مک دونالد به نیاز به ماسک در تمام ایالات متحده رستوران مکان

  • ASSOCIATED PRESS A McDonald’s sign was displayed outside the fast-food restaurant in Wheeling, Ill., April 9. McDonald’s said it will be requiring customers to wear face coverings when entering its U.S. restaurants as the number of new virus cases continues to surge in many states.

    آسوشیتد پرس

    مک دونالد ثبت نام نمایش داده شد خارج از رستوران مواد غذایی سریع در Wheeling, Ill., مارس 9. مک دونالد گفت: از آن خواهد شد نیاز مشتریان به سایش پوشش صورت در هنگام ورود به ایالات متحده خود را در رستوران به عنوان تعدادی از ویروس جدید موارد همچنان به افزایش در بسیاری از کشورهای.

نیویورک >> مک دونالد می گوید: از آن خواهد شد نیاز مشتریان به سایش پوشش صورت در هنگام ورود به ایالات متحده خود را در رستوران به عنوان تعدادی از ویروس جدید موارد همچنان به افزایش در بسیاری از کشورهای.

حرکت امروز اعلام کرد, خواهد بود, در اثر, در Aug. 1.

مک دونالد Corp. می پیوندد رژه از شرکت های صدور ماسک حکم برای مشتریان خود در هفته گذشته و یا پس از جمله Walmart, Target, و کول. استارباکس نیز به تازگی با صدور دستور ماسک برای مشتریان که بازدید از آن متعلق به شرکت مکان در ایالات متحده آمریکا

مک دونالد مستقر در اوک بروک, ایلینوی گفت که 82 درصد از آن ها و رستوران ها در ایالات متحده و یا محل هایی که نیاز به صورت پوشش برای هر دو کارکنان و مشتریان است. اما گفته است که “مهم ما حفاظت از ایمنی از تمام کارکنان و مشتریان” با توجه به یک بیانیه مشترک از مک دونالد رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا جو Erlinger و علامت Salebra صندلی از حق رای دادن ملی و رهبری داد.

Erlinger و Salebra همچنین گفت که در مواردی که مشتریان کاهش به پوشیدن ماسک آن را “در جای خود قرار دادن روش های اضافی به مراقبت از آنها را در یک بازی دوستانه تسریع در راه است.”

مک دونالد گفت: آن را به تاخیر بازگشایی آن اتاق ناهار خوری برای 30 روز. آن است که همچنین با اضافه کردن محافظ پانل در پشت و جلوی رستوران ها برای کمک به اجتماعی فاصله.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>