کارشناسان پزشکی توضیح آنچه coronavirus می کند به بدن

به عنوان موارد عفونت کروناویروس تکثیر در سراسر جهان و دولت ها اقدامات فوق العاده ای برای محدود کردن گسترش هنوز هم وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد آنچه که دقیقا این ویروس می کند به مردم بدن.

علائم تب و سرفه و تنگی نفس می تواند هر تعداد از بیماری آنفولانزا به استرپی به سرماخوردگی. در اینجا چیزی است که کارشناسان پزشکی و محققان آموخته اند که تا کنون در مورد پیشرفت عفونت ناشی از این کروناویروس جدید — و آنچه را که آنها هنوز هم نمی دانم.

چگونه این coronavirus علت عفونت است ؟

این ویروس از طریق قطرات انتقال به هوا از سرفه یا عطسه که مردم در این نزدیکی هست می تواند در خود را از طریق بینی و دهان و یا چشم. این ذرات ویروسی در قطرات این سفر به سرعت به عقب و معابر بینی خود را به غشاهای مخاطی در پشت گلو خود را با اتصال به یک گیرنده خاص در سلول آغاز وجود دارد.

Coronavirus ذرات مشخصی پروتئین چسبیده از سطوح خود و این خوشه قلاب بر روی غشای سلولی اجازه می دهد ویروس, مواد ژنتیکی به انسان وارد سلول است.

که مواد ژنتیکی حاصل به “ربودن سوخت و ساز سلول و می گویند در اثر ‘آیا خود را معمول است. کار خود را در حال حاضر است به من کمک کند ضرب و ویروس’,” دکتر گفت: William Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در نشویل ،

چگونه است که روند باعث مشکلات تنفسی?

به عنوان نسخه از این ویروس تکثیر آنها پشت سر هم و آلوده کردن سلول های همسایه. این علائم اغلب با شروع در پشت گلو با گلو درد و سرفه های خشک.

این ویروس پس از آن “می خزد به تدریج پایین لوله برونشیال,” Schaffner گفت. هنگامی که این ویروس می رسد ریه های خود را از غشاهای مخاطی ملتهب است. که می تواند آسیب نایژه و ریه کیسه و آنها را به کار سخت تر برای انجام عملکرد خود را تامین اکسیژن به خون است که گردش در سراسر بدن و از بین بردن دی اکسید کربن از خون به طوری که می توان آن را بازدم.

“اگر شما تورم وجود دارد, آن را می سازد آن است که بسیار سخت تر برای اکسیژن به شنا در سراسر غشای مخاطی,” دکتر گفت: Amy کامپتون-فیلیپس, رئیس بالینی افسر مشیت نظام سلامت که شامل بیمارستان در اورت واشنگتن بود که اولین مورد گزارش شده از coronavirus در ایالات متحده در ماه ژانویه است.

تورم و اختلال جریان اکسیژن می تواند باعث این مناطق در ریه ها پر از مایع چرک و سلول های مرده. ذات الریه یک عفونت در ریه می تواند رخ دهد.

برخی از مردم آنقدر مشکل تنفس آنها نیاز به قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی. در بدترین موارد شناخته شده به عنوان سندرم زجر تنفسی حاد به ریه ها را پر کنید با خیلی سیال است که هیچ مقدار از تنفس پشتیبانی کمک می کند و بیمار می میرد.

چه سیر می کند و این ویروس را در ریه ها ؟

دکتر شو-یوان شیائو یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه شیکاگو دانشکده پزشکی است که به بررسی آسیب شناسی گزارش coronavirus بیماران در چین است. او گفت: ویروس به نظر می رسد برای شروع در مناطق محیطی در هر دو طرف از ریه و می تواند در حالی که برای رسیدن به این فوقانی دستگاه تنفسی نای و مرکزی دیگر راه های هوایی است.

شیائو که همچنین به عنوان مدیر مرکز پاتولوژی و تشخیص مولکولی در دانشگاه ووهان گفت که الگوی کمک می کند تا توضیح دهد که چرا در ووهان که در آن شیوع شروع بسیاری از قدیمیترین موارد مشخص نشده بلافاصله.

