مارس مسالمت آمیز و یا “نگاهی به خیابان’? معترضان بحث چه می آید بعدی

مینیاپولیس >> ناآرامی در شهرهای آمریکا نشان داد هیچ نشانه ای از محو شدن امروز به عنوان بحرانزده نیروهای پلیس از آتلانتا به لس آنجلس تلاش برای اصلاح خیابان و به عنوان معترضان بحث آینده از روز قیام.

پلیس و سرباز گارد ملی ادامه داد: سنگین مستند در مینیاپولیس که در آن مرگ در بازداشت پلیس جورج فلوید 46 ساله سیاه مشتعل اولین تظاهرات. رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام کرد حقوق مدنی اتهامات عنوان شده علیه مینیاپولیس اداره پلیس و گفت: دولت خود را بررسی اینکه آیا وجود نداشته است سیستمیک تبعیض علیه مردم رنگ بیش از 10 سال گذشته است.

حدود 10 ، 000 نفر جمع شده بودند مسالمت آمیز در خارج از دولت و کنگره به عنوان یک هلیکوپتر Black Hawk پرواز پشت سر تازه طلاکاری گنبد. گارد ملی و نیروهای تحسین تحویل آب و گاهی اوقات کاهش یافته است, را به زانو خود را در حمایت از معترضان.

نیروهای ایالات متحده قرار وسایل نقلیه نظامی در سراسر واشنگتن و جمعیت معترضان حداقل دو برابر روز قبل از جمع آوری نزدیک به کاخ سفید. این کاهش پس از این شهر 7 p. m. مقررات منع رفت و آمد اما بیش از 1000 معترضان باقی مانده رو به افسران پولیس در سراسر بلند زنجیره لینک حصار ساخته یک شبه.

هزاران نفر با تجمع در قلب هالیوود, کالیفرنیا این شب به عنوان افسران پلیس واصل از کامیون ها و تشکیل یک زد و خورد خط.

شهردار بیل د Blasio نیویورک تمدید شهرستان را 8 بعد از ظهر حکومت نظامی — که برخی از گروه معترضان دوباره نادیده گرفته و یک روز پس از غارت در منهتن — از طریق پنج شنبه. او همچنین وعده داده شده را به اقدام علیه “غیر خودی” “اعضای باند” و “مشترک جنایتکاران” او گفت: مسئول بودند برای غارت و خشونت است.

“من می دانم که ما را در غلبه بر این. من می خواهم به وفور روشن” شهردار گفت: هشدار: “ما به سختی چند روز.”

در بیش از یک هفته از اعتراضات خشونت همچنان به تشدید و هر دو پلیس و معترضان قربانی شده اند.

افسران در شهر نیویورک و شهر بوفالو ایالت نیویورک بودند کشت و زرع توسط ماشین و زخمی شدند. پس از تظاهرات در منطقه سنت لوئیس خشونت تبدیل شد و چهار افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شدند و یک زن 77 ساله بازنشسته پلیس کاپیتان ضرب گلوله کشته شد توسط غارتگران در یک موسسه رهنی.

و در لاس وگاس یک افسر پلیس بود و در شرایط بحرانی امروز پس از ضربه به مقامات سعی در پراکنده کردن جمعیت pelting آنها را با بطری و سنگ.

اما معترضان را بیش از حد گرفتار شده اند در به طور فزاینده ای قوی اجرای قانون سرکوب. در آتلانتا و شش افسر پلیس متهم شدند با استفاده از نیروی بیش از حد پس از فیلم را به آنها نشان داد توقف دو دانشجویان در یک شنبه شب شلیک اسلحه تیزر در آنها و کشیدن آنها را از وسیله نقلیه خود را.

“رفتار های درگیر در این حادثه نشان دهنده راهی است که ما درمان افراد در شهر آتلانتا” Paul L. Howard جونیور, دادستان منطقه گفت: در یک کنفرانس خبری امروز است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار قرار دادند متحده برای سرکوب حتی سخت تر در تظاهرات ترک تظاهرکنندگان بحث چگونگی پاسخ به رشد نظامی و پلیس با حضور در خیابان.

به عنوان جمعیتی از جنبش گسترش یافت و مراتب متنوع تر نسبت به اهداف نیز گسترش مییابد.

برخی از تظاهرکنندگان خواستار هستند که هر چهار افسران درگیر در Floyd مرگ بود در زندان انداخته نه فقط تک افسر متهم هفته گذشته است. “چهار” آنها فریاد زد در تظاهرات. بسیاری دیگر تماس برای کل سیستم نابرابری است که مشاهده آنها به عنوان علت نهایی فلوید مرگ به پاره کردن و بازسازی شده.

خارج از مرکز بارکلیز در بروکلین نژادی متنوع جمعیت صدها نفر جمع شده بودند شبانه با مردم شعار علیه موسسات آنها احساس کمک به نژادی و اجتماعی و اقتصادی تقسیم — از جمله اجرای قانون و نظام سرمایه داری. کسانی که حامل نشانه لعن آمازون و جف بزوس ایستاده اند کنار دیگران خواستار پایان دادن به خشونت پلیس.

