‘شهردار پیت’ Buttigieg قطره پیشنهاد برای دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری

SOUTH BEND, Ind. — پیت Buttigieg سابق کوچک-شهر ایندیانا شهردار و برای اولین بار آشکارا همجنسگرا عمده نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: یکشنبه شب او ترک دموکراتیک نژاد پس از از دست دادن خرد کردن در کارولینای جنوبی اولیه که در آن عملکرد ضعیف او با دموکرات ها نشانه ناتوانی در ایجاد یک ائتلاف گسترده از رای دهندگان.

تصمیم می آید فقط 48 ساعت قبل از بزرگترین روز رای گیری اولیه سه شنبه زمانی که 15 متحده و سرزمین را تخصیص دادن یک سوم از نمایندگان به طور کلی. نتایج به طور گسترده ای انتظار می رود برای نشان دادن او در پایان دور پشت جو بایدن و برنی ساندرز.

Buttigieg لغو برنامه یکشنبه شب تجمع در دالاس و صبح روز دوشنبه جمع آوری کمک در Austin, تگزاس, برای بازگشت به South Bend به آدرس حامیان. “گاهی اوقات طولانی ترین راه در اطراف واقعا کوتاه ترین راه, صفحه اصلی,” او گفت:.

“حقیقت این است که مسیر تنگ است برای نزدیک برای ما نامزدی اگر نه برای ما باعث,” او گفت: “امشب من این مشکل تصمیم به تعلیق مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری است.”

با استناد به تجربه خود را به عنوان یک دو دوره شهردار South Bend, او گفت که نامزدی خود را گرفتار نیست با وجود آن تجربه اما به دلیل آن است. امریکا او افزود: “مشتاق به واشنگتن برای شروع در حال اجرا مانند ما بهترین اجرا جوامع است.”

در یک کنفرانس تلفنی با کمپین اهدا یکشنبه شب Buttigieg گفت: او رسیده بود تصمیم با تاسف اما نتیجه آن بود که “کار درست را انجام دهید زمانی که ما در ریاضی” با توجه به یک فرد در تماس است. بدون ذکر مخالفان با نام Buttigieg گفت که او نگران بود در مورد اثر او را در مسابقه با ماندن در گفت دموکرات ها نیاز به فیلد “نوع حق نامزد” علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

معلوم نیست اگر Buttigieg را تایید نامزد دیگری. او و بایدن را رد و بدل پیام های صوتی یک بایدن کمپین رسمی گفت.

Buttigieg خروج بود و گام دیگری در تنگی دموکراتیک زمینه است که یک بار ویژه دو نامزد ده و در حال حاضر دارای شش. حرکت خود را یک روز پس از تام Steyer یک میلیاردر سابق صندوق های تامینی اجرایی کاهش یافته است پس از پایان ناامید کننده در کارولینای جنوبی که در آن او سرمایه گذاری میلیون ها دلار.

Buttigieg, 38, سر به فلک کشید از ابهام به ردیف بالا از یک میدان بیش از دو دوجین دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تا حد زیادی قدرت خود را قوی جمع آوری کمک های مالی بالغ اوایل سال گذشته است. او به جمع آوری بیش از 24 میلیون دلار در سه ماه به پایان دوره 30 ژوئن بیش از هر نامزد دیگر در این زمینه است.

مبارزات انتخاباتی صرف تقریبا تمام بودجه خود را برای ارائه مجازی خود کراوات برای کسب مقام اول در آیووا و باریک دوم-پایان محل پشت ساندرز در نیوهمپشایر. اما عجله از کمک های مبارزات انتخاباتی انتظار می رود پس از آیووا و نیوهمپشایر هرگز محقق نشد. آیووا حزب دموکرات رای شمارش شکست مفتضحانه سرقت Buttigieg برخی از این انتظار شتاب و توجه رسانه ها پس از دولت قفقاز و بهداشت ، ctq شد این داستان بزرگ پس از او تعجب سوم-محل نمایش در نیوهمپشایر.

و Buttigieg هرگز خود را گسترش وسعت پشتیبانی در یک مهمانی با یک جزء از nonwhite رای دهندگان و یکی که نوسان چپ پس از سال 2018 است.

او در دور سوم در نوادا قفقاز که درو قوی تعداد رای دهندگان لاتین و سپس جایگاه چهارم در کارولینای جنوبی که در آن رای دهندگان سیاه ساخته شده تا اکثریت دموکرات رای دهندگان. او برنده فقط 3 درصد از آنها با توجه به نظرسنجی های خروج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de