ماساچوست ابزار به پرداخت 53 میلیون دلار برای انفجار که آسیب دیده خانه های, کشته و 1

بوستون — شرکت برق پرداخت خواهد شد بزرگترین جنایی خوب تا کنون اعمال شده برای شکستن فدرال خط لوله قانون ایمنی — 53 میلیون دلار — و اعتراف به گناه به ایجاد یک سری از گاز انفجار در ماساچوست که به کشته شدن یک نفر و آسیب دیدن ده ها تن از خانه های فدرال و مقامات گفت.

کلمبیا گاز ماساچوست موافقت کرده است به پیشنویس خط لوله ایمنی عمل می کنند و پرداخت جریمه برای حل و فصل تحقیقات فدرال به انفجار را لرزاند که سه جوامع در مرریمکک دره در شمال بوستون در ماه سپتامبر سال 2018 است.

“امروز حل و فصل یک یادآوری جدی است که اگر شما تصمیم به قرار دادن سود قبل از ایمنی عمومی به شما پرداخت خواهد شد عواقب” FBI Agent یوسف Bonavolonta گفت.

این شرکت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که آن را طول می کشد مسئولیت کامل برای فاجعه است.

“امروز قطعنامه با باراک اوباما بخش مهمی از پرداختن به تاثیر” این شرکت نوشت. “تمرکز ما همچنان بر افزایش ایمنی به دست آوردن اعتماد مشتریان و حصول اطمینان از کیفیت خدمات ارائه شده است.”

شرکت پدر و مادر Merrillville, ایندیانا-بر اساس NiSource Inc., همچنین توافق کردند به تلاش این شرکت برای فروش و بس هر خط لوله گاز و توزیع فعالیت در ماساچوست با توجه به اسناد دادگاه. هر گونه سود حاصل از فروش کلمبیا گاز ماساچوست تحویل داده خواهد شد به دولت فدرال است.

“ما می دانستیم که یکی از چیزهایی که در آن جوامع می خواستم برای کلمبیا گاز به سادگی از بین برود” آمریکا وکیل اندرو Lelling به خبرنگاران گفت:. “تراژدی بود به حدی است که این امر می تواند بسیار دشوار است برای جمعیت در این شهرها به اعتماد این شرکت رفتن به جلو به طوری که یکی از اولویت های ما در زمانی که ما زده این معامله” او گفت:.

انفجار و آتش خشم جوامع لارنس, Andover و اندرور شمالی ، که در آن هزاران نفر از خانه و کسب و کار رفت و بدون گاز و خدمات برای هفته ها و ماه در برخی از موارد در طول زمستان. ساکنان و مقامات دولتی به شدت انتقاد کرد در این شرکت به اندازه کافی پاسخ و به نام برای مقامات باید پاسخگو باشند.

Leonel Rondon, 18 فوت کرد زمانی که یک دودکش سقوط در وسیله نقلیه خود را در جلوی خانه, یک خانه ساعت پس از او بدست گواهینامه رانندگی خود را. مورد ده دو تن دیگر زخمی شدند و ده ها تن از ساختمان های آسیب دیده و یا نابود شده است.

یک سری از کلاس اقدام دعاوی ناشی از این انفجار تا به حل و فصل برای 143 میلیون. حل و فصل در انتظار تصویب نهایی از یک قاضی.

لارنس شهردار دن ریورا ستایش تقاضای رسیدگی و گفت: از آن خواهد شد یک “روز بزرگ” زمانی که کلمبیا گاز وجود ندارد.

“این توافق را بسیار مورد نیاز آرامش به کسانی که تحت تاثیر,” او گفت.

ملی ایمنی حمل و نقل مقصر انفجار در overpressurized خطوط گاز گفت: این شرکت موفق به حساب بحرانی سنسور فشار به کارگران جایگزین قرن آهن لوله ها در لارنس. که ترک فعل ناشی از فشار گاز به سیل محله سیستم توزیع در سطح بیش از حد.

Lelling گفت: فدرال محققان دریافتند که کلمبیا گاز نقض حداقل استانداردهای ایمنی برای راه اندازی و خاموش کردن خطوط گاز از طریق یک “الگوی بی تفاوتی آشکار.”

یک شرکت داخلی متوجه منتشر شده در سال 2015 نشان داد که این شرکت می دانستند که عدم به درستی حساب برای کنترل خطوط در پروژه های ساخت و ساز می تواند باعث آتش سوزی و انفجار, مقامات گفت. هنوز کلمبیا گاز قطع گوشه و کنار به افزایش خط پایین خود را گفته است.

شرکت نمی نگه داشتن قابل اعتماد سوابق کنترل خطوط به دلیل آن بود بیش از حد گران استخدام بی تجربه و آموزش ندیده کارگران و نبود ارتباط با شهر لارنس در مورد پروژه های ساخت و ساز Bonavolonta گفت. کلمبیا گاز نمی تواند حتی به NTSB محققان یک تصویر دقیق از که مشتریان خود بودند که بلافاصله پس از انفجار, او گفت:.

“این فاجعه باعث شد کل مدیریت شکست در کلمبیا گاز” Lelling گفت.

تا زمانی که کلمبیا گاز به فروش می رسد مستقل نظارت خواهد اطمینان حاصل شود که این شرکت پس دولت فدرال و قوانین Lelling گفت.

این فاجعه باعث شد مقامات فدرال به تماس در ماه سپتامبر برای هر ایالت به نیاز است که تمام گاز پروژه های زیربنایی مورد بررسی و تایید شده توسط یک مجوز حرفه ای مهندس. این NTSB همچنین توصیه می شود که طبیعی آب و برق و گاز نیاز به نصب اضافی پادمان در فشار پایین سیستم مانند یک درگیر در انفجار.

کلمبیا گاز برنامه ریزی شده است به اعتراف به گناه در مارس 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im