شهردار کرک کالدول اعلام اوآهو سواحل را بازگشایی شنبه

  • DENNIS ODA / APRIL 25 Waikiki beach will get much busier starting tomorrow.

    دنیس ODA / مارس 25

    Waikiki ساحل بسیار شلوغ شروع فردا.

اوآهو سواحل و میله های شن و ماسه را بازگشایی در روز شنبه به عنوان محدودیت در اندازه گروه روابط اجتماعی فاصله و زمان از روز هونولولو شهردار کرک کالدول گفت: در آزادی مطبوعات این بعد از ظهر.

“شروع مارس 16, ساحل تعطیل فرماندار Ige هفتم تکمیلی اعلام و هر گونه پس از آن اعلام قابل اجرا نیست به شهر و شهرستان هونولولو” آزادی گفت.

سیندی مک میلان فرماندار سخنگوی تایید در یک ایمیل که Ige “کار کرده است با شهردار کالدول و به تایید درخواست برای باز کردن سواحل در اوآهو.”

علاوه بر استفاده از سواحل اقیانوس دسترسی و ورزش در حال حاضر به عنوان مجاز, مردم قادر خواهد بود تا در سواحل و میله های شن و ماسه در شهرستان هونولولو تا زمانی که زیر محدودیت های در حال اطاعت:

همه گروه ها محدود به اعضای همان خانواده زندگی می کنند و یا واحد; هیچ گروه می تواند بیش از 10 نفر; همه افراد با استفاده از ساحل که بخشی از اعضای همان خانواده زندگی می کنند و یا واحد باید مطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز ارائه شده است که یک پرستار ممکن است همراه یک وابسته; و ساحل و یا شن و ماسه منطقه می تواند فقط یک ساعت و نیم قبل از طلوع آفتاب تا یک ساعت و نیم بعد از غروب آفتاب مگر اینکه فرد درگیر در ساحل ماهیگیری یا مجاز, هوای آزاد, ورزش.

همچنین امروز کالدول اعلام کرد که فرماندار به تصویب رسانده افتتاح رستوران در اوآهو به ناهار خوردن در خدمات شروع ژوئن 5 با محدودیت های خاص که هنوز در حال نهایی و منتشر خواهد شد در هفته آینده.

برای اطلاعات بیشتر, مردم می توانند با مراجعه به وب سایت oneoahu.org و یا تماس با 768-شهر (2489) اطلاعات خط تلفن بین ساعت 8 صبح و 5 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه و یا ایمیل [email protected]

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de