شهردار کرک کالدول اعلام بازگشایی برای انواع مختلفی از کسب و کار در پنج شنبه

تعداد محدودی از خاص کسب و کار در اوآهو خواهد شد مجاز به باز شروع 4:30 p. m. روز شنبه, هونولولو شهردار کرک کالدول گفت: امروز.

کسب و کار خواهد بود باز از طریق مارس 18.

کالدول در روز سه شنبه اعلام کرده بود او در انتظار رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige به OK برای باز کردن تعداد کمی از کسب و کار است که با تغییرات ارائه شده حداقل خطر برای آلوده با کروناویروس تا زمانی که مردم در حفظ و اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“شهر و شهرستان هونولولو را به ادامه کار با فرماندار همراه با دیگر شهرستان شهرداران در آرامش هونولولو است در خانه بماند منظور رفتن به جلو” کالدول گفت: در نسخه امروز.

انتشار صادر شد توسط کالدول فقط به عنوان Ige بود که برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام دهانه طریق تمام شهرستانهای استان است.

کسب و کار در میان اکثریت “غیر ضروری” فعالیت هایی که ممنوع شد, زیر کالدول اقامت-در-خانه-از-خانه جهت است که در اثر مارس 23.

در میان کسب و کار:

>> برخی از املاک و مستغلات خدمات ارائه شده خرید و فروش ملک و مدیریت فعالیت های در حال انجام توسط کنترل از راه دور/وسایل الکترونیکی در هر زمان ممکن است.

>> جدید و با استفاده از ماشین و کامیون, نمایندگی و فروش لیزینگ فعالیت با محدودیت.

>> خودکار ارائه دهندگان خدمات از جمله به طور کامل کارواش اتوماتیک که نیازی به تعامل انسانی بین سرویس دهنده و مشتری است.

>> تلفن همراه ارائه دهندگان خدمات کسب و کار است که ارائه خدمات در تلفن همراه از اساس بدون تعامل بین ارائه دهنده خدمات و مشتری از جمله, اما نه محدود به, تلفن همراه, نظافت حیوان خانگی و ماشین لباسشویی/شرح کسب و کار.

>> خدمات ارائه شده در یکی-یکی-یکی از پایه و اساس از جمله تدریس خصوصی برخی ابزار موسیقی درس و…. بر روی یک پایه است که مطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

>> عمومی و خصوصی دوره های گلف در شهرستان عامل مطابق با دستورالعمل در این Professional Golfers’ Association را “روش برای دوباره به بازی و کسب و کار از گلف” را به عنوان ممکن است به روز شده/اصلاح.

>> قبر سایت بازدیدکننده داشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>