آزمایش اولیه رژیم در بسیاری از چینی بیمارستان نیست همیشه تشخیص عفونت در محیطی ریه بنابراین برخی از مردم با علائم ارسال شد صفحه اصلی و بدون درمان است.

>> اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

“آنها می خواهم یا رفتن به بیمارستان های دیگر به دنبال درمان و یا در خانه بمانند و آلوده خود, خانواده,” او گفت:. “که یکی از دلایل وجود چنین گسترده ای گسترش یافته است.”

یک مطالعه اخیر از یک تیم به رهبری توسط محققان در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در نیویورک نشان داد که بیش از نیمی از 121 نفر در چین به حال عادی CT اسکن در اوایل بیماری خود را. که مطالعه و کار با شیائو نشان می دهد که به عنوان پیشرفت بیماری سی تی اسکن نشان می دهد “زمین شیشه ای opacities” یک نوع از مه آلود حجاب در بخش هایی از ریه که مشهود در بسیاری از انواع عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی. کسانی که در مناطق مات می تواند پراکنده و ضخیم شدن در مکان هایی به عنوان بیماری بدتر ایجاد چه رادیولوژیست تماس با یک “دیوانه سنگ فرش” در الگوی اسکن.

در حال ریه ها تنها بخشی از بدن را تحت تاثیر قرار?

نه لزوما. کامپتون-فیلیپس گفت که این عفونت می تواند گسترش از طریق غشاهای مخاطی از بینی به پایین راست روده.

بنابراین در حالی که این ویروس به نظر می رسد به صفر در ریه ها همچنین ممکن است قادر به آلوده کردن سلول ها در دستگاه گوارش ، این ممکن است به همین دلیل برخی از بیماران علائم مانند اسهال یا سوء هاضمه. این ویروس همچنین می تواند به جریان خون Schaffner گفت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید که RNA از کروناویروس جدید شناسایی شده در خون و مدفوع نمونه اما این معلوم نیست که آیا عفونی ویروس می تواند باقی بماند در خون یا مدفوع.

مغز استخوان و اندامها مانند کبد می تواند تبدیل به بیش از حد ملتهب گفت: دکتر جورج دیاز بخش رهبر برای بیماری های عفونی در پراویدنس مرکز پزشکی منطقه ای در اورت واشنگتن که تیم درمان برای اولین بار در ایالات متحده coronavirus بیمار است. همچنین ممکن است برخی از التهاب در عروق خونی کوچک به عنوان اتفاق افتاده است با سارس از شیوع ویروسی در سال 2002 و 2003.

“این ویروس در واقع زمین در اندام مانند قلب و کلیه و کبد و ممکن است باعث برخی از آسیب مستقیم به کسانی که اندام” Schaffner گفت. به عنوان سیستم ایمنی بدن تغییر به دنده بالا و به مبارزه با عفونت و در نتیجه التهاب ممکن است باعث شود که یک عضو به نقص, او گفت:.

به عنوان یک نتیجه, برخی از بیماران ممکن است تحمل آسیب هایی که تحمیل شده نه فقط توسط ویروس اما توسط سیستم ایمنی بدن خود را, آن را به عنوان با شدت گرفتن برای مبارزه با عفونت.

کارشناسان هنوز مستند که آیا این ویروس می تواند مغز تاثیر می گذارد. اما دانشمندان که به مطالعه سارس گزارش داده اند که برخی از شواهد که سارس ویروس می تواند نفوذ به مغز در بعضی از بیماران. با توجه به شباهت بین سارس و COVID-19 عفونت ناشی از کروناویروس جدید, یک مقاله منتشر شده در ماه گذشته در مجله ویروس شناسی پزشکی استدلال کرد که احتمال این که این کروناویروس جدید ممکن است قادر به آلوده کردن برخی از سلول های عصبی را نباید رد کرد.

چرا برخی از مردم بسیار بد اما بیشتر نمی شود ؟

حدود 80 درصد از افراد آلوده به ویروس جدید کرونا ويروسی نسبتا خفیف علائم. اما حدود 20 درصد از مردم تبدیل به بیشتر به طور جدی بیمار و در حدود 2 ٪ از بیماران در چین که تا به حال بیشترین موارد این بیماری شده است کشنده باشد.

