دیدار دو متخصصان کمک به سانتا روزا قیصر مقابله با کروناویروس جدید

Coronavirus آشنایی قدیمی از دکتر شو یانگ و دکتر جسیکا اوت که Kaiser Permanente سانتا رزا مرکز پزشکی منابع کلیدی در مبارزه با این بیماری برش مرگبار نوار در سراسر جهان و بستن شهرستان سونوما.

رمان coronavirus رسما شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 است که از یک خانواده از عوامل بیماری زا شناخته شده از اواسط دهه 1960 و مسئول آفات اعم از سرد مشترک به دو مرگبار شیوع در دو دهه گذشته.

“این عضو جدید خانواده” یانگ گفت: “متمایز از دیگر coronaviruses با توجه به آن همه گیر القا قابلیت “کارآمد انتقال از فرد به فرد.”

تازه وارد به وجود آمد که در ووهان چین در ماه دسامبر کشته شدن بیش از 50 ، 000 نفر در حداقل 180 کشور و منطقه از جمله بیش از 5 ، 000 در ایالات متحده و یکی در شهرستان سونوما.

آن را نیز توانمند به دلیل آن است که “جدید در بدن ما” به معنی هیچ کس قادر به ایجاد ایمنی طبیعی به عنوان آنها را از قرار گرفتن در معرض برخی بیماری های یانگ گفت.

“همه مستعد ابتلا به این عفونت,” او گفت:.

کروناویروس در درجه اول گسترش از فرد به فرد از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

یانگ و اوت که به قیصر سانتا رزا بیمارستان در حدود همان زمان در پاییز گذشته تنها دو متخصصان بیماری های عفونی در کارکنان حدود 400 پزشکان که به ارائه مراقبت برای برخی از 176,000 قیصر اعضای.

آنها صرف مقدار زیادی از وقت خود را در مشاوره با پزشکی همکاران — معمولا در بیمارستان bedsides و یا در درمانگاه های سرپایی — و آنها “گاهی اوقات در مورد خواسته برخی بسیار گیج کننده موارد” یانگ گفت.

بیماری عفونی است گسترده تخصص مرداد گفت: با توجه به وجود “یک عفونت برای تقریبا هر ارگان در بدن” و این بیماری می تواند در برخی از موارد می تواند سخت به سنجاق کردن.

“بسیاری وجود دارد که شما نمی خواهید به چهره به عنوان یک بیمار,” او گفت:.

بیماری های عفونی ناشی از موجودات میکروسکوپی شناخته عام به عنوان میکروب — باکتری ها, قارچ ها و مخمرها و ویروس ها — در سراسر جهان است. بسیاری از آنها مفید و برخی در حال اساسی به ما رفاه و برخی از تحویل ناتوان زحمات مانند آبله مالاریا و سل وبا و HIV/AIDS.

در حال حاضر دو قیصر کارکنان تازه وارد هستند و در coronavirus کانون توجه است.

قیصر مقامات نمی گویند که چگونه بسیاری از coronavirus بیماران آنها ممکن است به تعویق انداختن شهرستان مقامات بهداشت عمومی که کاهش یافته است به می گویند که در آن هر یک از شهرستان موارد در حال درمان.

اما دکتر مایکل Shulman پزشک ارشد در سانتا رزا تسهیلات گفت یانگ و اوت شده اند “یک دارایی فوق العاده” به قیصر در طول بیماری همه گیر.

“آنها باید به گونه ای خستگی ناپذیر در پاسخ به سوالات و ارائه کارشناس راهنمایی و پشتیبانی به ما رهبری تیم پزشکان و کارکنان خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که دیگر پزشکان “ابراز فوق العاده ای قدردانی خود را برای آرام سطح رهبری رهبری است.”

پرسید: اگر SARS-CoV-2 بدترین coronavirus در رکورد یانگ گفت که “در حال حاضر من می توانم در قرعه کشی که نتیجه گیری.” این ماده برای فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها برای تعیین, او گفت:.

اما آن را بدتر از گذشته دو قابل توجه عفونت کروناویروس: سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) برای اولین بار در عربستان سعودی گزارش در سال 2012 که در نهایت گسترش به بیش از 25 کشور دیگر; و سندرم حاد تنفسی (سارس) به وجود آمد که در جنوب چین در سال 2002 به بیش از دو دوجین سازمان ملل در آمریکا و اروپا و آسیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>