مک دونالد جزئیات آنچه ناهار خوری در را مانند نگاه اجتماعی فاصله اقدامات

تمیز کردن دیجیتال کیوسک هر بار سفارش مشتری. محل “بسته” نشانه ها در جداول خاصی به ترویج اجتماعی-فاصله. لیف حمام در هر نیم ساعت.

کسانی که در میان این دستورالعمل در 59 صفحه راهنمای که مک دونالد به تازگی توزیع شده برای franchisees ترسیم مراحل با خیال راحت بازگشایی زنجیره ای فست فود را در اتاق ناهار خوری در سراسر کشور است.

راهنمای — با عنوان “ناهار خوردن در بازگشایی راهکار” — نه طرح یک جدول زمانی دقیق به franchisees برخی از اختیار برای تصمیم گیری زمانی که به بازگشایی با توجه به کپی نوشته شده توسط نیویورک تایمز.

یک بار در دولت های محلی می گوید که در رستوران ها می تواند اعتراف ناهار خوردن در مهمان مک دونالد رسمی در آن منطقه تصمیم خواهد گرفت که آیا بازگشایی می توانید شروع به آن را می گوید. سپس فردی صاحبان حق رای را در مورد اینکه آیا تصمیم به رفتن را از طریق با بازگشایی.

تا کنون کمتر از 100 مک دونالد مکان های باز اتاق ناهار خوری در ایالات متحده که در آن است که در حال حاضر مجاز است. مک دونالد سخنگوی جسی Lewin گفت: این شرکت و آن franchisees شده بود بحث در مورد بازگشایی برنامه “برای چند هفته گذشته است.” این شرکت مشغول به کار با اپیدیولوژی و همچنین دولت های محلی و مقامات بهداشت به جمع آوری دستورالعمل های, او گفت:.

علاوه بر این قوانین در مورد کیوسک و حمام و سرویس بهداشتی, راهنمای تماس برای همه “بالا لمسی” مناطق به ضد عفونی هر 30 دقیقه و توصیه قرار دادن علامت های روی زمین برای جلوگیری از مشتریان از مسواک زدن گذشته یکی دیگر از آنها به عنوان حرکت در اطراف.

جزئیات راهنمای بودند زودتر به گزارش وال استریت ژورنال.

بر خلاف کوچک و رستوران ها مستقل شده اند که ضرب و شتم در طول همه گیر مک دونالد در یک موقعیت خوب برای آب و هوا اقتصادی خرید اینترنتی. آن درایو-thrus مانده اند و آنها حدود دو سوم از درآمد این شرکت قبل از بحران.

اما خط پایین شرکت هنوز آمار گرفته. پس از گزارش کاهش فروش در ماه گذشته این شرکت اجرایی کریس Kempczinski هشدار داد که “مسیر دقیق ما و بازیابی بسیار نامشخص است.”

و کارگران و نیروی کار طرفداران به انتقاد از این شرکت برای عدم ارائه کافی تجهیزات حفاظتی برای کارکنان شاغل در درایو-thrus.

در بازگشایی راهنمای مک دونالد گفت: این امر نیاز به کارکنان خود را به درجه حرارت گرفته شده قبل از کار با پوشیدن دستکش و ماسک صورت و شستن دست های خود را در هر ساعت.

“برای ناهار خوردن-در سفارشات کیسه قرار داده خواهد شد در پاک کردن مقادیر سینی و تحویل به مشتری در حالی که حفظ اجتماعی-فاصله مورد نیاز” راهنمای می گوید. “فراموش نکنید که دستمال و نی!”

تقریبا هر صاحب رستوران در ایالات متحده — از میچلین ستاره سرآشپزها برای مواد غذایی سریع مدیران — دارای کشتی با چگونه به ناهار خوری اتاق امن در coronavirus عصر. برخی از صاحبان در حال برنامه ریزی برای نصب پلکسی گلاس موانع بین غرفه در حالی که دیگران در حال تبدیل به کاغذ منوها و کارد و چنگال یکبار مصرف.

مک دونالد نه تنها زنجیره ای مواد غذایی سریع در حال حرکت و نزدیک به بازگشایی. رستوران مارک های بین المللی شرکت مادر برگر کینگ و Popeyes گفت: در این هفته که آن را شروع بازگشایی اتاق ناهار خوری با یک شماره جدید احتیاطی از جمله “زیبا میز علامت” نشان می دهد که جداول باز هستند.

مک دونالد راهنمای همچنین شامل یک بخش Q&A در نحوه مدیریت مهمانان که حاضر به پیروی اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

“همیشه به یک وضعیت آرامش و درمان همه با احترام” راهنمای می گوید. “اطلاع مهمان: من عذر خواهی برای هر زحمتی اما برای کمک به امن نگه داشتن همه ما دوست داریم که همه مهمانان ما به حفظ یک فاصله امن از 6 فوت از یکدیگر و کارکنان ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de