کارشناسان می گویند این اثر به نظر می رسد بستگی دارد که چگونه قوی و یا تضعیف سیستم ایمنی بدن یک فرد است. افراد مسن و یا کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت مانند دیابت و یا یکی دیگر از بیماری های مزمن هستند احتمال بیشتری برای توسعه علائم شدید.

شیائو انجام پاتولوژی امتحانات دو نفر در چین که رفت به یک بیمارستان در ووهان در ماه ژانویه به دلیل مختلف — آنها نیاز به عمل جراحی برای مراحل اولیه سرطان ریه — اما که سوابق بعد از آن نشان داد که آنها نیز تا به حال عفونت کرونا ويروسی که بیمارستان را به رسمیت نمی شناسد ، نه بیمار سرطان ریه پیشرفته به اندازه کافی به آنها را بکشند ،

یکی از این بیماران 84 ساله ای با بیماری دیابت درگذشت از پنومونی ناشی از کوروناویروس شیائو گفت: سوابق نشان داد.

دیگر بیمار 73 ساله شد تا حدودی سالم با سابقه فشار خون بالا است که او تا به حال موفق به خوبی برای 20 سال است. شیائو مرد گفت: تا به حال موفق عمل جراحی برای برداشتن یک تومور ریه شد و مرخص شد و نه روز بعد از بازگشت به بیمارستان به دلیل او تا به حال تب و سرفه بود که مصمم به کوروناویروس.

شیائو گفت که انسان تا به حال تقریبا قطعا آلوده شده است در طول اولین بار او را در بیمارستان بستری از بیماران دیگر در پست خود-فولاد بازیابی اتاق شد و بعد از آن به کوروناویروس. مانند بسیاری از موارد دیگر در آن زمان مرد روز برای نشان دادن علائم تنفسی.

مرد بازیافت پس از 20 روز در بیمارستان بیماری های عفونی واحد. کارشناسان می گویند که زمانی که بیماران مانند است که بازیابی آن است که اغلب به دلیل مراقبت های حمایتی — مایعات تنفس پشتیبانی و دیگر درمان — اجازه می دهد تا آنها را به outlast بدترین اثرات التهاب ناشی از ویروس است.

چه دانشمندان هنوز نمی دانند در مورد کوروناویروس بیماران ؟

زیادی است. اگر چه این بیماری شبیه به سارس در بسیاری از جهات و عناصر مشترک با آنفلوانزا و ذات الریه این دوره بیمار coronavirus را هنوز به طور کامل درک نشده است.

برخی از بیماران می تواند پایدار باقی می ماند بیش از یک هفته و سپس به طور ناگهانی دچار پنومونی دیاز گفت. برخی از بیماران به نظر می رسد به بهبود می یابند اما پس از آن توسعه علائم دوباره.

شیائو گفت که برخی از بیماران در چین بهبود یافت اما مریض شدم دوباره ظاهرا از آنجا که آنها تا به حال آسیب دیده و آسیب پذیر بافت ریه که پس از آن حمله توسط باکتری های موجود در بدن خود را. برخی از این بیماران به پایان رسید تا در حال مرگ از یک عفونت باکتریایی نه ویروس. اما به نظر نمی رسد به علت اکثر مرگ و میر, او گفت:.

موارد دیگر بوده است غم انگیز و اسرار است. شیائو گفت که او شخصا می دانستم که یک مرد و زن که با آلوده کردم اما به نظر می رسید به بهبود است. سپس آن مرد رو به وخامت گذاشته و در بیمارستان بستری شد.

“او در ICU گرفتن اکسیژن و او پیامک همسر او که او بهتر او خوب اشتها و غيره” شیائو گفت. “اما پس از آن در اواخر بعد از ظهر او را متوقف دریافت متون از او. او نمی دانست چه می گذرد. و 10 p. m. او اطلاع از بیمارستان که او تا به حال به تصویب رسید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im