Maui, Hawaii شهرستان آماده شدن برای طوفان داگلاس

مقامات شهرستان در مائوئی و جزیره هاوایی در حال آماده سازی را به فشار از طوفان, Douglas, بر اساس پیش بینی مدل های روز شنبه نشان طوفان ردیابی به طور مستقیم بیش از انتهای شرقی جزیره های زنجیره ای.

اگر چه مقدار می توانید در روزهای آینده, Hawaii شهرستان مدنی دفاع مدیر Talmadge Magno گفت: به نظر می رسد هر وزش شدید باد و باران از داگلاس را بیشتر بر بخش شرقی جزیره و Hamakua ساحل. او گفت: شهرستان, بخش ها به خوبی به آماده سازی خود را از جمله ارائه انبوهی از شن و ماسه در دسترس از ظهر امروز برای ساکنان به همراه کیف و بیل به کیسه های شن برای محافظت از اموال خود را.

در پیش بینی طوفان در این شهرستان خواهد شد Waipio ولی از 7 صبح روز شنبه تا اطلاع ثانوی با ویژه-وظیفه افسران و Waipio دره تفنگداران مستقر در بالای جاده به منظور محدود کردن دسترسی به ترافیک محلی تنها.

پناهگاه های تعیین شده در اطراف جزیره Magno گفت:, و اضافه کرد که ساکنان به طور معمول ترجیح می دهند به پناهگاه در محل.

“ما در حال کار از طریق فرایند در حال حاضر و همه شده است از طریق آن قبل از” او گفت:. “برای اکثر ما به اندازه کافی زمان است که ما باید و آماده سازی نیروی انسانی در محل. ما فقط تلاش برای یادآوری مردم به خانواده های خود مراقبت گرفته شده است.”

با یک ششم از حد معمول فضای موجود در صلیب سرخ آمریکا پناهگاه با توجه به فاصله فیزیکی لازم توسط COVID-19, Maui County شهردار مایکل Victorino و گفت: این شهرستان در حال صحبت کردن با هتل مورد مصرف در آسمان در صورت نیاز.

صحبت های روزانه خود را در طول جلسه Victorino با اشاره به شهرستان جدید 21 میلیون دلار جنوبی مائوئی بدنسازی شد که در ماه دسامبر ساخته شده بود به عنوان یک پناهگاه اضطراری و می تواند مقاومت در برابر دسته 3 طوفان و باد شدید از 129 مایل در ساعت. مقامات همچنین به دنبال جدید ورزشی مرکز در مائوئی آکادمی مقدماتی در Napili به عنوان یک پتانسیل پناهگاه.

هنوز شهردار گفت: با پناهگاه فضای محدود آن مهم است برای مردمی که زندگی می کنند در سازه های محکم ایمن از خطرات بالا باد و باران و جاری شدن سیل و اقیانوس موج به ماندن در خانه و یا با دوستان و خانواده که می تواند به ارائه یک محل امن به صبر از طوفان.

اما اگر شک دارید یا نه اعتماد به نفس در مورد محافظت از طوفان اثرات “به صلیب سرخ پناه” Victorino گفت.

گوردون Gillis از صلیب سرخ آمریکا در مائوئی گفت: پناهگاه به طور معمول مدارس شناسایی شده اند برای هفت منطقه در شهرستان با پشتیبان مکان آماده پذیرش هر گونه سرریز جمعیت.

در ضمن Victorino گفت: آثار عمومی و پارک خدمه بوده است پاکسازی پلچک و تخلیه طوفان در مناطق مستعد سیل و ترتیبات ساخته می شد به پناهگاه بی خانمان ها.

با فروشگاه یک بار دیگر تجربه صف های طولانی به عنوان ساکنان انبار کردن ملزومات با طوفان رویکرد Victorino دلسرد همان نوع از وحشت خرید دیده می شود در اولین هفته از COVID-19 شیوع.

“اجازه دهید آماده شود اما اجازه نمی ذخیره کردن خانم ها و آقایان.”

ساکنان مائوئی و هاوایی استان ها به دلیل ترس طوفان داگلاس پس از یک سری از آب و هوا-حوادث مرتبط بیش از دو سال گذشته.

در اواخر ماه اوت سال 2018 رده 5 طوفان خط ریخته شکستن رکورد 40-به علاوه اینچ باران در سمت شرق جزیره هاوایی که در آن جاری شدن سیل آسیب دیده بیش از 100 خانه. در مائوئی 79 خانه دچار آسیب از جمله 22 که مصرف توسط باد شلاق آتش سوزی در بالای تپه های لهینا.

Maui County پایدار آسیب بیشتر در سپتامبر 2018 هنگامی که طوفان گرمسیری اولیویا ساخته شده دو و باران سیل آسا از بین بردن و یا آسیب رساندن به 20 خانه در Waihee رودخانه حوضه Honokohau جریان و Napili.

2019 فصل طوفان نسبتا آرام در مقایسه با پنج طوفان گرمسیری در مرکز اقیانوس آرام همه dissipating قبل از رسیدن به جزایر هاوایی. اما Tropical Cyclone باربارا در اوایل ماه جولای تولید بالا گشت و گذار در امتداد شرق و سواحل جنوبی کشور و باران سنگین در سراسر مائوئی و هاوایی شهرستانهای استان است. Tropical Cyclone Erick در اوایل ماه اوت به ارمغان آورد heavy rain over Hawaii جزیره کائوآئی.

از این گذشته ممکن است NOAA مرکزی اقیانوس آرام مرکز طوفان و آب و هوا پیش بینی, مرکز پیش بینی 75% شانس نزدیک یا زیر نرمال tropical cyclone فعالیت در طول سال 2020 مرکزی اقیانوس آرام فصل طوفان. برای این فصل به عنوان یک کل دو تا شش طوفان گرمسیری شد پیش بینی کرد از جمله گرمسیری افسردگی به نام طوفان و طوفان.

نزدیک به نرمال فصل چهار یا پنج طوفان گرمسیری. طوفان شروع فصل ژوئن 1 و اجرا می شود از طریق Nov. 30.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>