McManus: یک ‘جنگ’ رئیس جمهور باید در شکل بهتر سیاسی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خودش را اعلام کرده است “در زمان جنگ رئیس جمهور” و او را به راه انداختن کمپین انتخاب مجدد راه هر گونه جنگ به رئيس جمهور: او با استفاده از مزایای استفاده از تصدی به خود را نشان می دهد در دستور coronavirus بحران است.

او مراحل روزانه جلسات در تلویزیون که در آن مشاوران و رهبران کسب و کار ستایش رهبری خود را.

او با هواپیما به نورفولک ویرجینیا برای دیدن یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی به شهر نیویورک یک سفر ریاست جمهوری بود که ضروری است اما تولید تصاویری بزرگ.

مبارزات انتخاباتی خود را آب گرفتگی حامیان با پیام ها و ویدئوها نمایشگاه تصمیم گیری های خود و deriding مخالفان خود را.

و او پیشنهاد افزایش لفاظی در زمان اتصال به یک وحشت زده ملت با هم.

“ما همه در این هم همه ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:. “وحدت روح رفاقت روح — من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. این یک چیز زیبا را تماشا کنید.”

فقط آن را کار بسیار خوبی حداقل از نظر وحدت پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

در نظر سنجی اکثر آمریکایی ها می گویند که آنها فکر می کنم رئیس جمهور در حال انجام یک کار خوب از مبارزه با این بیماری همه گیر به خصوص پس از او راه اندازی یک پر انرژی تر فدرال تلاش دو هفته پیش.

اما این نه تولید قابل توجهی افزایش محبوبیت خود را — و یا شانس خود را در برنده شدن در ماه نوامبر.

درصد از آمریکایی ها که می گویند آنها به تایید از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی عملکرد به عنوان رئیس جمهور رشد شاخص تا حدود 3% در ماه گذشته به طور متوسط حدود 47 درصد عمده در پای صندوقهای رای است. که یک نقطه بالا خود را برای انتخابات ریاست جمهوری, اما هنوز هم کمتر از 50 درصد است.

سنجی تست تهمت علیه جو بایدن را presumptive دموکراتیک نامزد که معاون سابق رئیس جمهور آینده با تغییر حاشیه.

یک ABC News/واشنگتن پست نظرسنجی نشان داد بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن 49% 47%. یک نظرسنجی فاکس نیوز نشان داد بایدن تا بیشتر چشمگیر 49 درصد به 40 درصد است.

یک زمان جنگ رئیس جمهور باید در شکل بهتر — به خصوص در مغلوب ساختن پیشی جستن مورد پس او را به طور موثر در حال اجرا unopposed.

در حالی که تهمت غالب ملت را از صفحه تلویزیون به اندازه دو ساعت در روز بایدن شده است کاهش می یابد به مصاحبه از موقت استودیو در زیرزمین خود را دلاور صفحه اصلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن شماره ها به خصوص قیافه داده است که حمایت عمومی برای یک رئیس جمهور معمولا soars در یک بحران ملی و یا دیگر رویداد مهم این به اصطلاح تجمع-’round-the-flag اثر است.

پس از تروریست ها در حمله امریکا در سپتامبر. 11, 2001 رئیس جمهور جورج دبلیو بوش را تصویب امتیاز پرید 39 درصد. و پس از مهر و موم نیروی دریایی کشته شدن اسامه بن لادن در سال 2011 بیشتر پارتیزانی دوران ریاست جمهوری باراک اوباما را تصویب امتیاز افزایش یافت 8 درصد.

اگر چه هر دو رئیس جمهور را دیدم خود را تایید آمار و ارقام پس از رها کردن هر دو برنده گشتند.

مغلوب ساختن پیشی جستن 3% دست انداز نیست, اندازه, اگر چه آن را به وضوح می توانید تغییر دهید در حال حاضر و نوامبر است.

چه برگزاری مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب ؟ او نمیفهمد stagecraft اما نه محتوا.

دانشمندان می گویند “رالی” اثر ضربات در زمانی که رئیس جمهور تلاش می کند به عنوان یک روحانی رهبر و برنده برخی از اندازه گیری از حمایت از حزب مخالف.

که اتفاق می افتد. مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف کرده است, توهین به رهبران دموکرات از جمله “خواب آلودگی جو” بایدن و “Cryin’ چاک” شومر از رهبر اقلیت سنا. مغلوب ساختن پیشی جستن و مجلس نانسی پلوسی صحبت نکرده برای ماه می باشد.

زمانی که نزدیک به اتفاق آراء در کنگره تصویب یک رکورد 2 تریلیون دلار اقتصادی نجات لایحه رئیس جمهور نیست, دعوت رهبران دموکرات به کاخ سفید با امضای مراسم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>