ماسک در حال حاضر مورد نیاز در همه زمان ها در اوآهو ورزشگاه

  • ASSOCIATED PRESS

    آسوشیتد پرس

ماسک در حال حاضر اجباری در همه زمان ها در هونولولو امکانات تناسب اندام, با توجه به بیانیه ای از شهر و شهرستان هونولولو پس از شهردار کرک کالدول اصلاح شده به تازگی مورد تایید اورژانس سفارش مربوط به COVID-19 شیوع.

ژوئیه 2 اضطراری که نیاز به استفاده از غیر پزشکی پوشش صورت در خارج از منزل و ضروری در کسب و کار مهمان مجاز در ورزشگاه به حذف آنها ماسک به منظور کامل با خیال راحت فعالیت, اما این است که دیگر مورد.

“ما می خواهیم به ورزشگاه باز بماند بنابراین مردم باید در جایی به ورزش و نگه دارید تا با شیوه های سالم در طول این بیماری همه گیر” کالدول گفت: در انتشار اخبار امروز. “اما ما در حال حاضر دیده می شود که این ویروس می تواند در محیط های که در آن مردم در داخل خانه ورزش با هم. این راه دیگری است برای همه ما برای حفظ یکی دیگر امن است.”

انتشار اخبار گفت: امکانات تناسب اندام مانند ورزشگاه باید به اطلاع مهمانان “تنها به انجام تمرینات به حد آنها می تواند به راحتی تنفس در حالی که پوشیدن صورت پوشش و تمرین تحمل و توانایی مانع خواهد شد تا کاربران ممکن است نیاز به تغییر روال تمرین خود را.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>