McCann خانواده به دنبال بسته شدن آلمان به عنوان فرض دختر گم شده است مرده

لندن — خانواده از دست رفته, دختر مادلین McCann است که به دنبال پاسخ های خود را در مورد پس از یک کلید مشکوک شناسایی شد در آلمان و به مقامات وجود دارد گفت: آنها باور دارند که او مرده است.

McCann 3 بود در زمان ناپدید شدن او در ماه مه سال 2007 در حالی که او در تعطیلات با خانواده اش در پرتغال.

انگلستان و مقامات آلمانی نیست به نام مشکوک اما گفت که او 43 است و در حال حاضر در زندان در آلمان برای جرم دیگری که او در داخل و اطراف Praia da Luz منطقه رفت و آمد مکرر در سواحل پرتغال در زمان McCann ناپدید شد. هر چند متعدد مظنون به نور آمده در این مورد قبلا McCann خانواده سخنگوی کلارنس میچل گفت که به نظر می رسد به عنوان اگر وجود دارد چیزی متفاوت در این زمان.

“در بیش از 13 سال کار با خانواده من نمی توانم به خاطر پلیس بودن خیلی خاص در مورد یک فرد” میچل گفت که اخبار آسمان. “او است که به نام و پلیس کاملا قاطعانه آنها در حال رفتن به انجام این کار قطعا هنوز رتبهدهی نشده است, اما آنها می خواهند بسیار جزئیات خاص در اطراف حرکت خود را در سال 2007 حتی به تماس های تلفنی او شب قبل از مادلین رفت از دست رفته و این واقعیت که او تغییر ثبت نام از ماشین خود را به روز بعد.”

هانس کریستین Wolters یک دادستان در برانشویگ آلمان به خبرنگاران گفت: محققان عامل بر فرض که McCann مرده است.

“در ارتباط با ناپدید شدن و سپس 3 ساله, بریتیش, دختر مادلین بث McCann on May 3, 2007 از یک مجتمع آپارتمانی در پریا دا لوز در پرتغال براونشوایگ دادستان در حال بررسی یک مرد 43 ساله شهروند آلمانی به ظن قتل,” او گفت.

“شما می توانید استنباط از آن فرض کنیم دختر مرده است.”

طولانی در حال اجرا مورد McCann که از بین رفته و مدت کوتاهی قبل از او چهارمین تولد هیپنوتیزم شده بریتانیا برای سال. پدر و مادر او می گویند مادلین ناپدید شد پس از آنها تا به حال در سمت چپ او و خواهر و برادر دوقلو در خواب در تعطیلات خود را پیچیده در حالی که آنها در حال صرف شام با دوستان در یک رستوران در نزدیکی.

بیش از 600 نفر تا به حال شناخته شده به عنوان به طور بالقوه قابل توجهی, اما افسران نوک انگشتانش کردن در مورد آلمانی مظنون پس از یک سال 2017 درخواست 10 سال بعد از دختر رفت و از دست رفته است.

به گفته پلیس مظنون به عنوان سفید کوتاه, بور, مو و باریک ایجاد شد مربوط به یک camper ون دیده می شود در پرتغال در سال 2007 بود و اعتقاد بر این بود در این منطقه رفت و آمد مکرر در روز قبل و پس از مه 3 است که در سال.

مسیحی Hoppe آلمان فدرال جنایی پلیس گفت, آلمانی, عمومی, پخش ZDF که مشکوک یک شهروند آلمانی است در حال حاضر در زندانی در آلمان برای یک جرم و جنایت جنسی. او صرف متعدد سال در پرتغال و دارای دو اعتقادات قبلی برای “تماس جنسی با دختران است.”

Hoppe گفت: پلیس آلمان نیست و حاکم کردن یک جنسی انگیزه. آنها گفتند: هر کس ربوده شده دختر شکسته ممکن است به آپارتمان تعطیلات و پس از آن خود به خود مرتکب آدم ربایی است.

مظنون در حال بررسی به ظن قتل توسط دادستان در شهر برانشویگ که در آن او در گذشته ثبت شده قبل از حرکت در خارج از کشور.

Wolters نمی دهد هر گونه اطلاعات دیگر از مظنون هویت بنابراین به عنوان نه به مخاطره اندازد بررسی است.

این توضیحات اما متناسب با آن از 43 سال که به اعدام محکوم شده در دسامبر 2005 تجاوز به یک زن آمریکایی بود که 72 در آن زمان در آپارتمان او در پرتغال محلی صورت گرفته Zeitung روزنامه گزارش شده است.

Hoppe گفت: مظنون در McCann مورد زندگی بین لاگوس و Praia da Luz شد به طور منظم در منطقه Algarve از بین سال های 1995 تا 2007. این روزنامه که تحت پوشش اخیر تجاوز به عنف در دادگاه گفت که توضیحات و جزئیات دیگر بازی مظنون در این پرونده که مربوط به سال 2005 حمله به تازگی توسط DNA.

این گمان را رد اتهامات در طول محاکمه و حکم در حال حاضر به دادگاه تجدید نظر. دادگاه نمی پاسخ یک ایمیل به دنبال نظر یا پاسخ خود گوشی.

پلیس از انگلیس و آلمان و پرتغال راه اندازی جدید درخواست تجدید نظر مشترک برای اطلاعات در مورد چهارشنبه. از آنها خواسته برای هر کسی که به جلو آمده و اگر آنها به حال دیده می شود دو دستگاه خودرو مربوط به suspect — فولکس واگن camper ون و یک جگوار. آنها همچنین به دنبال اطلاعات در دو پرتغالی, شماره تلفن, از جمله یکی در نظر گرفته شده که با استفاده مظنون در روز از ناپدید شدن مادلین.

خانواده به عنوان تا به حال به جستجو برای پاسخ.

“آنها باقی می ماند و امیدوار است که او هنوز هم می تواند یافت می شود زنده” میچل گفت. “آنها هرگز داده می شود که امید و نه آنها را تا زمانی که آنها با ارائه هر گونه شواهد بی چون و چرا به خلاف. اما آنها می گویند که با وجود همه این است که هر نتیجه ای از این خط خاص از پرس و جو ممکن است آنها نیاز به می دانم که آنها نیاز به پیدا کردن صلح.”

___

دیوید رو به افزایش گزارش شده از برلین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de