پزشکان در مصر اصلی سرطان مرکز آزمون مثبت برای coronavirus

قاهره >> حداقل 17 پزشکان در مصر اصلی بیمارستان سرطان شده اند قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در انتخابات گفت: امروز بالا بردن ترس همه گیر می تواند طعمه امکانات بهداشتی در جهان عرب پرجمعیت ترین کشور است.

مصر گزارش کرده است حدود 1000 مورد تأیید و 66 مرگ و میر ناشی از جهانی همه گیر. مقامات بسته اند مدارس و مساجد ممنوع مجامع عمومی و اعمال شب حکومت نظامی برای جلوگیری از گسترش ویروس در میان جمعیت از 100 میلیون, یک پنجم از آنها زندگی می کنند در پرجمعیت در قاهره.

دکتر حاتم ابو ال-Kassem مدیر موسسه ملی سرطان گفت: سه پزشکان و 12 پرستاران آزمایش مثبت برای ویروس. او گفت: تمام دیگر کارگران بهداشت و درمان در این مرکز که وابسته به دانشگاه قاهره و رفتار صدها نفر از بیماران مبتلا به سرطان در هر روز خواهد بود تست شده است. این دانشگاه بعد از آن گفت: در مجموع 17 سلامت کارگران آزمایش مثبت است.

موسسه خواهد بود تا حدودی بسته به مدت سه روز به استریل با اورژانس باقی مانده باز است.

چند پزشکان در زمان به رسانه های اجتماعی به انتقاد از موسسه رهبری برای در نظر گرفتن اقدامات محدود کننده قبلی.

مگی Mousa یک متخصص بیهوشی در موسسه توییتی که یکی از دوستان نزدیک او آلوده شد. او متهم به مقامات بالا از سوء مدیریت و سهل انگاری برای اعمال محدودیت پس از اولین مورد شناسایی شد بیش از یک هفته پیش.

“آنها حاضر به هر گونه اقدامات برای محافظت از او و منزوی موسسه” او گفت:.

دانشگاه قاهره گفت: این تاسیس یک ماموریت حقیقت یاب به منظور بررسی اقدامات انجام شده توسط این موسسه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این ویروس باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران که بهبود در عرض چند هفته. اما آن را بسیار مسری است و می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ به خصوص در بیماران مسن و یا کسانی که با مشکلات اساسی از جمله بیماران مبتلا به سرطان.

بیش از یک میلیون نفر آلوده شده اند در سراسر جهان و بیش از 50000 نفر از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. بیش از 200 ، 000 بهبود با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مصر را به وزارت بهداشت گزارش شده سنبله در موارد روز جمعه با 120 عفونت های جدید و هشت مرگ و میر, بالاترین, یک روز پس از شمارش اولین مورد گزارش شده در فوریه.

دولت هنوز اعمال این نوع از مجموع مستند دیده می شود در کشورهای دیگر در منطقه اما مقامات گفته اند که وجود دارد در حال برنامه ریزی برای اقدامات سختگیرانه تر در صورت نیاز.

بدترین شیوع کروناویروس در خاورمیانه در ایران است که در آن وزارت بهداشت روز شنبه در گزارش دیگری 158 مرگ و میر. که به ارمغان می آورد به طور کلی تعداد مرگ و میر وجود دارد به 3,452 میان 55,743 موارد تایید شده. وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: بیش از 4000 بیماران در شرایط جدی هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>