ممکن کنتاکی دربی به تعویق افتاد

برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم کنتاکی دربی برگزار خواهد شد در اولین دوشنبه در ماه مه.

دربی اول جواهر اسب مسابقه را تاج سه گانه شد آخرین خیمه رویداد ورزشی مجبور به تعویق انداختن به دلیل تعمیق coronavirus بیماری همه گیر.

تونیا Abeln سخنگوی Churchill Downs گفت: در یک ایمیل دوشنبه شب که مسابقه نمی خواهد بروید به عنوان برنامه ریزی شده. پیک-مجله روزنامه در لوئیزویل کنتاکی که در آن مسابقه برگزار می شود, گزارش شده است که این امر می تواند دوباره برای سپتامبر. 5.

در این مسابقه که در سیاهی خود را به عنوان “هیجان انگیز ترین دو دقیقه در ورزش” به طور منظم تساوی بیش از 150 ، 000 تماشاگر به معروف مسیر مسابقه با آن دو اسپارس.

در جای دیگر, در, ورزش, NBA, NHL و لیگ اصلی بیس بال تمام معلق بازی NCAA لغو تمام مسابقات.

Racetracks در سراسر کشور توقیف شده اند اما نژادها هنوز در حال اجرا و شرط هنوز هم مورد استقبال است. با توجه به پیک-مجله دربی و این هفته از جشن است که آن را احاطه کرده دم این منطقه با حدود 400 میلیون دلار سالانه.

در سال 1945 Kentucky Derby برگزار شد در ژوئن 9, حدود یک ماه پس از دولت لغو ممنوعیت اسب مسابقه است که آن را در جای خود قرار داده چرا که از جنگ جهانی دوم است. تنها سال دیگر مسابقه برگزار نشد و در اولین دوشنبه در ماه مه بود که در سال 1901.

سال گذشته دربی ها در 145 به پایان رسید در جنجال پس از 21 دقیقه نقد و بررسی فیلم. اگر چه حداکثر امنیت عبور از خط پایان برای اولین بار اسب شد و در نهایت رد صلاحیت شده برای مانع حریف. به جای خانه های کشور اعلام شد ویکتور در 65-1 شانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im