ماریا Carrillo خوانندگان تنظیم شد اما یک ویروس گفت: هیچ

اشک آمد به این پیر مرد به عنوان تنها-در حال حاضر متاسفانه نا امید در جاز گروه کر در ماریا Carrillo دبیرستان سنگ برای من — dreamily و capella — Marvin Gaye را “چه شیرین است.”

آن جمعه هنوز ساعت 8 صبح 10 سالمندان در شرق سانتا رزا پردیس با سرایندگی اکسترا معلم گیل Bowers برای تمرین که قرار بود یکی از نهایی بین المللی ماجراجویی که برای گروه کر تمرین است در طول بزرگ و مطرح در حدود $40,000.

بچه ها تنظیم شد انجام سالانه خارج-از-این-جهانی منظره آتش سوزی جشنواره در خارج از سانتا رزا خواهر شهر ججو کره جنوبی.

هر سال دیگر ماریا Carrillo جاز گروه کر می پیوندد با سانتا رزا مقامات و خواهر شهرستان بوستر که در سفر به ججو. تنها یک زمان گروه کر عضو سوفی کارلتون ساخته شده است این سفر در سال 2018 است. او ضررى به او همکار خوانندگان چگونه افسانه میزبان و اجرای برنامه و ججو جشنواره آتش و اکتشافات از هاوایی-مانند جزیره ججو شد.

“این احتمالا fondest حافظه من از دبیرستان” کارلتون گفت: صبح روز جمعه. 2020 ججو سفر بوده است که تمرکز اصلی او و همکار خوانندگان برای بیشتر از دو سال گذشته.

اما کره جنوبی و شما مطمئنا می دانید که شده ضربه سخت COVID-19 شیوع. در اینجا به تازگی coronavirus بحران مجبور به لغو نه تنها از ماریا Carrillo خوانندگان’ سفر اما از این سال ججو آتش جشنواره است.

کرال مدیر قهقهه به خوبی آگاه است که این بیشتر از موسیقی جاز خوانندگان ” یک فرصت برای سفر و انجام در خارج از کشور در حالی که در ماریا Carrillo به سرعت ابداع طرح B.

گروه کر بود و تنظیم این ترک پنج شنبه در کرال جشنواره کروز در یک کارناوال به بادبان کشتی از ساحل به Ensenada, مکزیک. سپس, روز پیش, Santa Rosa مدارس سرپرست Diann Kitamura آنچه را که او احساس او تا به حال انجام میان بحران بهداشت و درمان. او کشیده پلاگین در اجرای موسیقی کروز.

شما می توانید تصور کنید که چگونه 10 سالمندان و یکی junior در MCHS جاز گروه کر در حال انجام در مورد در حال حاضر.

“این فقط احساس نوع نا امید و شکست خورده” عضو آدم هاموند گفت. “همه این امید که ما ساخته شده است تا بیش از چهار سال دبیرستان می ریزد.”

نگه داشتن در ذهن است که coronavirus نیست اولین مقیاس بزرگ بحران به آمار کلاس 2020. وجود اعضای گروه کر که از خانه خانواده برای سال 2017 firestorms و نهفته بودند نیز توسط Kincade آتش و گسترده پیشگیرانه برق, قطع برق.

و 10 سالمندان در جاز گروه کر نمی تواند کمک کند اما نگران است که جریان جهانی بهداشت اورژانس ممکن است باعث شود که آنها خود را شروع کلاس به مراتب بیشتر غم و اندوه از لغو سفر به ججو و کروز به مکزیک.

“اوه خدای من اگر ما مدرسه لغو شد, ما در حال رفتن به فارغ التحصیل” آنا Knebel گفت. وجود دارد باید در دبیرستان و کالج سالمندان در همه جا که نگرانی.

به عنوان صحبت من با جاز گروه کر بچه ها که به من افتخار خود را به خلوص و حرکت خود را تفسیر از “چه شیرین است” کسی که پا به اتاق تمرین. آن بود که کتی بر اصلی ماریا Carrillo بالا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im