McGowan: اولین کاستن از محدودیت ‘پاداش برای انجام درست’

Taylar Amoniniکلگورلی خیش

Premier Mark McGowan
آیکون دوربینبرتر خوانده شده را علامت McGowan اعتباری: دانیل Wilkins

Goldfields علاقه مندان در فضای باز خواهد یک مهلت از cabin fever با نخست وزیر علامت McGowan دیروز اعلام محتاط آرامش در سه مرحله محدودیت اجرا به دلیل COVID-19.

از امروز محیط داخلی و فضای باز کار های غیر گردهمایی خواهد بود آرام به 10 نفر افزایش از دو فرد محدود دولت را تجربه کرده است برای ماه گذشته است.

جدید 10-فرد قانون اجازه می دهد تا غرب استرالیا برای شرکت در فعالیت های تفریحی مانند ماهیگیری, قایقرانی, پیاده روی و کمپینگ اما آقای McGowan هشدار داد اجتماعی فاصله هنوز هم اعمال می شود در طول فعالیت است.

برتر گفت: WA مرزهای بسته باقی خواهد ماند و هر گونه تجمعات باید در منطقه ای مرزی است.

تمام زمین های بازی پارک اسکیت بازی و امکانات ورزشی نیز بسته باقی می ماند به دلیل عدم توانایی برای منظم sanitisation رخ می دهد.

آقای McGowan گفت: کاهش محدودیت بر اساس توصیه های بهداشتی و تشویق مردم به دریافت خود راضی با وجود مثبت اخیر ویروس آمار و ارقام.

“اگر چه این تغییرات کوچک من امیدوارم که آنها را از برخی از سود” او گفت:.

“من فکر می کنم این یک پاداش برای غرب استرالیا برای داشتن درست انجام اما با می آید که این مسئولیت را به انجام کار درست.

“من فقط از همه می خواهیم اگر قوانین جدید نیست, رعایت, اگر مردم فراتر از آنچه شده است در محل قرار داده ما باید به تجدید و احیا آنها.”

صفحه اصلی باز می شود و صفحه نمایش ایجاد دهانه نیز مجاز تحت کنترل دقیق و شیوه های بهداشت در تلاش برای کمک به ساختمان و مسکن میباشد.

وزیر بهداشت راجر طبخ دیروز گفت: WA ثبت صفر در موارد جدید کروناویروس یک شبه با تنها 55 موارد فعال در سراسر کشور. به ماندن در بالای این بیماری او را تشویق به نگه دارید تا شیوه ها و تست کنید اگر آنها احساس ناخوشی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>