مائوئی سواحل و پارک ها بسته به سرعت گسترش COVID-19

مائوئی پارک ها و ساحل پارک ها بسته خواهد شد شروع دوشنبه در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 بیماری است.

شهردار مایکل Victorino ساخته شده از اعلام بسته شدن در انتشار اخبار امروز, که همچنین شامل Waiehu گلف. بیشتر شهرستان همه ادارات خواهد بود بسته به مکان آغاز و تا روز دوشنبه.

“لطفا درک کنید که ما ساکنان پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ فرزندان و خواهر و برادر و بچه و عموهای درست مثل مال شما بازگشت به خانه” Victorino گفت: برای بازدید کنندگان در انتشار اخبار. “گسترش این ویروس در اینجا به معنی قرار دادن ما kupuna – سالمندان ما و پدربزرگ و مادربزرگ در خطر است. فکر می کنم در مورد چگونه شما می خواهم به درمان می شود در خانه خود را پر از خانواده و عزیزان خود را.”

او گفت که او تا به حال خواسته رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige به گام به سوی توقف بازدید از ورود Maui County است. اوایل امروز Ige اعلام کرد اجباری 14 روز در قرنطینه برای مردم پس از رسیدن به هاوایی.

Victorino گفت که تمام جاذبه های گردشگری و فعالیت هستند و بسته به ذکر است که وجود داشته است و بسته به میله, کلاب شبانه, تئاتر و سالن های بزرگ اجتماعات.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>