مائوئی زن متهم به قتل پس از تجاوز قربانی می میرد از صدمات

  • COURTESY MAUI POLICE DEPARTMENT Heather Glennon, 46, of Lahaina was formally charged with murder in the second degree after the man she assaulted last weekend died from his injuries.

    حسن نیت ارائه میدهد مائوئی اداره پلیس

    هدر Glennon, 46, از لهینا رسما متهم به قتل در درجه دوم پس از مرد او حمله هفته گذشته از جراحات درگذشت.

51 سال از جراحات درگذشت در روز سه شنبه و پس از او ظاهرا حمله در لهینا بیش از آخر هفته.

هدر Glennon, 46, از لهینا رسما متهم به قتل در درجه دوم.

روز یکشنبه پلیس گزارش به یک تماس در فعالیت های مشکوک در 885 Wainee خیابان در حدود 7:25 p. m. به محض ورود ماموران کشف یک مرد دروغ گفتن بر روی زمین با آسیب. Glennon دیده می شد راه رفتن در داخل و خارج از ترافیک در وسط جاده.

پلیس گزارش او فریاد در عبور اتومبیل و او حاضر به خارج شدن از جاده ها است. Glennon ظاهرا حمله مرد قبل از اینکه پلیس وارد, انتشار اخبار گفت.

Glennon دستگیر شد در حدود 8 p. m. برای رفتار آشوبگرانه. پلیس گفت: در حالی که در بازداشت او نیز دستگیر و برای حمله در درجه اول در حدود 2 صبح

مرد منتقل شد به مائوئی یادبود مرکز پزشکی در وضعیت بحرانی است. او روز سه شنبه.

Glennon را به قید وثیقه تنظیم شده است در $500,000. بعد از قوم و خویش های اطلاع رسانی در حال بررسی است و تحقیقات ادامه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>