شهردار مایکل Victorino اعلام حکومت نظامی برای Maui County, در میان دیگر قوانین برای جلوگیری از گسترش coronavirus

  • COURTESY COLIN MENDOZA Mayor Michael Victorino announced a curfew pilot program for Maui County will start at 11 p.m. Friday night.

    حسن نیت ارائه میدهد کالین مندزا

    شهردار مایکل Victorino اعلام حکومت نظامی برنامه آزمایشی برای مائوئی شهرستان شروع خواهد شد در 11 p. m. دوشنبه شب.

شهردار مایکل Victorino اعلام کرده است یک حکومت نظامی برای Maui County, در میان دیگر قوانین برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

Victorino گفت: حکومت نظامی برنامه آزمایشی شروع خواهد شد در 11 p. m. دوشنبه شب برای شهرستان. حکومت نظامی طول می کشد و از ساعت 11 شب تا 5 صبح را معاف سفر به صورت “فوری دارو پزشکی اورژانس و یا کسب و کار ضروری.”

“پس از بازتاب در آینده تعطیلات آخر هفته و نگرانی در جامعه ما, من تصمیم گرفتم به حکم یک شب مقررات منع رفت و آمد را برای حداقل سه روز آینده” Victorino گفت: در انتشار اخبار امروز. “این بار دشوار است برای همه ما و ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما برای متوقف کردن گسترش COVID-19. ما را ارزیابی اثربخشی این مقررات منع رفت و آمد پس از این تعطیلات آخر هفته و ادامه خواهد داد به تغییر سیاست به عنوان مورد نیاز است.”

Victorino در هفته گذشته گفت: او را مشاهده رفتار ساکنان قبل از تصمیم گیری اگر بیشتر شهرستان مقرر شد مورد نیاز است.

اعلام می آید پس از یک شبیه حکومت نظامی اعلام شد و امروز توسط هونولولو اداره پلیس رئیس سوزان بالارد. بالارد گفت: حمل و نقل از طریق چرخ در هونولولو اجازه داده نمی شود از ساعت 11 شب تا 5 صبح اگر چه پیاده روی در خارج مجاز خواهد بود.

علاوه بر این Victorino گفت که شروع جمعه تنها دو نفر از اعضای یک خانواده ممکن است ترک خانه های خود برای انجام فعالیت های ضروری. استثنا شامل اعضای خانواده که نمی تواند به سمت چپ به تنهایی مانند کودکان و سالمندان و افراد معلول.

کسب و کار اجازه ندارند به اجازه بیش از دو نفر از یک خانواده در داخل و کسب و کار با کارکنان که مسئولیت رسیدگی به مواد غذایی به طور مستقیم باید پوشیدن یک ماسک و یا دیگر چهره پوشش.

تخت خواب و صبحانه در خانه و اجاره کوتاه مدت تنها می تواند به خانه کارگران ضروری.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>