Marck Zuckerberg, جف بزوس و دیگر تکنولوژی اجرائی شهادت در رقابت

  • ASSOCIATED PRESS / 2019 Amazon CEO Jeff Bezos arriving to a news conference at the National Press Club in Washington. Bezos is willing to testify to the congressional panel investigating the market dominance of Big Tech, but along with other tech industry CEOs, lawyers for the company say, according to a published report Monday, June 15.

    اسوشیتد پرس / 2019

    مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس پس از رسیدن به یک کنفرانس خبری در باشگاه مطبوعات ملی در واشنگتن است. بزوس است که حاضر به شهادت دادن به کنگره پانل بررسی بازار تسلط فناوری بزرگ اما همراه با دیگر تکنولوژی صنعت اجرائی وکلا برای این شرکت می گویند با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه, ژوئن 15.

واشنگتن >> چهار بزرگ با تکنولوژی اجرائی — Facebook مارک زوکربرگ آمازون جف بزوس سوندار پیچای گوگل و اپل تیم کوک — پاسخ خود را برای شرکت های’ شیوه های قبل از کنگره در جلسه روز شنبه توسط مجلس قضائیه فرعی در ضد تراست.

پانل است انجام دو حزبی بررسی بیش از سال گذشته از تکنولوژی غول های بازار تسلط و اثر خود را بر مصرف کنندگان است.

این اولین کنگره بررسی صنعت فن آوری. آن را با هدف تعیین اینکه آیا رقابت موجود سیاست ها و قرن قوانین ضد تراست کافی هستند و یا اگر قانون جدید و بیشتر بودجه برای اجرای مورد نیاز هستند.

چهار اجرائی انتظار می رود به شهادت از راه دور.

این جلسه در اصل مجموعه ای برای دوشنبه. آن را موکول به اجازه مجلس است که اعضای کمیته برای شرکت در مراسم بزرگداشت در کنگره در روز دوشنبه و سه شنبه برای Rep., John Lewis, حقوق مدنی آیکون و دیرین گرجستان کنگره که فوت ژوئیه 17.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de