Matson تحویل کالا و سود در طول همه گیر

ستون فقرات هاوایی کالاهای مصرفی تاسیسات حمل و نقل باقی مانده در شکل جامد با وجود خسارت عمده به دولت در اقتصاد Matson, Inc. اعلام کرد روز سه شنبه.

هاوایی بزرگترین اقیانوس حمل و نقل شرکت گفت: کشتی های خود را در خدمت دولت بودند و بسیار سبک در ماه آوریل به دلیل گردشگری تقریبا به طور کامل متوقف شد اما این جریان از مواد غذایی و دیگر روزی کالا برای شهروندان افزایش یافته است در میان coronavirus بیماری همه گیر.

مت کاکس رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت هونولولو مبتنی بر Matson گفت: مصرف صفحه اصلی مواد غذایی و کالاهای ضروری منجر به افزایش حجم محموله در هاوایی در طی سه ماهه اول.

“اکثر ما هاوایی حجم خدمات متشکل از شدت تکرار روزی کالاها و ما انتظار داریم که به خوبی حفظ سطح تقاضا برای این نوع از حجم این همه گیر محیط زیست” کاکس گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران سهام.

هاوایی مقامات دولتی تخمین می زنند که 80% از تمام کالاهای مصرفی در کشور وارداتی هستند و 98 درصد است که همراه با کشتی.

در ماه مارس نادرست پیام های متنی به طور گسترده ای گسترش ساکنان ادعا کرد که حمل و نقل هاوایی خاموش شدن در حال پیشرفت بود که باعث وحشت خرید که شد در حال حاضر در حال وقوع است.

کاکس گفت: Matson است که با تمرکز بر حصول اطمینان از قوام و کیفیت خدمات به عنوان یک تاسیسات به دولت و دیگر مکان های از راه دور این شرکت خدمت می کند که عبارتند از: آلاسکا و گوام.

“این هرگز مهم تر از همه گیر محیط زیست که در آن ما عمل امروز است,” او گفت:.

اما Matson است در نظر گرفتن اقدامات لازم برای جبران ضرر و زیان درآمد مربوط به بخش هایی از کسب و کار خود را که گرفته اند بازدید کنند.

کاکس گفت: تغییرات می تواند ساخته شده به Matson همسایه جزیره بارج خدمات بندر تماس فرکانس و حمل و نقل پایانه ساعت قبل از عمل.

برخی از تغییرات در حال حاضر ساخته شده در Matson شامل استخدام یخ معوق تعمیر و نگهداری و کاهش پرداخت اعم از 10% به 30% برای شرکت 100 بالاترین-کارکنان پرداخت می شود.

کاکس گفت: این شرکت انتظار دارد به صرفه جویی 40 میلیون دلار به 50 میلیون دلار در این سال از کاهش هزینه تلاش ها با هدف کمک به خط پایین شرکت در حالی که حفظ کیفیت خدمات.

در طول سه ماه اول سال که شامل تنها چند هفته از منفی coronavirus مربوط به اثرات Matson دیدم درآمد لغزش 3.5 ٪ به $514 میلیون از 532 میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته در حالی که سود چهار 70 ٪ به $3.8 میلیون از $12.5 میلیون نفر است.

هاوایی محموله حجم اما لبه تا 1.7% در درجه اول به دلیل افزایش حجم مواد غذایی و کالاهای ضروری برای ساکنان آنها تا حد زیادی محدود از ترک خانه دیگر برای کار ضروری خرید مواد غذایی و ورزش است.

در April Matson را هاوایی محموله حجم کاهش 12% که Matson تا حد زیادی نسبت به این سبد در گردشگری. برای نیمه دوم مارس کاهش 19%.

“ما در حال حاضر شاهد این اثر نزدیک به صفر گردشگری و همچنین تاثیر از بسته شدن موقت از فروشگاه های خرده فروشی” کاکس گفت.

Cox انتظار دارد که Matson را هاوایی محموله دوره رکود برای آوریل تا ژوئن خواهد بود در اواسط – به بالا, نوجوانان در صد برد و نشان دهنده بدترین سه ماهه از سال است.

جوئل شراب Matson ارشد امور مالی گفت: این شرکت انتظار دارد که سه ماهه دوم سود.

یکی از خدمات منطقه در حال حاضر با بهره گیری Matson چین است که در آن ظرف آن حجم افزایش 4 ٪ در ماه آوریل پس از 6.5 درصد کاهش در سه ماهه اول.

کاکس گفت: Matson است در حمل تعداد زیادی از تجهیزات حفاظت شخصی, تمیز کردن محصولات و الکترونیک برای خانه مشغول به کار است. او همچنین گفت Matson است با بهره گیری از از دست دادن چین و ایالات متحده مسافر از خدمات است که شامل محموله های حمل و نقل در شکم هواپیما.

برای افزایش ظرفیت آن در چین, خدمات Matson به اجاره های اضافی کشتی هفته آینده و برنامه ریزی برای تغییر یکی از بزرگترین و سریع ترین کشتی Daniel K. Inouye از هاوایی خدمات به تجارت چین لین در اواخر ماه ژوئن.

“بدون شک این اقتصادی downdraft خواهد شد در حال حاضر تعدادی از چالش ها برای ما” کاکس گفت. “اما ما تجربه در مدیریت این شرکت از طریق قبل از رکود قرار می دهد ما در یک نسبتا قوی, فوت فتیش برای انطباق با سرعت و پیدا کردن فرصت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de