بازاریابی هاوایی در پیام جدید در میان COVID-19

هاوایی گردشگری مبارزات استفاده می شود بسیار ساده امور اصرار مسافران آمده است.

در حال حاضر به مراتب کمپین های مختلف در حال توسعه به توضیح الزامات مورد نیاز برای داشتن یک منفی COVID-19 تست 72 ساعت قبل از سفر برای جلوگیری از 14 روز در قرنطینه به محض ورود شروع Aug. 1.

تلاش است در مراحل اولیه با یک نیاز مبرم برای موثر تحویل به زودی.

کریس Tatum, هاوایی, Tourism Authority مدیر عامل شرکت گفت: یک دولت خاص خانه کمیته جمعه که هاوایی بازدید کنندگان &Convention Bureau در حال تهیه پیش نویس یک طرح اولیه برای صنعت برای اطمینان از مسافران در مورد جدید کروناویروس الزامات ایمنی برای تماس های ورودی مسافران چهارشنبه اعلام کرد توسط رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige.

“ما نمی خواهیم مردم از آمدن به اینجا و رفتن به قرنطینه” تاتوم گفت: در طول یک کنفرانس ویدئویی نشست انتخاب کمیته مجلس نمایندگان در COVID-19 اقتصادی و مالی آمادگی. “آنها باید بدانند که آنها برای دریافت یک آزمون قبل از آنها می آیند و هنگامی که اگر آنها را انجام دهید که اگر آنها را درست, روند, آنها در حال رفتن به یک تجربه فوق العاده در اینجا. اگر آنها نمی, آنها در حال رفتن به نشستن در اتاق هتل خود را twiddling خود را شست.”

وجود دارد ضرورت به دریافت این پیام را به خصوص با اخیر روزانه رکوردهای جدید کروناویروس موارد در برخی از سرزمین اصلی متحده است.

وندی Laros یک عضو کمیته اجرایی و مدیر Kona-Kohala اتاق بازرگانی گفت: جدول زمانی برای ارتباطات برنامه ریزی بسیار مهم است چرا که مسافران در حال ساخت رزرو در حال حاضر.

“بازدید کننده صنعت واقعا نیاز به دانستن” او گفت:. “مسافران واقعا نیاز به دانستن است.”

Mufi Hannemann کمیته عضو و مدیر عامل شرکت هاوایی محل سکونت و گردشگری انجمن گفت: بازدید کننده صنعت شده است و تقاضاهای مصرانه برای گردشگری احیای اما همچنین به رسمیت می شناسد و نیاز به خوبی ارتباط برقرار مسافر پروتکل های ایمنی.

“همه ما در حال رفتن به آواز خواندن را از همان hymnbook,” او گفت:. “ما می دانیم که ما بخشی از این مسئولیت رو به جلو را به اطمینان حاصل کرد که بازدید کنندگان که به اینجا می آیند مسافرانی که به اینجا می آیند به خوبی آگاه هستند از آنچه که ما از آنها انتظار می رود.”

دولت Rep. دلا Au Belatti (D Makiki-McCully-Manoa) ابراز نگرانی از در دسترس بودن تست در عرض 72 ساعت از سفر و هاوایی به عنوان یک مکان جذاب برای دیدار با 200 دلار رفت و برگشت پرواز به کشورهای دیگر اجتناب آمریکا از مسافران به دلیل عفونت کروناویروس نرخ.

“من بسیار نگران” او گفت:.

ری Vara, مدیر عامل شرکت هاوایی و اقیانوس آرام بهداشت و درمان است که در این کمیته گفت که او آگاه است از پتانسیل چالش با آزمون و زمان و آن این است که مورد بحث با داروخانه های زنجیره ای CVS و بالقوه دیگر سفر برنامه تست شرکای.

Peter Ho, کمیته همکاری رئیس و بانک هاوایی مدیر عامل شرکت گفت که او امیدوار است این ارتباطات طرح نهایی می تواند در هفته آینده یا بیشتر.

ارائه پیام با توجه به تاتوم, انتظار می رود انجام شده توسط ذینفعان صنعت از جمله شرکت های هواپیمایی و هتل ها و تور اپراتورها و دیگران همراه با دولتی تلاش های بازاریابی است که شامل رسانه های اجتماعی.

دولت Rep. ریچارد Onishi (د هیلو-Keaau) پیشنهاد کرد که برخی از فدرال coronavirus کمک دریافت پول توسط دولت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به رساندن پیام است.

Onishi گفت: ارتباطی وجود نداشت برای دولت موجود 14 روز در قرنطینه سیاست برای مسافران برخی از آنها نقض مورد نیاز و دستگیر شده اند با اجرای قانون است.

روز یکشنبه 461 بازدید کنندگان, وارد, همراه با 501 بازگشت ساکنان با توجه به HTA.

در حالی که بازدید کننده ورود در طول همه گیر شده اند و مربوط به بسیاری از ساکنان با خیال راحت به استقبال بیشتر گردشگران به کشور کلیدی است برای احیای هاوایی اقتصاد است. دولت به شدت متکی بر صنعت گردشگری است که به طور معمول در استقبال از 35000 مسافر در روز در ماه ژوئن.

تاتوم گفت: بخشی از خوش آمدید-بازگشت پیام در نظر گرفته شده است که شامل اطلاعات در مورد آنچه ساکنان خواسته شده است به انجام به کاهش گسترش COVID-19 از جمله بهداشت فردی و شیوه های اجتماعی و فاصله.

“ما در حال رفتن به های و درخواست بازدید کنندگان برای انجام دقیقا همان چیزی,” او گفت:. “و همچنین خیلی مهم است که ما به اشتراک گذاری با بازدید کنندگان خود را تجربه خواهد بود زمانی که آنها در اینجا به دلیل وجود خواهد داشت یک فرآیند غربالگری, دیگر از قبل از تست. آنها هنوز هم می شود یک اسکن برای درجه حرارت خود را; آنها خواسته می شود برای اطلاعات بنابراین ما می تواند کمک به تماس با ردیابی. بنابراین ما باید مقدار زیادی از اطلاعات برای به اشتراک گذاشتن با بازدید کننده تا زمانی که آنها می آیند در آنها دقیقا می دانند چه به انتظار. و هنگامی که آنها از طریق آن دریافت کنید و آنها از طریق فرآیند حق آنها زمان زیادی را در هاوایی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>