جنون سنگ مرمر! مبهم ورزشی قاعده در coronavirus همه گیر

چهار سال بعد که جنگل استقبال بینندگان به آخرین بازی با یک تماس از “بیایید رول!”

Lukaku مستقر در نیمیخن هلند, فیلم های مسابقه و آن را می فرستد به جنگل به وضع تفسیر. سنگ مرمر طرفداران را به ثمر رساند موسیقی متن به نژادها و کر باید ثبت تیم پرداختند.

محبوب ترین ویدئوها به رخ کشیدن بین 1 و 2.5 میلیون انداز برخی از افراد مشهور که شد در احاطه Marble Mania.

Fall Out Boy نوازنده بیس Pete Wentz پرسیدم لبه صندلی. نیاز است که ستاره دنباله دار merch” به یک سنگ مرمر مسابقه تصویری. New York Giants ایمنی Jabrill فلفل همچنین ریشه به صورت ستاره دنباله دار پر شور آبی بزرگ سنگ مرمر است که هرگز از گاز اجرا می شود. “dk اما چگونه است که نور آبی سنگ مرمر فریب داد.”

جشن و ترحم برای حدود 700,000 یوتیوب مشترکین و بی شماری که در ق و رسانه های اجتماعی به عنوان پرشور به عنوان وحشی ترین کامرون Crazies یا Cheeseheads.

وجود دارد تیم در Marbula یک فصل اما هیچ انسان واقعی رقبا. الکترونیکی شروع دروازه باز می شود برای گرفتن توپ نورد و تیله تشویق از غرفه.

“افراد متصل به این تیله و آنها ساخت داستان و آنها بافت این هم از طریق تمام رقابت” جنگل گفت.

اما طرفداران طرفداران و مخرب تیله تبدیل شده اند بخش های از خود ورزشگاه را به صحنه مستقیما از فیلادلفیا ol’ جانبازان ورزشگاه. گروه تیله کردن مربع — و یا آن را “گرد کردن؟” — در طول یک عکس در پایان 2019 MarbleLympics مقدماتی.

“وجود دارد یک مبارزه در حال توسعه در فن بخش در حال حاضر” جنگل گفت: در تفسیر. “آه خدای من Galetic طرفداران در حال تلاش برای عجله کردن وجود دارد. اقیانوسی طرفداران گره خورده با آن است. بیایید امتحان کنید و همه چیز تحت کنترل است.”

و چه کسی می تواند فراموش تیم Momo تا به حال یک سنگ مرمر ارسال به مجروح شدن لیست برای آسیب رنج می برد در یک عرصه است که شامل چهار چرخش بی قراری ریسندگی.

“وجود دارد یک برخورد بزرگ است که در واقع در زمان یک تکه از یکی از تیم Momo را تیله” جنگل گفت. “ما تا به حال به شکل چه بود تیم Momo رفتن به انجام پس از که ؟ بدیهی است که به سختی به درمان از که سنگ مرمر قرار بود به از عمل برای مدت زمان طولانی. به طوری که آنها پیش نویس یک جایگزین سنگ مرمر و سپس آنها را به سختی با آن چون یکی از آنها مریض شدم.”

داستان واقعی.

جنگل شنیده می شود تماس با هر سنگ مرمر پیچ و تاب و به نوبه خود و اوقات تلخی در طول Ocho پخش در روز یکشنبه

“اگر ما می تواند کمک کند تا بهترین نتیجه را از یک وضعیت بد, پس از آن ما در حال هیجان زده می شود قادر به انجام این کار” جنگل گفت.

با شد که در آن زمان برای جنگل برای رفتن و آماده شدن برای یکی دیگر از هیجان مسابقه پیش رو این یکی برای همه تیله.

___

1. بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>