مائوئی سگ رقابت در Hallmark Channel ویژه

مائوئی جامعه انسانی خواهد بود ریشه برای بوگی یکی از آن به تصویب رسید و نجات در Hallmark Channel “در سال 2020 آمریکا نجات سگ نشان می دهد” این آخر هفته.

بوگی کوچک سیاه و سفید از سگ که وارد در مائوئی جامعه انسانی در بهار گذشته با یک تهدید کننده زندگی وضعیت پزشکی است که در حال حاضر یکی از رقبای نشان می دهد بهترین در Underbite دسته.

جامعه دامپزشکی کارکنان انجام یک عمل جراحی خطرناک روی بوگی که مورد نیاز درج یک کبد شنت. خوشبختانه او بهبود یافت و قرار داده شد در یک خانه فاستر برای بازیابی. او مادر خوانده, جیمی-سو غرب یک داوطلب در جامعه در نهایت به تصویب رسید او.

غرب پرورش است نزدیک به 80 حیوانات بیش از دو سال اما بوگی شد برای اولین بار “فاستر شکست.”

“ما در حال داوطلبان و خانواده فاستر و ما خیلی خوشحال هستند برای بوگی و مادر جیمی سو” گفت: استیو مک کینون مدیر عامل شرکت مائوئی جامعه انسانی در انتشار اخبار. “ما آرزو می کنیم هر دو آنها بهترین شانس آنها به عنوان رقابت در سال 2020 آمریکا نجات سگ نشان می دهد در این آخر هفته و ما امیدواریم که آن را به عنوان یک مثال دیگر چرا هر کسی با توجه به گرفتن یک حیوان خانگی همیشه باید در نظر پذیرش ،

مشخصه کانال دو-ویژه شب افکن سگ به تصویب رسید از پناهگاه و نجات سازمان با ماموریت خود را جشن دمدمی و خنده دار صفات.

برندگان خواهد شد تاج گذاری در هر یک از 10 دسته بندی ها: بهترین در حلقه پاک کوچ سیب زمینی, گوش, ارشد, خروپف, ویژه, نیاز, صحبت کردن, Wiggling چین و چروک و بهترین در Underbite.

برندگان از هر گروه خواهد شد و سپس در مرحله نهایی که در آن یک پانل از قضات مشهور را انتخاب کنید بهترین در نجات برنده است.

در این سال افراد مشهور قضات نجات حیوان خانگی طرفداران Gabby Douglas, Kevin Frazier, Jennie Garth, Sandra Lee and Melissa Peterman. این ارائه حامی, شجره نامه را ارائه 100.000 دلار در کمک های مالی به برندگان پناهگاه و یا نجات از طریق خود بنیاد است.

“در سال 2020 آمریکا نجات سگ نشان می دهد” airs در Hallmark Channel در 6 p. m., هاوایی, زمان, در روز یکشنبه و دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>