دیدار با 18 ساله در سانتا رزا زن پیشرو محلی Black Lives Matter جنبش

شادی Ayodele فکر می کردم که در اکثر 50 نفر را نشان می دهد تا به اولین اعتراض او سازمان یافته به افتخار جورج فلوید.

18 ساله در سانتا رزا مقیم هرگز سازماندهی یک تظاهرات قبل از اینکه او هیچ غریبه ای به فعالیت. خانواده اش به خصوص مادرش همیشه او را تشویق به صحبت کردن در برابر بی عدالتی.

بنابراین زمانی که Ayodele مردم شنیده انتقاد از خشونت دیده می شود در برخی از تظاهرات آخر هفته پس از فلوید کشته شد توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس او احساس او تا به حال به درگیر شدن.

“من اعتراف خواهد کرد که این تصمیم به سازماندهی یکی از اولین بود خود به خود,” او گفت:. “من در تلاش بود برای به دست آوردن نقطه در سراسر است که اگر چه برخی (تظاهرات) تا به حال تشدید در راه های خشونت آمیز آنها بسیار مهم است.”

“آنها نه خشونت مردم” او گفت: از مردم معترض. “آنها اعتراض زیرا آنها عصبانی هستید.

“ما همه فریاد همه ما عصبانی است. اما من فکر نمی کنم که کسی در حال رفتن در مورد آن را در شیوه ای خشونت آمیز اما از آنجا که بسیاری از کسانی که حوادث, درهم و برهم, آن را بسیار آسان به بازی آن را در این راه است.”

Ayodele ایجاد یک گرافیک ترویج رویداد — جوانان-رهبری اعتراض که شروع می شود در دادگاه مربع و مه در اطراف مرکز شهر سانتا رزا. او این خبر را به دوستان حدود 20 و سپس ارسال آن را در Instagram.

در ژوئن 1 300 نفر در راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق خیابان با او های خود خشم و انزجار بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس.

جسارت با موفقیت اولین اعتراض Ayodele به مردم گفت که اگر سه نفر دیگر از افسران درگیر در Floyd مرگ تا به حال دستگیر شده است در هفته آینده, او را سازماندهی یکی دیگر از تجمع. در حالی که ماموران دستگیر شدند ژوئن 3 ظن کمک و معاونت در جرم قتل و Ayodele یک گروه از هماهنگ کنندگان هنوز هم برگزار می شود یکی دیگر از جوانان-رهبری دوشنبه در اعتراض به نگه داشتن جنبش رفتن.

“شما نیاز به ادامه مبارزه با” او گفت:. “شما نیاز به ادامه در جامعه ما است.”

صدها نفر از سونوما کانتی ساکنان آمد به او اعتراض دوشنبه — نه تنها نوجوانان بلکه بزرگسالان و خانواده ها است. جمعیت راهپیمایی به شهرستان سانتا رزا سالن عطف در حدود 300 نامه درخواست که شهردار تام Schwedhelm سابق شهرستان رئیس پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس. و Ayodele آمد چهره به چهره با رئیس Ray ناوارو, مقابله با او را با پرسش درباره بودجه گروه و استفاده از زور سیاست در مقابل یک فریاد جمعیت.

در گذشته چند هفته Ayodele تبدیل به یک برجسته رهبر جوان در محلی سیاه زندگی مهم جنبش است. متولد و بزرگ شده در سانتا رزا Ayodele فارغ التحصیل از دبیرستان مونتگمری و ثبت نام در سانتا رزا Junior College.

سازماندهی او گفت: کمک کرده او را تبدیل به حتی بیشتر آگاه از مسائل در جامعه است. او گفت که او “شوکه شده” است که برای دیدن اسکان و خدمات اجتماعی تنها دریافت 1 ٪ از بودجه در این شهر 2019-20 صندوق به طور کلی در حالی که سانتا رزا اداره پلیس دریافت 32% — $1.9 میلیون دلار در مقایسه با $59.7 میلیون. او احساس کردند که او تظاهرات بودند یک راه برای کمک به اطلاع رسانی به دیگران در جامعه بیش از حد و در او دوم رالی او راه اندازی یک رای دهندگان ثبت نام جدول.

هنگامی که سانتا رزا Junior دانشجو Samali Namazanga, 18, آموخته در مورد Ayodele اولین اعتراض در رسانه های اجتماعی او رسیده به Ayodele به ببینید که چگونه او می تواند کمک کند و تبدیل به یک هماهنگ کننده برای هر دو تظاهرات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>