McIlroy می آید تا در مراسم خیریه به عنوان زنده گلف بازده

Rory McIlroy تحویل پول شات یکشنبه در Juno, ساحل, فلوریدا به عنوان زنده گلف بازگشت به تلویزیون برای یک پوسته بازی نشان داد که مقدار زیادی از زنگ زدگی و افزایش بیش از 5 میلیون دلار برای COVID-19 امداد بودجه.

McIlroy و داستین جانسون که تا به حال برنده پوست پس از ششم سوراخ تا به حال شانس خود را برای برنده نهایی شش پوسته به ارزش 1.1 میلیون دلار در آخر سوراخ در سمینول باشگاه گلف در TaylorMade رانندگی امداد رسانی نمایشگاه است. هر دو از دست رفته و بازگشت آنها به par-3 17 برای نزدیک به پین مسابقه.

از جلو توپ را روی گوه در 120 متری متی ولف بود 18 زیر سوراخ. شریک زندگی خود را Rickie فاولر از دست رفته سبز. جانسون در بر داشت یک پناهگاه. را به آخرین شات McIlroy به سختی مانده در قفسه سمت چپ پین اندازه گیری در 13 ،

“درجه پنج” McIlroy گفت: اشاره به اجتماعی فاصله در محل جونو در ساحل.

نهایی انتقال داد McIlroy و جانسون $1.85 میلیون دلار برای آمریکا پرستاران پایه و اساس است. فاولر که هفت birdies و ولف ساخته شده 1.15 میلیون دلار برای CDC پایه و اساس است.

“من افتخار می کنم به بخشی از یک رویداد برای سرگرم کردن مردم در یک بعد از ظهر یکشنبه و به جمع آوری پول برای افرادی که به آن نیاز دارید” McIlroy گفت: به عنوان او با بازی 18 سوراخ.

ولف 21 ساله کالیفرنیایی با بازی بزرگ و مقدار زیادی از تکبر راه رفتن به دست آورده 450.000 دلار نسبت به بودجه امداد با داشتن طولانی ترین درایو در دو پر 5s — 356 متری در شماره 2 و 368 متری در شماره 14.

فاولر هفت birdies شدند و به ارزش $270,000 در یک جداگانه از صندوق بیمه کشاورزان در حالی که McIlroy ساخته شده و چهار birdies به ارزش 150.000 دلار و ولف تا به حال سه birdies برای $135,000. جانسون که نشان داد اکثر زنگ تا به حال یک مرغک برای $25,000.

PGA Tour خیریه مجاز به صورت آنلاین کمک های مالی در طول برنامه تلویزیونی, جمع آوری بیش از 1 میلیون دلار است. کمک های مالی ادامه خواهد داد و تا سه شنبه. زمانی که نمایشگاه به پایان رسید بیش از 5.5 میلیون دلار بوده است متعهد شروع با 3 میلیون دلار تضمین از UnitedHeath ،

بازیکنان انجام شده خود را در کیف.

تلویزیون تا به حال یک اسکلت خدمه در زمین — بازی-با-بازی و تحلیلگران شد 200 مایل در St. Augustine, Florida در حالی که میزبان مایک Tirico شد در خانه اش در میشیگان. بازی رفت بیش از چهار ساعت در درجه اول به دلیل بازیکنان بودند در زمان های برگزار شده در محل را به شش دوربین های تلویزیونی را در سوراخ بعدی.

علامت راسل, PGA Tour معاون رئیس جمهور از قوانین و رقابت تنها برای رسیدگی به flagstick. پناهگاه باید نمی raked چرا که آنها تنها بازی در این دوره که بسته برای تابستان هفته گذشته است.

“این یک روز عالی بود,” McIlroy گفت. “این خوب بود به عقب بر گردیم در زمین گلف و به نوعی از حالت عادی.”

بازیکنان عینک میکروفن هر چند گفتگوی بورسی محدود بود به پایان رسید و در اوایل.

بیشتر از آن آمد از McIlroy که تا به حال به یک مرغک زدن توپ در سوراخ دوم برای مطابقت با wolff’s مرغک. او نورد آن را در و گفت: به ولف “من فکر می کنم شما را فراموش کرده ام من برنده دو FedEx فنجان است که در مجموع 25 میلیون دلار. که نمی faze من جوانی.”

فاولر بازی بهترین گلف و بنا طرف خود را به سرب با چهار birdies در شش سوراخ کشش در اطراف نوبه خود از جمله 20-پاورقی در شماره 11 بود که به ارزش دو پوسته در $200,000. او خود را مطرح و McIlroy گفت: “آیا شما از شنیدن تمام کسانی که به سلامتی?” وجود دارد هیچ طرفداران و کمتر از 50 نفر در سمینول. تمام شد آزمایش جدید کروناویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de