بسیاری از ایالات سقوط کوتاه از دستور به پیگیری coronavirus قرار گرفتن در معرض

آتلانتا >> عنوان مطلب متحده فشار برای بازگشایی اقتصاد خود را, بسیاری از در حال سقوط کوتاه در یکی از دولت فدرال معیارهای ضروری برای انجام این کار — داشتن یک سیستم کارآمد برای ردیابی افرادی که از لحاظ جسمی در نزدیکی یک فرد آلوده با coronavius.

یک آسوشیتد پرس در بر داشت بررسی یک درهم آمیخته از سیستم ها در سراسر کشور برای به اصطلاح تماس با ردیابی با بسیاری از کشورها قادر به نگه دارید تا با caseloads و تقلا برای استخدام و آموزش مردم به اندازه کافی به رسیدگی برای ماه های آینده. تلاش به مراتب کمتر از آنچه که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که نیاز به محافظت در برابر حیات ویروس.

نتیجه این است که یک آرایه گسترده ای از استراتژی ها و کمی هماهنگی ملی. با چند مورد استثنا اکثر کشورهای نوشته شده توسط AP در حال رفتن آن را به تنهایی. بسیاری از کشورهای دیگر در برخورد با این بیماری همه گیر در حال گرفتن یک ملی رویکرد به تست.

در اواخر روز جمعه این وب سایت برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: راهنمایی در تماس با ردیابی به صورت متحده بود “آینده.”

“ما نمی خواهیم تا کنون کنترل کل کشور مگر ما همان استراتژی” گفت: دکتر کوروش Shahpar سابق CDC رسمی. “در حال حاضر این چیزی است که ما انجام می دهیم.”

تماس با ردیابی یک ستون کنترل عفونت و به طور معمول نیاز به مصاحبه با کسانی که ممکن است در معرض. تعداد سلامت عمومی کارکنان مورد نیاز برای کار در سراسر ایالات متحده آمریکا همچنان برای بحث اما برخی برآوردها به عنوان بالا به عنوان 300,000 مردم است.

لوئیزیانا که ضربه سخت شده توسط این ویروس تا به حال تنها حدود 70 نفر مشغول به کار در ردیابی تماس های این هفته است. مقایسه داکوتای شمالی با کمتر از یک پنجم لوئیزیانا جمعیت و هیچ جدی شیوع دارای 250 مورد محققان و به زودی به ارمغان بیاورد اضافی 172 کارکنان.

با بیش از 37,000 تایید coronavirus موارد پنسیلوانیا است, هنوز کار به تعیین که چگونه بسیاری از مردم آن را نیاز در این زمینه است. در تگزاس هماهنگی خواهد بود سمت چپ به فرد بوده است.

کارشناسان بهداشت و درمان نگران است که یک scattershot رویکرد تنها به طولانی شدن بحران و آنها اصرار بیشتر هماهنگ استراتژی است. در کره جنوبی برای مثال ملی سلامت سازمان نظارت بر تلاش های جمع آوری و به اشتراک گذاری داده ها در حرکت از تایید موارد با ادارات بهداشت محلی. در این کشور شاهد آن مورد تعداد شاقول و پایین باقی می ماند.

وجود اجماع در ایالات متحده بر پایه سوالات مانند چگونه گسترده ردیابی باید باشد و آیا تلفن همراه داده ها باید مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به شناسایی افرادی که ممکن است در معرض در یک مکان عمومی.

برخی از ایالت ها گرفته اند اقدام قاطع. یوتا 250 نفر در وزارت بهداشت دولت کمک به سازمان های محلی در ردیابی, اطلاعات تماس, و آن را می توانید اضافه کردن 500 بیشتر کارکنان در صورت نیاز. ماساچوست انتظار به صرف $44 میلیون در تهاجمی تماس با ما-ردیابی برنامه ریزی و در حال حاضر شروع به استخدام و آموزش 1000 نفر از آن انتظار نیاز دارید.

کشورهای دیگر کندتر به ایجاد قوی ردیابی سیستم های.

کالیفرنیا با نزدیک به 40 میلیون نفر و بیش از 37,000 تایید موارد محدود توانایی ردیابی. آن را به تازگی اعلام کرد قصد دارد برای ایجاد یک “تماس با ما-ردیابی نیروی کار” و قطار از 10 ، 000 مردم است. در لس آنجلس ملت دوم پرجمعیت ترین شهر آن یافت می شود مثبت در درایو از طریق مراکز تست در حال خواسته به ثبت نام برای یک تماس-ردیابی وب سایت.

پنسیلوانیا در ابتدا انجام ردیابی تا زمانی که دولت شروع به دیدن جامعه گسترش ویروس و توانایی خود را به دنبال تماس غرق شد. در حال حاضر آن را تلاش دوباره. مقامات دولتی تخمین می زنند که آن را شش ساعت به انجام اساسی ردیابی اگر یک فرد گزارش شده فقط 10 تماس با ما.

واشنگتن که تجربه اول عمده شیوع در ایالات متحده نیز غرق شده است. آن را در حال حاضر حدود 700 نفر متمرکز ردیابی تماس با برنامه ای برای گسترش نیروی کار به 1500 دومین هفته ممکن است.

یک چالش عمده برای دولت است که توانایی برای انجام گسترده ویروس تست شده مانع در بخشی از دشواری در به دست آوردن تست لوازم. واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفته است که برای دولت تماس-ردیابی برنامه برای کار روزانه تست نیاز به افزایش از حدود 4000 آزمون به 20000 یا 30000 آزمون.

CDC در روز جمعه گفت که این کار با دولت های محلی و قضایی برای شناسایی نیازهای برای “افزایش کارکنان پشتیبانی” برای کمک به ردیابی تماس و دیگر عفونت-اقدامات کنترلی. در حال حاضر متحده به دنبال کمک باید تکیه بر CDC کارکنان که در حال جاسازی شده با دولت سلامت ادارات و سازمان های دیگر.

پس از 1 میلیارد دلار کنگره تخصیص این هفته CDC قصد دارد برای آماده سازی تیم از کارشناسان برای کمک به ایالات هماهنگ قرارداد-ردیابی کردند. CDC بنیاد راه اندازی کرده است یک “COVID-19 سپاه” استخدام مبارزات انتخاباتی را در ده ها تن از کارگران است.

داشتن توانایی برای ردیابی تماس های شناسایی شد به عنوان بخشی از هسته “دولت آمادگی مسئولیت” مشخص شده در کاخ سفید دستورالعمل برای بازگشایی. برخی از کشورها مانند گرجستان و تنسی در حال کاستن اجتماعی و محدودیت های کسب و کار حتی به عنوان آنها سعی می کنند برای ساخت تماس با ما-توانایی ردیابی.

گرجستان عمومی کمیسیون بهداشت و درمان کاتلین Toomey گفت: دولت قصد دارد به آموزش مجدد برخی از کارکنان برای تماس با ردیابی و استفاده از یک برنامه جدید تلفن همراه به مسیر عفونت. آن را به افراد آلوده به طور داوطلبانه خود را به اشتراک بگذارید تلفن همراه داده بنابراین دولت می تواند در پیدا کردن مخاطبین دیگر.

“که برای تلفن های موبایل مانند یک طرح بزرگ اما خود را در کلمات خود آن را در حال نهایی شدن و سفارشی. آن نبوده است, آزمایش,” دکتر گفت: Harry J. Heiman استاد بهداشت عمومی در دانشگاه ایالتی جورجیا. “این ایده که ما در حال رفتن به شروع به باز کردن درب قبل از این چیزها در محل هستند من فکر می کنم غیر مسئولانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>