شهرستان مارین قانونگذار به دنبال سرعت بالا برای مراقبت از سلامت روان بیماران

دولت و مجلس از شهرستان مارین تا به معرفی یک لایحه که اطمینان از به موقع پیگیری قرار ملاقات برای بیماران نیاز فوری به مراقبت های بهداشت روانی.

اندازه گیری توسط مجلس مارک لوین نیاز است که افراد تحت پوشش برنامه های بهداشتی ارائه خدمات بهداشت روانی قادر به گرفتن یک قرار ملاقات با یک ارائه دهنده سلامت روان در عرض 48 ساعت پس از آزادی خود را از مراکز روانپزشکی که در آن آنها بازداشت شدند غیر ارادی. در حال حاضر پیگیری سلامت روان قرار ملاقات اغلب 30 روز یا بیشتر.

این قانون نیست در حال حاضر اعمال می شود به بیماران مبتلا به پزشکی مراقبت های مدیریت برنامه های. که شامل بیش از 10 میلیون نفر در سراسر دولت است.

در سونوما کانتی نزدیک به 99,700 ساکنان دریافت پوشش مراقبت های بهداشتی از طریق مشارکت HealthPlan, غیر انتفاعی, سازمان بهداشت و درمان که اداره پزشکی برای چندین شهرستانهای استان است.

لوین است که به دنبال به مالی اثر افزودن پزشکی بیماران به این لایحه مورد نیاز گفت: Terry one campus رییس ستاد برای سن رافائل دموکرات. “ما امیدواریم که به آن شامل در آینده اصلاحات” one campus گفت.

در زیر موجود دولت قانون یک فرد ممکن است قرار داده شده غیر ارادی به یک قفل روانی تسهیلات تا 72 ساعت برای ارزیابی است. نیاز به این قرار است که فرد باید به شدت غیر فعال و یا یک خطر برای خود و یا خود او و یا دیگران.

بیش از 136,000 بزرگسالان و 18,000 کودکان قرار می گیرد, در 72 ساعت نگه دارید و هر سال با توجه به California Department of Health Care Services.

بهداشت روانی بیماران که منتشر شد از جمله امکانات اغلب تا پایان انتظار 30 تا 60 روز قبل از دریافت آنها در فرد و پیگیری قرار ملاقات با یک روان روانپزشک و یا دیگر مجوز بهداشت روان حرفه ای, one campus گفت. که به احتمال زیاد نمی خواهد رخ می دهد با یک بیمار از بیمارستان مرخص پس از درد و رنج بیماری های قلبی, او گفت:. هدف اصلی این قانون گفت: به نیاز بیشتر سهام برای سلامت روانی بیماران است.

“48 ساعت به ارمغان می آورد برابری با دیگر شرایط پزشکی” one campus گفت.

Kaiser Permanente, بزرگترین شرکت بیمه در سونوما کانتی نمی کند و در عین حال باید یک موقعیت در قانون AB 2242 که معرفی شد در دولت و مجلس در هفته گذشته, قیصر سخنگوی دیوید Ebright گفت.

اتحادیه ملی کارکنان بهداشتی درمانی که نشان دهنده سلامت روان ارائه دهندگان مراقبت های چنین به عنوان درمانگران و مشاوران تقدیر Levine لایحه. این اتحادیه برای سال ها به نام در بیمه مانند قیصر به استخدام بیشتر سلامت روان کارگران به کاهش مقدار زمان بیماران باید صبر کنید برای قرار ملاقات.

“ما می دانیم که بیش از حد بسیاری از مردم در کالیفرنیا نمی توانید به موقع به بهداشت روان در مراقبت از سلامت خود قصد دارد” گفت: فرد Seavey اتحادیه را مدیر پژوهش. “این لایحه اطمینان حاصل شود که بیماران که بیشتر نیاز به مراقبت از سلامت روان خواهد دسترسی سریع به مراقبت.”

در حالی که این قانون در حال حاضر نمی گذارد پزشکی بیماران مشارکت HealthPlan پشتیبانی از هدف خود را سخنگوی داستین Lyda گفت.

“سریع پیگیری پس از یک سلامت روانی اضطراری از اهمیت حیاتی است,” Lyda گفت. “حمایت از ما به موقع دسترسی به مراقبت های بهداشت روانی برای اعضای ما.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected] در توییتر @pressreno.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>