کارشناسی ارشد ماراتن بوستون به تعویق افتاد به عنوان coronavirus تاثیر عمیق تر

Coronavirus همچنان به علت اختلالات به رویدادهای ورزشی در آمریکا و فراتر از آن. در اینجا آخرین عنوان از صبح روز جمعه اقیانوس آرام زمان:

تحصیلات تکمیلی: کارشناسی ارشد به تعویق افتاد, بازیکنان لغو شد

آگوستا ملی در روز جمعه به تعویق افتاد, کارشناسی ارشد, عظیم دیگری ضربه به بهار تقویم ورزشی از جدید coronaivirus که در حال حاضر مسئول از دست دادن مارس جنون و تاخیر در روز افتتاحیه بیس بال.

آنقدر که سالانه مراسم از بهار و هفته اول در مارس اختصاص داده شده به درخشش dogwoods و azaleas انشاءالله گوشه و تایگر وودز تعقیب یکی دیگر از کت سبز.

“متاسفانه همیشه در حال افزایش خطرات مرتبط با گسترده coronavirus باید منجر به یک تصمیم گیری است که بدون شک خواهد بود ناامید کننده برای بسیاری از, اگر چه, من با اعتماد به نفس مناسب است تحت این شرایط منحصر به فرد” کارشناسی ارشد رئیس Fred ریدلی در بیانیه ای گفت.

کارشناسی ارشد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 9-12.

ریدلی گفت که امیدوار است این تصمیم قرار می دهد آگوستا ملی در بهترین موقعیت برای میزبان استادان و آن دو دیگر کار را رویدادهای “را در تاریخ بعد.”

او نشان می دهد زمانی که کارشناسی ارشد می تواند ایفا کرده است. این باشگاه خصوصی به طور سنتی بسته در مارس می کند و باز برای اعضای آن تا اکتبر.

“است که یک بازی سرگرم کننده پیام به دریافت” گفت: J. T. Poston میان PGA Tour برندگان که واجد شرایط خود را برای اولین کارشناسی ارشد. “این یک مسابقه است که من بوده ام به دنبال به جلو به از آنجایی که من بچه بودم و هنوز هم بسیار به دنبال به جلو به آن است. من می دانم که من شانس من در آن است. فقط نمی دانیم که آن خواهید بود.”

تصمیم می آید را 12 ساعت پس از PGA Tour کمیسر جی موناهان لغو چهار مسابقات شروع با نهایی سه دوره مسابقات قهرمانی بازیکنان و 15 میلیون دلار کیف پول.

بازیکنان در حال حاضر شد و نیروبخش برای کارشناسی ارشد به تعویق افتاد, به عنوان آنها به سمت چپ TPC Sawgrass در صبح روز جمعه. ویروس گرفتن در دنیای ورزشی و گلف تصمیم به لغو — بعد از اولین بار که مایل به سعی کنید به بازی این بازیکنان در مسابقات قهرمانی بدون طرفداران — اجتناب ناپذیر بود.

“خوب به تعویق افتاد یک آرامش word — لغو دیگری است” گفت: Xander Schauffele بود که یک نفر به جنگل سال گذشته در کارشناسی ارشد. “به عنوان طولانی به عنوان آن را می گوید” به تعویق افتاد ” من فکر می کنم بازیکنان را پیدا خواهد کرد امیدوارم که در آن کلمه و فقط منتظر رفتن زمان است.”

– آسوشیتد پرس

سونیک: نسکار IndyCar اعلام تغییرات

نسکار و IndyCar هر دو معکوس البته جمعه و کشیده پلاگین در مسابقه آخر این هفته با IndyCar تعلیق فصل آن از طریق پایان ماه آوریل به دلیل نگرانی بیش از COVID-19 بیماری همه گیر.

نسکار تنها به حالت تعلیق نژاد روز یکشنبه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر و هفته آینده در حیاط-میامی جاده سریع السیر. هر دو برنامه در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای اجرای بدون تماشاگر.

IndyCar برنامه ریزی شده بود برای باز کردن فصل آن یکشنبه در خیابان های مرکز شهر سن پترزبورگ بدون فن. فرمول یک نیز لغو آن فصل افتتاحیه مسابقه در استرالیا ترک آخر هفته اول جهانی موتورسواری بدون یک رویداد بزرگ است.

“پس از بررسی دقیق از جمله به طور منظم ارتباط با ما رویداد مروج سلامت مسئولان و ادارات شهرستان در ما مربوطه نژاد بازارهای مورد COVID-19 ما را ساخته اند این تصمیم به لغو تمام وقایع از طریق آوریل” IndyCar گفت. “(این) ایمنی از طرفداران ما شرکت کنندگان و کارکنان و همکاران و رسانه ها همیشه باقی می ماند اولویت ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>