مائوئی مقیم در بیمارستان بستری با هاوایی اولین موش lungworm عفونت 2020

مقامات بهداشت گفت: امروز که هاوایی اولین مورد تایید شده از موش lungworm بیماری در سال 2020 شناسایی شده است در مائوئی.

کل وجود دارد و نه در موارد 2019 با توجه به وزارت بهداشت.

آخرین مورد مائوئی ساکن که به دنبال درمان و بستری در مائوئی یادبود مرکز پزشکی گفت: مقامات بهداشتی که اضافه شده است که تحقیقات خود را نمی قادر به شناسایی منبع عفونت است.

موش lungworm بیماری یا angiostrongyliasis است ناشی از انگلی انواع و می تواند اثرات ناتوان کننده بر فرد مبتلا در مغز و نخاع, با توجه به وزارت بهداشت انتشار اخبار. بسیاری از افراد بیمار به طور تصادفی با خوردن حلزون یا مثل حلزون حرکت کردن با آلوده Angiostrongylus cantonensis انگل, مقامات گفت.

“در میان COVID-19 وضعیت ما نیاز به آگاه از بیماری های دیگر مانند موش lungworm” دکتر Lorrin اضطراب سخت و ناگهانی مائوئی منطقه افسر بهداشت گفت: در انتشار اخبار. “با بسیاری از مردم شروع خود را در باغ خانه برای خود پایداری ما می خواهم به همه یادآوری به طور کامل بازرسی و شستشو تمام میوه و سبزیجات تازه, تحت, پاک, آب در حال اجرا. برای پیشگیری از اضافه شده, پخت و پز, مواد غذایی توسط جوش به مدت 3 تا 5 دقیقه یا گرمایش به یک داخلی دمای 165 درجه فارنهایت به مدت حداقل 15 ثانیه می تواند کشتن انگل است که باعث می شود موش lungworm بیماری است.”

علائم طور گسترده ای متفاوت است ولی اغلب شامل سردرد شدید و سفتی گردن در حالی که جدی ترین موارد تجربه مشکلات عصبی و درد شدید و ناتوانی طولانی مدت, مقامات گفت.

برای جلوگیری از موش lungworm بیماری آنها توصیه می کنند:

>> کنترل حلزون حلزون حرکت کردن و موش جمعیت در اطراف خانه و باغ و مزارع پاکسازی باقی مانده که در آن آنها ممکن است زندگی می کنند و با استفاده از تله و طعمه. پوشیدن دستکش هنگام کار در خارج از منزل.

>> بازرسی شستشو و فروشگاه تولید و در ظروف در بسته بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن است که از محلی خرده فروش بازار کشاورز یا حیاط خلوت باغ.

>> شستن تمام میوه ها و سبزیجات زیر پاک آب در حال اجرا به حذف هر گونه کوچک راب و یا حلزون و توجه نزدیک به سبزی برگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de