مارین مجلس لایحه را به رای گیری اجباری

تصریح می کند که کالیفرنیا را یک وظیفه مدنی به رای مجلس مارک لوین تا به معرفی یک لایحه که به رای گیری اجباری — اما با هیچ مجازات برای عدم انجام این کار است.

مجازات است و نه ایده پشت این لایحه که نیاز به هر کسی که واجد شرایط است و ثبت نام برای رای دادن به بازیگران یک انتخابات “مشخص شده و یا بینام و نشان در تمام یا بخشی از” در هر انتخابات در منطقه ای که در آن زندگی می کنند.

“این در مورد توانمند سازی رای دهندگان گفت:” Levine, D-San Rafael, frontrunner میان سه رقبا در مارس 3 اصلی انتخابات است. “هر رای باعث می شود تفاوت.”

افزایش میزان مشارکت نیز مزایای دموکرات او اذعان کرد که “اگر هر کس رای جمهوری خواهان در صورت ابدیت از دست داده و انتخابات” در کالیفرنیا و در بسیاری از ملت.

با 9.1 میلیون ثبت نام رای دهندگان دموکرات حساب برای نزدیک به 45 درصد از این دولت رای دهندگان با نزدیک به 2 به 1 استفاده بیش از جمهوری خواهان (4.8 میلیون) که هم تعدادشان کمتر توسط هیچ حزب اولویت رای دهندگان (در مجموع 5.3 میلیون).

جمهوریخواهان اغلب تحقیر حرکت برای گسترش مشارکت رای دهندگان در این زمینه است که این امر باز کردن دموکراسی به یک “ناآگاهانه رای دهندگان” لوین گفت. اما شهروندان که نیاز به پرداخت مالیات و خدمت در هیئت منصفه نیز “مدنی تعهد در رای گیری برای خود را دولت” لوین گفت.

“هنگامی که آنها رأی ندهید چیزهای بد اتفاق می افتد,” او گفت:. “حقوق به طور جدی به دور گرفته شده مانند حق ازدواج برابر.”

در اوهایو مقامات دولتی در سال گذشته حذف بیش از 180,000 رای دهندگان از رول چرا که آنها تا به حال بازیگران برگه های رای در شش سال گذشته روند تایید به عنوان قانونی توسط دادگاه عالی ایالات متحده.

لوین که منطقه را پوشش می دهد همه از مارین کانتی و بخش جنوبی از منطقه سونوما کانتی از جمله بخشی از سانتا رزا چهره دو حزب دموکرات و جمهوری خواه در پیشنهاد خود را برای پنجمین دوره.

پرسید: اگر لایحه AB 2070 است به احتمال زیاد به تصویب در مجلس قانونگذاری تحت کنترل دموکرات لوین گفت: آن را در حال حاضر ممکن است موفق شده با تولید “کاملا وزوز” در حالی که برگه های رای که در پست الکترونیکی.

رای گیری الزامی است در 30 کشور در سراسر جهان از جمله بلژیک که از آن شده است اجباری پس از سال 1893 لوین گفت: در آزادی مطبوعات. جهان اطلس می گوید: حدود 22 کشورها اجباری رای گیری اما تنها 11 اجرای آن است.

کالیفرنیا شرکت در انتخابات عمومی به نوسان از 64.5 درصد در سال 2018 به 75.2 درصد در سال 2016 42.2 درصد در سال 2014 و 72.4 درصد در سال 2012.

یک سیاست عمومی موسسه گزارش کالیفرنیا در سال 2015 گفت: سال گذشته میزان مشارکت کم سابقه بود و گفت: اکثر ساکنان دولت (84%) می گویند مشارکت کم مشکل است. سیاه پوستان و دموکرات مردم سن 55 و بیش و مرفه تر هستند به احتمال زیاد به نظر که این گزارش گفت:.

در یک نظرسنجی از رای دهندگان ثبت شده که گفت: آنها همیشه رای 36 درصد ذکر شده عدم علاقه به سیاست و 32% زمان و یا برنامه های محدودیت و 10 درصد ذکر شده عدم اعتماد به نفس در انتخابات به عنوان بالا به سه دلیل در این گزارش گفت:.

Levine فکر می کند که همه شهروندان باید رای بدهند.

“این یکی از آن rites of passage برای هر شهروند به علاقه دولت خود را,” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مرد Kovner در 707-521-5457 یا [email protected] در توییتر @guykovner.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>