بسیاری از خرده فروشان می توانند رزومه منظقه خدمات در شهرستان سونوما در جمعه

یکی از نیازهای اصلی و یا معیار برای بازگشایی بیشتر کسب و کار است که استان ها باید کم coronavirus نرخ انتقال. اما تعداد موارد در سونوما کانتی همچنان به رشد در نرخ بالاتر از دولت معیار Mase گفت: روز شنبه در نشست خبری روزانه.

“ما وجود دارد کاملا در عین حال ما در حال نزدیک اما نه وجود دارد” Mase گفت.

استان ها نیز باید قوی بهداشت عمومی اقدامات صورت گرفته از قبیل گسترده تست و توانایی برای پیگیری همه مردم با COVID-19 برای پیدا کردن که دیگری ممکن است در معرض. Mase گفت که در حالی که این شهرستان در مسیر برای ملاقات با بسیاری از دولت معیار تعداد موارد تایید شده از COVID-19 هنوز تثبیت شده است.

تحت Newsom دستورالعمل برای بازگشایی بیشتر کسب و کار در استان ها می تواند بیش از یک تایید COVID-19 مورد در هر 10000 نفر در گذشته 14 روز. با جمعیت نزدیک به 500,000 خواهد بود که 50 نفر در دو هفته گذشته.

در 14 روز از مارس 24 آوریل 7, شهرستان تا به حال 76 موارد با توجه به شهرستان COVID-19 وب سایت. دیگر نیاز است که در شهرستانهای دارای بیش از یک مورد مرگ در گذشته 14 روز. شهرستان مقامات بهداشتی اعلام کرد جدید ترین مرگ فقط چند روز پیش و در آوریل 3.

سرپرست جیمز گور گفت: فرماندار معیارهای بودند سخت تر از مسئولان شهرستان انتظار داشتند. اما هدف این پست در حال حرکت به سرعت و به او معتقد است همه چیز می تواند تغییر در سونوما کانتی را به نفع سرعت.

“من این را به عنوان یک پیش نویس اول حتی با فرماندار” گور گفت. “فرمانداری تا به ادامه کار با تمام استان ها برای دیدن آنچه که مطابق با عقل سلیم آزمون. … من کاملا معتقدم که این مذاکرات در حال انجام با فرماندار.”

Sonoma County سرپرست دیوید Rabbitt گفت: انعطاف پذیری بیشتری مورد نیاز است به اجازه می دهد استان ها به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را در حالی که اطمینان حاصل کرد که یک افزایش در coronavirus موارد مانع است. او گفت: برخی از تصمیمات اتخاذ شده در مورد آنچه که کسب و کار می تواند و نمی تواند بازگشایی شده است.

خرگوش گفت: آن را “احمقانه” و نه اجازه می دهد تا کسب و کار مانند سگ groomers و کارواش به بازگشایی شده است. “در حال حاضر در شهرستان سونوما اگر شما می خواهید به سگ خود را مرتب شما باید برای رفتن به دامپزشک خود و دریافت نسخه و سپس به groomer سگ,” او گفت:. “چرا شما آیا کسی از بیرون رفتن از خانه خود دو بار به مراقبت از یک فعالیت است که نسبتا خوش خیم است.”

شروع جمعه هر کارگر ضروری صرف نظر از اینکه آیا آنها باید علائم یک بیماری می توانید تماس بگیرید برای انتصاب به آزمایش می شود برای COVID-19 در این شهرستان را از طریق درایو تست سایت در بهداشت عمومی آزمایشگاه در Chanate جاده Mase گفت.

که رایگان تست سایت نیز در دسترس قرار ملاقات برای کارکنان مراقبت های بهداشتی پلیس و آتش نشان و آمبولانس خدمه هر کسی که بیش از 65 سال با علائم و نشانه های بیماری و هر کسی در هر سنی با علائم یک بیماری زمینهای.

Sonoma County سرپرست Shirlee زین گفت که او به رسمیت می شناسد که این شهرستان هنوز هم باید پیشرفت در کاهش گسترش ویروس و گرفتن آن تست و برنامه های ردیابی به استانداردهای دولت قبل از آنها می تواند اجازه می دهد کسب و کار بیشتر به کار گیرند.

“اعداد بالا رفته و جای تعجب نیست چون ما تست بنابراین بسیاری از مردم” زین گفت. “بیشتر ما می توانید انجام تمام آن چیزهایی که سریع تر ما می تواند شبیه به شهرستان ما همیشه بودند. همه ما می خواهید به نگاه مانند که دوباره, اما ما همچنین نمی خواهید مردم را به مرگ است.”

Sonu Chandi موسس و رئيس جمهور از Chandi مهمان نوازی گروه مجبور شد به چند تا از کسب و کار از جمله آبجو بارون و بالیوود Bar & رس فر رستوران در مرکز شهر سانتا رزا. هر دو آنها با اتکا تقریبا به طور کامل در اتاق ناهار خوری و سرویس نوار.

“به عنوان صاحبان رستوران, ما نمی توانیم فقط به نوبه خود بر روی سوئیچ و باز است. ما باید به برنامه ریزی و سپس به باز کردن مراحل” Chandi گفت. “به عنوان یک صاحب کسب و کار شده است بسیار چالش برانگیز است چرا که ما در حال برخورد با هر دو علم و ناشناخته است.”

Chandi گفت: او تلاش برای بدست آوردن منظقه فروش در هر دو مکان است که نیاز به مقدار زیادی از برنامه ریزی و پیکر بندی دوباره از عملیات. او گفت که او می خواهم برای دیدن ناهار خوری ابقاء برای رستوران های محلی, اما تنها اگر “علم” آن را پشتیبانی می کند.

“ما می خواهیم به بازگشایی زمانی که آن را بی خطر به انجام,” او گفت:. “به عنوان سخت به عنوان آن است که من بسیار به جای صبر کردن برای انجام ناهارخوری تا زمانی که آن را بی خطر به انجام این کار است.”

نویسنده کارکنان تایلر Dawkins کمک به این گزارش. شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de