Kea در اجرای قوانین می تواند 6 تا 12 ماه

هیلو Hawaii >> دانشگاه هاوایی جدید اداری و قوانین حاکم بر جزایر Kea می تواند تا یک سال قبل از آنها به طور کامل اجرا, مقامات گفت.

لیبریا دیوید Ige تصویب قوانین در ژانویه. اما از آن است که احتمال دارد به شش تا 12 ماه قبل از آنها قرار داده و به اثر در دولت بالاترین کوه هاوایی تریبون-هرالد گزارش روز شنبه.

قوانین تدوین چه فعالیت های مجاز در این جزیره بزرگ در سرزمین های مدیریت توسط دانشگاه اما یک چارچوب برای عمل نشده است, نهایی, مقامات گفت.

“اجرای کامل خواهد شد تعدادی از مراحل” گفت: گرگ چون عضو هیئت مدیره دفتر Maunakea مدیریت.

قوانین منع littering, بالا بردن سرعت, سر و صدا, اختلالات, آتش سوزی, مواد مخدر, الکل, هواپیماهای بدون سرنشین و کمپینگ. آنها نیز در نظر گرفته شده برای تنظیم فعالیت های تجاری تور و موتوری ترافیک از جمله رانندگی خارج از جاده.

تظاهرکنندگان مسدود شده و دسترسی به Kea در این اجلاس برای جلوگیری از ساخت و ساز از سی متری تلسکوپ از ماه جولای تا دسامبر. تظاهرکنندگان گفت: این پروژه می تواند آسیب سرزمین مقدس در نظر گرفته شده توسط برخی از بومیان هاوایی.

بخش هایی از قوانین جدید توانمند سازی Kea رنجرز به موضوع استناد به متخلفان در حال حاضر در اثر Chun گفت.

رنجرز قادر به صدور اداری استناد به مجرم درخواست که مجرم را ترک کوه تحمیل جریمه های اداری و اجرای قانون اگر اقدامات دیگر شکست.

دولت هنوز در تلاش برای تعیین یک ساختار برای مدیریت استناد Chun گفت.

رنجرز خواهد مسئله هشدار به متخلفان قبل از حرکت به استناد یا جریمه, دانشگاه, سخنگوی دن Meisenzahl گفت.

“قوانین وجود دارد به حفاظت از منابع وجود دارد” Meisenzahl گفت. “ما در حال تلاش نیست که به جرم هر کسی و ما در حال تلاش برای غنی کردن این جریمه یا هر چیزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>