بسیاری در ایالات متحده نمی خواهد در بازگشت به ورزشگاه و یا ناهار خوری جدید, نظرسنجی می یابد

واشنگتن >> بسیار از این کشور باقی مانده است بعید به سرمایه گذاری به, میله, رستوران ها سالن های تئاتر یا سالن های ورزشی در هر زمان به زودی با وجود دولت و مقامات محلی در سراسر کشور به طور فزاینده ای اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی, بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

که تردید در پی شیوع کروناویروس می تواند صدا خفه کن هر بهبودی از چه بوده است بیشترین و سریعترین رکود اقتصادی در تاریخ ایالات متحده است. فقط 42 درصد از کسانی که به کنسرت, فیلم, تئاتر و یا رویدادهای ورزشی حداقل ماهانه قبل از وقوع می گویند که آنها می خواهم این کار را در چند هفته آینده اگر آنها می تواند. تنها در حدود نیمی از کسانی که به طور منظم رفت و به رستوران ها اعمال در ورزشگاه و یا سفر خواهد راحت احساس می کنید انجام این کار دوباره.

حدود یک چهارم از آمریکایی ها می گویند کسی که در خانواده خود را از دست داده است یک کار میان که رکود و حدود نیمی از دست داده اند و درآمد خانوار از جمله اخراج, پرداخت, کاهش, کاهش ساعت یا پرداخت نشده زمان خاموش. اکثر کسانی که خانواده دچار اخراج هنوز هم باور دارند که آنها را به بازگشت به خود را به کارفرمای قبلی است اما در انتظار کار خود را نمی خواهد بازگشت افزایش یافته است کمی بیش از یک ماه گذشته به 30 درصد از 20 درصد است.

کهربا ون دن برگ یک معلم در ایندیانا برگزار شد بلافاصله در بازگشت به شغل دوم به عنوان یک مربی تناسب اندام. او نیاز به تصویب یک آزمون برای COVID-19 دریافت درجه حرارت خود را چک هر صبح و منجر کلاس در حالی که با پوشیدن ماسک محافظ.

“پوشیدن ماسک برای آموزش تناسب اندام کلاس ؟ من برای آن آماده نیست” گفت: ون دن برگ, 39.

سرعت و قدرت از هر جهش اقتصادی می تواند مانع از آنجا که بسیاری از ترس خطر ابتلا به عفونت های جدید. مصرف کنندگان را تا حدود 70 درصد از ایالات متحده فعالیت های اقتصادی پس هر چیزی کمتر از یک کل بهبود در هزینه های نیروی بسیاری از شرکت ها به طور دائم و تعمیق درد مالی برای 39 میلیون نفر از مردم که شغل از دست داده اند در حدود دو ماه گذشته.

چهل و نه درصد از آمریکایی ها از تصویب چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دست زدن به اقتصاد این نظرسنجی نشان می دهد. که تضعیف بیش از دو ماه گذشته از 56 درصد در ماه مارس است. هنوز هم موضوع باقی مانده نسبی مثبت برای مغلوب ساختن پیشی جستن که به طور کلی تصویب امتیاز می ایستد در 41%.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان عنوان تهدید coronavirus و مزایای تست و انتقاد از رهبری دموکراتیک فرمانداران. در ضمن بسیاری از قانونگذاران دموکرات باید اصرار بر اهمیت حاوی بیماری و حفظ اقتصاد با فدرال کمک.

گرگ Yost, یک جمهوریخواه از Rockaway نیوجرسی می گوید که او بخواهد رئیس جمهور را تسلیم بیشتر به کارشناسان پزشکی به جای صحبت کردن کاف. اما او اضافه کرد که او فکر می کند مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که او باید به دفاع از خود در برابر حمله شخصی.

“او بین یک سنگ و یک محل سخت,” Yost گفت.