“چه احساس متفاوت در مورد حق در حال حاضر مردم عصبانی خود را در یک راه است که ما را نمی بیند و خارج از مردم سیاه و سفید چهار سال پیش گفت:” Sharhonda Bossier که شروع به شرکت در تظاهرات وابسته و سیاه زندگی مهم جنبش در سال 2013.

در برخی از شهرها معترضان نگران است که خشونت می تواند تحت الشعاع قرار دادن پیام خود را و درگیر در خود پلیس برای جلوگیری از احساسات از افزایش.

در بعد از ظهر دوشنبه فلوید برادر ترنس بازدید نقطه ای که برادر خود را کشته بود در نزدیکی یک تقاطع است که تبدیل به یک گردهمایی مسالمت آمیز برای اعتراض. یکی از اولین چیزهایی که ترنس فلوید بود انتقاد غارت پنجره-تخریب و آتش سوزی است که به همراه برخی از تظاهرات.

“اگر من در اینجا بیش باد تا مسائل اگر من در اینجا بیش از خراب کردن جامعه و سپس آنچه را که همه شما انجام می دهند ؟” او پرسید: صدای خود را بلندتر رشد. “چه شما همه انجام می دهند ؟ همه شما انجام می دهند چیزی! چرا که نه رفتن به برادر من در همه.”

به جای ترنس فلوید که به مینیاپولیس از بروکلین و از مردم خواست تا تحقیقات سیاسی نامزدها و رای دادن برای تغییر.

برخی از ویژه ناراحت کننده درگیری بین سفید و سیاه و سفید معترضان را منعکس بسیار تقسیم می شوند که معترضان به امید upend.

در بالتیمور شنبه شب Denicia بیکر بود شعار “دست ها بالا نمی شلیک کنید!” شهر خارج سالن با یک گروه از حدود 200 معترض هنگامی که دو جوان سفید مردان سیاه پوشیدن تی شرت و ماسک اسکی شروع به لگد زدن و تکان دادن محافظ نرده قرار داده تا توسط پلیس است.

“توقف!” بیکر فریاد زد در مردان, ضبط, این قسمت بر روی تلفن همراه خود را. “هنگامی که شما انجام این کار, آنها نمی بعد از رفتن شما. آنها پس از ما.”

در طول یک گرم, بورس, یکی از مردان جوان پاسخ داد: “آنها در حال رفتن به شما را بکشند به هر حال.”

در نهایت دیگر معترضان حذف دو مرد سفید. بیکر گفت: او مشکوک آنها فقط می خواستم به هم بزنید تا مشکل.

در بسیاری از تظاهرات سفید معترضان می گویند که آنها تلاش کرده اند به چسبیدن به عقب و گوش دادن و یا بازی در یک نقش حمایت با عبور از آب, ضد عفونی کننده دست و تنقلات. برخی رفته اند تا آنجا که به استفاده از بدن خود را به سپر سیاه معترضان به عنوان پلیس در حال تحمل کردن بر روی آنها.

اما برخی از escalations led با معترضان شده اند خوش آمدید.

“اگر شما نشان می دهد تا در این فضا در سراسر کشور شما به عنوان مهمان” گفت: Takirra Winfield دیکسون سابق دولت اوباما رسمی و فعال مستقر در بالتیمور. “شما لزوما باید درست انتخاب کنید تا یک آجر و پرتاب آن را از طریق یک پنجره است.”

در واشنگتن به معترضان squabbled روز دوشنبه بیش از چگونه به پاسخ به اجرای قانون استفاده از اسپری فلفل پیشرفته بر آنها. برخی فریاد زد: از طریق ابر از مواد شیمیایی است که این گروه باید پایه قوی; دیگران التماس به سقوط به عقب برای ایمنی.

بعد از آن در شب, تنش دوباره افزایش یافت و پس از ارتش هلیکوپتر فرود به پشت بام سطح لگد زدن تا خاک و آوار و خوراکی شاخه های درخت در یک مانور اغلب استفاده می شود در مناطق جنگی برای ترساندن و دور کردند.

برخی از افراد جوان با پوشیدن ماسک در پاسخ به پرتاب سنگ در عرض, در حالی که دیگران به نظر می رسد قصد در ادامه به راهپیمایی مسالمت آمیز است.

در برخی از موارد بحث در میان معترضان بیش از چگونه به پاسخ به این پلیس شکسته شدن در امتداد نسل خطوط. درست قبل از نیمه شب یکشنبه شایعات swirled که مقامات در مورد به شکستن معترضان در نزدیکی تقاطع که در آن جورج فلوید درگذشت. یک زن و دو مرد سفید همه در 20s تخم یک برنامه برای به آتش مانع از زباله ظروف و پالت چوبی برای جلوگیری پلیس از حرکت در.

“با سلام آیا شما flammables در ماشین ؟” زن خواسته مردان است.

آنها زد, بازگشت با بطری های پلاستیکی پر از مایع است که آنها ریخت بر چوب و ظروف. که در آن نقطه یک گروه از مردم با عجله بیش از گفتن آنها را به متوقف شود. یکی از آنها زن است ،

“آنچه شما انجام می دهند — آنها می دانند که خشونت” او با عصبانیت گفت. “وجود ندارد یک وسیله نقلیه است که آنها که نمی تواند اجرا شود و از طریق آتش است.”

زن نگاه کرد. “شما دختر من. I got you,” او گفت:, و او راه می رفت دور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>