جوایز 2020

کار با اصل Prestwood مدرسه ابتدایی در سونوما او ایجاد یک رایگان برنامه درسی برای دانش آموزان اقلیت بهره گرفتن از دوستان برای کمک به. با هم دو روز در هفته به آنها نشان داد تا برای کمک به 10 دانش آموزان با مشق شب خود را. آنها همچنین به آنها آموخت که چگونه برای نوشتن جملات پیچیده یادگیری واژگان جدید نوشتن یک مقاله مناسب با یک بیانیه پایان نامه و تمرین املا و ضرب. پدر و مادر از این دانش آموزان گفت: تمام فرزندان خود را در مدرسه به طور چشمگیری بهبود یافته است. برخی از آنها قادر به تست کردن از ELD/کلاس های ESL و خواندن خود را در سطوح بالا رفت.

در به رسمیت شناختن عزم خود را به مثبت و الهام بخش به دیگران و تمایل خود را برای آموزش این جایزه می رود به Jacky Barragan از دره سونوما دبیرستان.

علوم محیط زیست اسپانسر شده از طرف سونوما کانتی Ag + فضای باز

قضات گفت: “این نامزد یک تصویر بزرگ متفکر با نادر توانایی شناسایی اهرم نقاط درون نظام برای ایجاد تغییرات مثبت که به نفع بیشترین تعداد از مردم است.”

این نامزد عمل طول می کشد. زمانی که دانشجویان نمی شد با استفاده از قابل تعویض بطری آب او آنها را مورد بررسی برای شناسایی مشکل. پیدا کردن مشکل او سپس در زمان عمل با دولت برای نصب اختصاص داده شده به آب سرد و گرم دوباره پر کردن ایستگاه در نتیجه قابل استفاده مجدد آب بطری های جایگزینی برای استفاده از بطری های پلاستیکی در محوطه دانشگاه.

به عنوان یک نتیجه از موفقیت او بود ٬ این موضوع از زباله های مواد غذایی در دبیرستان پردیس با شروع مدرسه کمپوست عملیات. او خیلی هیجان زده شده با نتایج حاصل که او معرفی او در عملیات های قبلی مدرسه ابتدایی در Roseland برای شروع کمپوست!

به حمایت از او پیگیری ایجاد یک محیط بهتر برای آینده ما جایزه می رود به Giselle هرناندز والنسیا از Roseland دانشگاه دبستان دبیرستان.

علوم سلامت

معتبر و فروتن این نامزد متعهد است در سه سال گذشته به عنوان یک داوطلب همکار مربی در فرستویلل نوجوان درمانگاه.

او داوطلب کار شامل کار در آزمایشگاه پردازش بیمار, نمودار, داده ها, مدیریت, جامعه, توسعه, زبان عمومی و آموزش مسائل جنسی.

او همواره یک فرد خجالتی و اعتبار خود را داوطلبانه برای رشد او. از طریق کار خود او رشد کرده است برای درک اهمیت جامعه است. او نقل “بهداشت و درمان است که در مورد بیش از فقط یک سلامت جسمی” و اذعان کرد که سلامت جنسی, ایجاد روابط سالم و ایمنی همه بخش جدایی ناپذیر از سلامت فرد است.

به دلیل دخالت خود را در بسیاری از جنبه های بهداشت و درمان, این جایزه به Adyson Posner از El Molino دبیرستان.

روزنامه نگاری/رسانه های اسپانسر شده از طرف سونوما رسانه های سرمایه گذاری

هنگامی که در مقایسه با نامزدهای انتخاباتی این نامزد سابقه خدمات بلافاصله ایستاده بود.

کار خود را در شهرستان سونوما جوانان کمیسیون است به خصوص قابل توجه که در آن او پنجه موضوعات مهم مانند vaping در دانشگاه و مدرسه سیاست های اطراف تجاوزات جنسی و آزار و اذیت.

به عنوان یک روزنامه نگار او را دعوت به شرکت در سراسر کشور “پس از پارکلند” پروژه که مستند زندگی دانش آموزان از دست به اسلحه و خشونت.

به عنوان رئیس پتالوما جوانان کمیسیون او با استفاده از داستان سرایی توانایی برای بالا بردن آگاهی از مسائل مهم و به صدای دیگران.

به دلیل دلسوزی و تعهد به آموزش دیگران در این جایزه می رود به سامانتا وولی از پتالوما دبیرستان.

ریاضیات/ویژگی های اسپانسر شده از طرف بانک مارین

این نامزد الهام گرفته شده بود در مدرسه به رسم متنوع تر جمعیت به بنیادی زمینه. یک رهبر به دنیا آمد و او با استفاده از مهارت های خود را به ارمغان بیاورد بیشتر سهام به بنیادی جامعه است.

او رئیس و بنیانگذار چندین موثر برنامه هایی مانند; دختران در بنیادی STEMINISM و دختران در بنیادی اردوگاه تابستانی.

او دارای یک استعداد برای شکستن موانع و چیزهایی که اتفاق می افتد از جمله تامین بودجه برای برنامه. او دارای بیمه تداوم این برنامه ها توسط دانش آموزان در حال توسعه به دنبال در قدم به قدم و منجر به تلاش های پس از او فارغ التحصیلان.

برای او عشق ریاضی و جامعه نامزدی جایزه می رود به هانا نبوی از سونوما آکادمی دبیرستان.

موسیقی اسپانسر شده از طرف مونتگمری

پس از سال 2015 نامزد کرده است داوطلب با هلدزبرگ زندگی ارشد مرکز موسیقی و حافظه برنامه ارائه آنها را شخصی جلسات با موسیقی درمانی و ایجاد سفارشی لیست پخش موسیقی.

او قصد دارد برای برگزاری یک جمع آوری کمک برای جمع آوری پول و ایجاد آگاهی در مورد بیماری آلزایمر. او نقل شده است گفت: “برای من این سالمندان در خانواده تقریبا پدربزرگ و مادربزرگ و مردم احساس می کنم سال شناخته شده است.”

آنچه مهم است این نامزد است که کمک به ساخت قوی تر پل بین جوان و نسل های قدیمی تر.

زیرا از قلبی ارتباط او با دیگران و تعهد به خدمت این جایزه می رود به ایزابلا اصول از کاردینال نیومن مدرسه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de