جنون مارس لغو شد توسط NCAA به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

NCAA لغو آن مردان و زنان در مسابقات بسکتبال در روز پنج شنبه به دلیل گسترش coronavirus قرار دادن یک پایان ناگهانی به فصل کمتر از یک ماه قبل از قهرمانان بود به تاج.

تصمیم می آید یک روز پس از NCAA اعلام کرد این بازی که قرار بود برای شروع هفته آینده خواهد برود اما در بیشتر عرصه خالی. که طرح اوراق به عنوان عمده هر ورزشی آمریکایی از لیگ NBA را به MLB قرار دادن ترمز در آن فصل به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر.

NCAA لغو تمام بهار قهرمانی در هر رشته ورزشی که شامل هاکی و بیس بال و چوگان سرپهن.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس.

NCAA بسکتبال مردان مسابقات انجام شده هر سال از سال 1939 وقتی اورگان موفق به کسب قهرمانی در اوانستون ایالت ایلینوی است. آن را از طریق سال ها رشد هر دو در اندازه و قد و قامت. مسابقات سه هفته تولید تقریبا یک میلیارد دلار درآمد در هر سال برای گپ و آن صدها عضو دانشگاه ها و کالج ها.

آن است که در حال حاضر یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی آمریکایی یک ماراتن بسکتبال از زنگ فروشان, ناراحت و لرزش شامل 68 تیم است. زمینه برای مسابقات مردان قرار بود یکشنبه اعلام کرد. 64-تیم زنان زمینه بود که دوشنبه نشان داد.

بازی را شروع کرده اند در این سمت روز سه شنبه در دیتون اوهایو و سپس گسترش به هشت سایت از ساحل به ساحل از پنج شنبه آینده از طریق پنج شنبه.

در عوض, مارس جنون گرفته بود در یک معنی متفاوت به عنوان ورزش عملا خاموش کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im