شهردار کرک کالدول موافقت خود را با باز کردن هونولولو جامعه باغ

شهردار کرک کالدول در روز پنج شنبه توافق کردند که برای باز کردن این شهر 10 باغ جامعه, معکوس زودتر تصمیم به معاف نیست آنها را از “ماندن در خانه/از خانه کار می کنند” منظور او صادر شده و در هفته گذشته به عنوان ابزاری برای حصول اطمینان اجتماعی فاصله در طول شیوع کروناویروس.

شهرستان, پارک, اما, بسته باقی می ماند غیر از دستشویی که باز خواهد شد در طول معمولی پارک ساعت.

“من فکر می کنم از یک پارک به عنوان جایی که شما بروید و انجام تفریح و سرگرمی برخی از مرتب کردن و باغ جامعه هستند بیش از تفریح و سرگرمی, آن را در مورد به کار گرفتن کثیف و عرق و رشد چیزهایی که” کالدول گفت. “آنها به مکان های که در آن مردم می توانند رشد چیزهایی که برای خوردن و آن را حتی بیشتر مهم است.”

تمام 10 باغ جامعه باز خواهد شد با 10 صبح امروز یک پارک مقام گفت. پس از آنها باز خواهد شد از ساعت 6 صبح تا 7 بعد از ظهر روزانه با استثنا از Foster, باغ جامعه, محل که باز خواهد شد از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر در روزهای هفته 9 صبح تا ظهر در تعطیلات آخر هفته.

جلسات ماهانه از باغ’ اعضای باقی خواهد ماند لغو شد حداقل تا پایان ماه آوریل است.

بسته شدن باغ مواجه شد با بهت و حیرت توسط برخی که اجاره باغ ماهانه برخی از آنها ایمیل فرستاده احساسات خود را به دفتر شهردار این هفته است.

جین آکینو که دارای یک طرح در Manoa جامعه, باغ گفت: باغ او اجازه می دهد تا او را به لحاظ جسمی فعال “با هدف و لذت بخش است.” در میان گیاهان او شده است در حال رشد: Swiss chard, تربچه, خیار, قند, نخود ضربه محکم و ناگهانی و گل.

یک ماه بسته خواهد ویرانگر بوده است به تمام باغ ها گفت: Aquino که زندگی در نزدیکی ارشد مجتمع مسکونی در منطقه است. باغ همسایه به طور معمول نشان می دهد تا در پراکنده و شماره ساخت آن نسبتا آسان به رعایت شش پا اجتماعی فاصله راهنما. “من به ندرت بیش از پنج یا شش باغبان مشغول به کار در توطئه های خود را در همان زمان.”

آکینو گفت: آن را حس می کند به ترک این باغ در حال حاضر باز. “اگر ما پیش بینی کمبود مواد غذایی مهم است که به نگه داشتن منابع موجود در حال رشد است.”

Dore Minatodani و شوهرش تام رنگ و یک طرح در پرورش باغ جامعه. به تازگی رنگ شده است کاشت بیشتر خوراکی, سبزیجات, میوه ها و گیاهان است. لوبیا سبز و گوجه فرنگی, ریحان, فلفل قرمز, فلفل و نعناع در میان اقلام در باغ.

“او یک چاقو در کنگر فرنگی در این سال” Minatodani گفت و اشاره کرد که آنها به طور کامل اعتماد به نفس آنها موفقیت آمیز خواهد بود.

زن و شوهر اجاره 100 فوت مربع طرح هر دو برای بقا و سلامت جسمی و روانی مزایای. Minatodani گفت که او استفاده می شود برای زندگی در یک خانه در Kaneohe و در حال حاضر زندگی می کنند در یک آپارتمان در نزدیکی باغ.

“وقتی که من استفاده می شود به یک حیاط من واقعا هرگز به طور کامل در زمان استفاده از آن قدردانی کرد. در حال حاضر که ندارد یک حیاط او را سپاسگزار تر از داشتن یک باغ او گفت:.

باغ جامعه اول آغاز شد و در سال 1975 تحت اواخر شهردار فرانک Fasi. تقریبا تمام باغ را لیست انتظار و حضور در جامعه ماهانه باغ جلسات انتظار می رود که کسانی که می خواهند برای تبدیل شدن به و یا اعضای باقی می ماند. هزینه های کاربر و حق متفاوت در میان های مختلف باغ. برخی حتی نیاز به سپرده.

کالدول تاکید کرد که تصمیم ندارد در نظر گرفته شده به مردم اجازه می دهد به جمع یا معطل شدن در باغ. “ما می خواهیم آنها را برای تمایل به باغ خود را و عمل خوب اجتماعی فاصله است.”

این شهر اقدام به عنوان به سرعت به عنوان آن می تواند به خاطر سلامت عمومی و ایمنی می شود بنابراین ممکن است تغییرات دیگری به عنوان self-جداسازی منظور ادامه کالدول گفت. “ما تنظیم به عنوان ما است.”

برای مثال نشستن در ناهار خوری ممنوع است اما یک استثنا است که در حال حاضر ساخته شده برای سالن های غذاخوری در مراکز پزشکی که سلامت کارگران را در هیچ جای دیگری برای رفتن مواد غذایی در میانه یک تغییر طولانی, او گفت:.

اگر مردم نگرانی کالدول گفت: آنها باید اطلاع رسانی شهر “و ما سعی خواهیم کرد به آنها رسیدگی و تنظیم مناسب به طوری که آنها می توانید انجام دهید چیزی که مهم است برای دریافت از طریق این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>