بسیاری از بزرگسالان جوان بستری در ایالات متحده

آمریکا بزرگسالان در تمام سنین — و نه فقط کسانی که در 70s, 80s و 90s — هستند که به طور جدی بیمار توسط coronavirus با توجه به یک گزارش تقریبا 2500 اولین مورد ثبت شده در ایالات متحده است.

این گزارش صادر شنبه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری یافت که — همانطور که در کشورهای دیگر — قدیمی ترین بيماران بيشترين احتمال مرگ و بودن در بیمارستان بستری است. اما از 508 بیماران شناخته شده اند که در بیمارستان بستری شده است, 38% شد ویژه جوان بین 20 و 54. و نزدیک به نیمی از 121 بيمار بستری در بخش های مراقبت ويژه بودند بزرگسالان زیر 65 CDC گزارش شده است.

“من فکر می کنم هر کس باید با توجه به این زمینه گفت:” استفن مورس استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی. “این فقط رفتن به سالمندان است. وجود خواهد داشت از مردم سن 20 به بالا. آنها باید مراقب باشید حتی اگر آنها فکر می کنم که آنها جوان و سالم است.”

یافته های خدمت به تاکید تجدید نظر صادر چهارشنبه در کاخ سفید جلسه توسط دکتر دبورا Birx یک پزشک و مقامات وزارت امور خارجه است که یک رهبر از دولت coronavirus نیروی کار. با استناد به گزارش های مشابهی از بزرگسالان جوان در ایتالیا و فرانسه در بیمارستان بستری شده و نیاز به مراقبت های ویژه Birx التماس نسل هزاره برای جلوگیری از معاشرت در گروه و به مراقبت برای محافظت از خود و دیگران است.

“شما باید از این پتانسیل و سپس برای گسترش آن را به کسی که دارای یک بیماری است که هیچ یک از ما می دانستند و علت آنها را به یک فاجعه نتیجه” Birx گفت: پرداختن به افراد جوان است.

در CDC گزارش 20 درصد از بيماران بستری و 12 درصد از مراقبت های ویژه بیماران بین سنین 20 و 44 اساسا پوشا نسل هزاره.

“افراد جوان ممکن است احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد توانایی خود را به مقاومت در برابر یک ویروس شبیه به این گفت:” دکتر کریستوفر Carlsten سر تنفسی پزشکی در دانشگاه بریتیش کلمبیا. اما او گفت: “در صورتی که بسیاری از افراد جوان هستند که در بیمارستان بستری است, که بدان معنی است که بسیاری از افراد جوان در جامعه که در حال راه رفتن در اطراف با عفونت است.”

داده های جدید نشان دهنده اولیه در نگاه اول قابل توجهی موج از موارد در ایالات متحده که شامل افرادی که در بازگشت به کشور از ووهان چین یا ژاپن نویسندگان گزارش شده است. بین Feb. 12 و 16 مارس وجود دارد 4,226 چنین مواردی گزارش CDC, مطالعه می گوید.

این سنین به گزارش 2,449 از این بیماران CDC گفت و از آن 6 درصد 85 و بالاتر و 25 درصد آنها بین 65 و 84. بیست و نه درصد آنها در سنین 20-44.

گروه سنی 55-64 و 45-54 هر کدام شامل 18 ٪ از کل. تنها 5 درصد از موارد تشخیص داده شد در افراد 19 ساله و جوان است.

خطر یک بیمار نیاز به بستری شدن در بیمارستان یا مرگ از عفونت ناشی از کوروناویروس با افزایش سن عنوان شده است که الگوی دیگر کشورها است.

این گزارش شامل اطلاعات در مورد این که آیا بیماران در هر سنی تا به حال زمینه عوامل خطر مانند یک بیماری مزمن و یا به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است. پس از آن غیر ممکن است برای تعیین اینکه آیا بیماران جوانتر بودند که در بیمارستان بستری بودند بیشتر مستعد ابتلا به عفونت جدی تر از بسیاری از دیگران در گروه سنی است.

اما کارشناسان می گویند که حتی اگر افراد جوان در گزارش پزشکی دورافتاده این واقعیت است که آنها در نظر گرفتن تخت بیمارستان و فضا در بخش های مراقبت ويژه معنیدار بود.

و این موارد جدی تر نشان دادن لبه چگونه این بیماری همه گیر است که به سرعت اتفاق می افتند در ایالات متحده نشان می دهد که بزرگسالان در تمام سنین حساس هستند و باید در مورد حفاظت از سلامت خود و انتقال این ویروس به دیگران است.

جوانترین گروه سنی افراد زیر 19 و زیر اختصاص کمتر از 1 ٪ از بستری شدن در بیمارستان و هیچ یک از ICU پذیرش و یا مرگ و میر. این وجوش با داده ها را از کشورهای دیگر است. این هفته اما بزرگترین مطالعه تا به امروز از اطفال موارد در چین یافت می شود که یک بخش کوچک از کودکان بسیار جوان ممکن است نیاز به بستری شدن در بیمارستان به صورت بسیار جدی علائم و که یکی از 14 سال در چین درگذشت از ویروس.

از 44 نفر است که مرگ و میر ثبت شد در این گزارش 15 نفر سن 85 یا بالاتر و 20 نفر بین سنین 65-84. شد و نه مرگ و میر در میان بزرگسالان سنین 20-64 این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>