ماریا کاریلو در حال اجرا ستاره نیست آهسته

آینده در پایان اول و دوم در بخش سوم مسابقه در سال 2019 CIF دولت کراس قهرمانی کشور در پاییز ماریا Carrillo سالمندان Colton Swinth و روری Smail بودند برای هدف بزرگ بهار در مسیر.

Swinth تبدیل مناظر خود را به یکی از ردوود امپراتوری ترین رفیع سوابق — لوئیس لونا از Piner زمان 8:55.43 در 3,200 متر مجموعه در سال 2012. تنها یک پسر دیگر از این منطقه نیز شکسته نه دقیقه مانع در 3,200 (سانتا رزا Reesey بایرز را با خود 8:59.89 در سال 2010).

علاوه بر این Swinth بود با هدف اجرای sub-4:10 در 1600 متر است. فصل طرح شد به تمرکز بر روی 3,200 در ابتدا قبل از تعویض دنده و zeroing در 1600 در پایان. Swinth فقط به سختی از دست رفته — توسط 0.21 ثانیه — در شانس خود را برای واجد شرایط برای سال گذشته دولت و میدانی قهرمانی در 1,600.

انگیزه بالا بود.

“من که قرار بود برای رفتن برای آن سال ارشد” Swinth گفت. “من از کار اخراج شد تا برای دریافت آن می رویم.”

برای Smail او همچنین گانینگ برای اجرای زیر نه دقیقه. در 1,600 او امیدوار به اجرای نزدیک به 4:10 — و این چیزی است که تنها چند را انتخاب کنید ورزشکاران منطقه که تا کنون انجام شده است. مانند هم تیمی خود را Smail آماده بود برای رفتن.

منصفانه بگویم این بار راه اندازی شد و برای این جفت ارز است.

از فصل شروع خوبی برای آنها است. در اولین دیدار سال در 3,200 در گربه بزرگ دعوتی در اوایل ماه مارس Smail زد 9:21.54 به محل اول در حالی که Swinth آمد و در دوم در 9:31.22.

بعد در دفتر ثبت دعاوی حقوقی برای Pumas بود دوبلین فاصله جشنواره در اواسط ماه مارس یک مسابقه بود که به احتمال زیاد به جذب نخبگان رقبا و یک شانس برای ضبط برخی بسیار سریع بار در اوایل فصل.

سپس COVID-19 همه گیر رسید. پناهگاه در محل سفارشات به زودی به دنبال. مدارس تعطیل شد, دانش آموزان, خانه فرستاد.

فقط می خواهم که نقش برآب دور شد نهایی فرصت به برخی از شهرستان های تاریخ است.

در ابتدا وجود خشم بود. و طبعا پس با توجه به فصل شد پاره پاره و دور از آنها. همه چیز در آنها به کار رفته بود.

به زودی هر چند دیدگاه های خود را تغییر. خانواده خود را در سلامت خوب اولین و مهمترین. قدردانی دنبال کرد. آنها منعکس شده در تمام خوب هر دو خاموش و پیگیری که انجام شد در طول اجرا خود را در ماریا Carrillo.

وقت خود را با هم به عنوان Pumas ممکن است انجام می شود اما زمان در حال اجرا نیست بسیار بیش از. همه از دست داده است و برای این جفت ارز است.

چرا که Swinth و Smail می توانید شانس خود را برای رقابت در سطح دانشگاهی.

و آنها را فرصتی برای انجام این کار به عنوان هم تیمی.

Swinth و Smail خواهد هر دو حضور در دانشگاه ایالتی پلیتکنیک کالیفرنیا در سان لوئیس اوبیسپو. آنها را در تجارت خود را به رنگ سبز-و-طلا پوما لباس برای یک جفت دیگر از رنگ سبز-و-طلا و لباس در این زمان به عنوان ایرانی. هر دو مجموعه به رقابت برای عبور کشور تیم و هر دو امید به تمرکز بر روی 1500 متر در دو و میدانی.

آنها هرگز برنامه ریزی برای حضور در همان کالج — آن را تنها راه آن کار می کرد. یکی از اولین مرتکب شد Swinth که امضا شده با Mustangs بازگشت در ماه نوامبر.

Swinth بود که همیشه در رفتن به کال پلی از او یک بچه جوان. علاوه بر تحسین خود را برای سر مربی علامت کونوور, Swinth عمیق خانواده اتصال به مدرسه — هر دو پدر و مادر خود هستند آلوم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>