شهردار مایکل Victorino به محدودیت فضای باز و داخل سالن اجتماعات به 10 برای Maui County

شهردار مایکل Victorino امروز اعلام کرد که گردهمایی های اجتماعی در Maui County محدود خواهد شد به 10 نفر موثر جمعه.

Victorino فرستاده است خود را به روز رسانی شهرستان اضطراری برای بهداشت عمومی در قوانین که در مورد هر دو محیط داخلی و خارجی گردهمایی به رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige برای تصویب.

“امروز دولت ما گزارش سه رقمی افزایش COVID-19 موارد برای, دوم راست, بعد, از جمله چهار اضافی موارد جدید برای Maui County” شهردار Victorino گفت: در انتشار اخبار. “ما تا به حال 42 نفر در این ماه در مقایسه با فقط چهار در ماه مه و سه در ماه ژوئن. این افزایش در موارد ایالت همچنان به نگرانی من و شده اند وجود دارد گزارش های بسیاری از احزاب بزرگ, طبل محافل و گردهمایی های دیگر است که می تواند به خطر اندازد ایمنی ما keiki و kupuna.”

اجتماعات بزرگ شده اند مربوط به اخیر COVID-19 موارد در Maui County است.

در حال حاضر نزدیک به 100 نفر مجاز به جمع آوری در هوای آزاد, تنظیمات, در شهرستان, و به عنوان بسیاری از 50 نفر می تواند انجام این کار در داخل خانه اگر چه گروه های درون آن مجالس در حال حاضر محدود به 10 نفر.

این به روز رسانی شامل منع استفاده از چادر و غرفه در ساحل پارک.

“آنها به نظر می رسد به تجمعات. (مردم) به نظر می رسد به جمع که در اطراف” Victorino گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. “درست مثل کباب. … هنگامی که ما اجازه نمی دهد مردم را به کوره در پارک ها و سواحل آن به نظر می رسید که کاهش پیدا کرده است.”

Victorino نیز خواست Ige به برقراری 14 روز interisland قرنطینه برای شهرستان است. این interisland قرنطینه منتهی به ژوئن 16.

Ige گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز که او این موضوع را مورد بحث با Victorino اما پس از یک “نگاه سریع” در داده های موجود به نظر می رسد که وجود داشته است بسیاری از سفر اخیر مربوط به COVID-19 موارد در هاوایی است.

“ما در مورد 13,000 interisland سفرهای است که اتفاق می افتد در هر هفته و تعداد COVID موارد که گره خورده به صراحت به interisland سفر بسیار کمی است” Ige گفت. “من یک جلسه با شهردار فردا امیدوارم بهتر را داده است. و من می دانم که ما خواهد شد بحث در مورد بازگشت از سفر شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>