سنگ مرمر نوار فرودگاه هدف از $8.5 میلیون COVID-19 بسته

سام جونزشمال غرب تلگراف

Shire of East Pilbara president Lynne Craigie
آیکون دوربینشایر از شرق Pilbara جمهور Lynne Craigie اعتباری: ایان مونرو/غرب استرالیا, Ian Munro

ارتقاء برای سنگ مرمر نوار فرودگاه بخشی از شایر از شرق Pilbara چند میلیون دلار COVID-19 حمایت اقتصادی بسته است.

شایر نمایندگان تصویب $8.5 میلیون بسته این بعد از ظهر که شامل توقف نرخ در دولت محلی منطقه برای 2020-21.

یخ تمدید تقریبا همه هزینه ها و اتهامات با پنج درصد نرخ بازپرداخت به صاحبان کسب و کار کوچک و چوپان و یک مجموعه از هدف کمک های مالی برای کسب و کار کوچک و جامعه است.

به عنوان بخشی از بسته شایر را مرتکب $6.9 میلیون دلار برای تسریع در نوار سنگ مرمر فرودگاه وصله پینه کردن است که در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع ساخت و ساز قبل از پایان سال و عملیاتی در دوم باید از 2021.

شایر از شرق Pilbara جمهور Lynne Craigie گفت: بسته لقب بازسازی هم بسته ارائه تسکین فوری اقدامات با هدف قرار دادن کسانی که در سخت ترین ضربه از بحران است.

“بسته طراحی شده است برای کمک به افراد و کسب و کار کوچک سهولت بار از مجبور تعطیلی و ضرر و زیان به عنوان یک نتیجه از COVID-19 pandemic,” او گفت:.

Ms Craigie همچنین گفت که او هیجان زده به اعلام شایر بود به جلو را سنگ مرمر نوار فرودگاه کار می کند.

“این ارائه خواهد شد قابل توجه اقتصادی افزایش نه تنها تحریک کننده محلی و منطقه ای ما اقتصاد, بلکه با باز کردن یک قایق از فرصت ها در سراسر شایر” او گفت:.

“سنگ مرمر نوار فرودگاه یکی از مهم ترین تصمیم های سرمایه گذاری را من دیده ام در وقت من در شایر شورا و فرودگاه را باز فرصت برای بزرگتر چارتر پرواز مانند 100 نفره جت هواپیما به در آمده و از نوار سنگ مرمر.”

محلی معدن طلا شرکت Calidus منابع محدود کمک 2 میلیون دلار به سمت توسعه مجدد از فرودگاه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>