اما ShyJuan Clemons, 45, از Merrillville, ایندیانا می گوید تهمت ساخته شده است که خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر بدتر در ابتدا انکار خطرات آن و عدم نمایش مقدار همدلی برای کسانی که صدمه دیده توسط coronavirus.

“حتی من گربه می داند که او وحشتناک است” گفت: Clemons با اشاره به 14 سال سیامی مخلوط شینجی.

Clemons با این نسخهها کار با نیازهای ویژه مردم و نگرانی خود را در مورد ساعت اگر ایندیانا — گرسنگی از درآمدهای مالیاتی به دلیل بیماری — کاهش بودجه آن است.

اما آن را نیز نشان می دهد که چگونه یک فضای سیاسی قطبش ممکن است تغذیه هر دو با اشتیاق به بازگشت و بی میلی با دیگران به رزومه قبلی خود زندگی است.

در میان کسانی که پس حداقل ماهانه قبل از وقوع جمهوریخواهان به مراتب بیشتر از دموکرات ها می گویند که آنها می خواهم رفتن به رستوران (69% به 37%), فیلم, کنسرت یا تئاتر (68% به 28%) سفر (65% به 38%) و رفتن به یک باشگاه ورزشی یا تناسب اندام استودیو (61 درصد به 44 درصد).

شصت و نه درصد از کسانی که به طور منظم خرید در فرد به صورت غیر ضروری موارد قبل از وقوع از جمله اکثریت در میان هر دو طرف می گویند که آنها می خواهم به احتمال زیاد سرگردان مراکز و فروشگاه های دوباره. اما جمهوری خواهان به احتمال زیاد به می گویند پس از دموکرات 82 درصد به 61 درصد.

Yost بیان هیچ تردیدی در مورد بیرون رفتن از آنجا که او معتقد است که آسیب های اقتصادی از پناهگاه در محل سفارشات خواهد بود بدتر از مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

“چه اتفاق می افتد با افسردگی و بی خانمانی بسیاری از مشکلات دیگر می رویم به وجود می آیند زیرا ما تعطیل اقتصاد ؟” گفت: Yost, معاون رئیس جمهور از عملیات در سازمان بیمه. “من می خواهم به یک رستوران بروید و احساس راحت با بچه ها و حتی ماسک در.”

هنوز هم وجود دارد یک استثنا به حزبی تقسیم با 76 درصد از جمهوری خواهان و 69 درصد از دموکرات ها که موهایشان حداقل به صورت ماهانه گفت: آنها می خواهم این کار را در چند هفته آینده اگر آنها می تواند.

این نظرسنجی می یابد اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها 70 درصد توصیف اقتصاد به عنوان فقیر اما چشم انداز خود را برای آینده بسیار حزبی. شصت و دو درصد از جمهوری خواهان انتظار بهبود در سال آینده در حالی که 56 درصد از دموکرات ها می گویند آن را بدتر خواهد شد.

در همان زمان دو سوم از آمریکایی ها می گویند امور مالی شخصی خود را خوب است که ثابت باقی مانده است پس قبل از وقوع آغاز شد.

بسیاری از خانواده ها شده اند قادر به زنده ماندن رکود به دلیل کمک های اولیه از قبیل پرداخت های مستقیم به مالیات دهندگان و گسترش مزایای بیکاری که منقضی خواهد شد در ماه جولای.

میچل Durst, 74, تا به تماشای این کار ضرر و زیان را از حاشیه به عنوان یک بازنشسته ریاضیدان در Keyser, West Virginia.

او در حال حاضر با احتیاط در مورد رفتن به دلیل به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن از درمان سرطان. این بیماری متوقف هفتگی خود بازی پوکر. او زندگی می کردند از طریق فلج اطفال بحران برخورد با گاز سهمیه بندی در طول 1970s و کار در نیجریه در طول ابولا را بترساند.

او محاسبه ایالات متحده باید به بیمار در مورد اقتصادی باز گشت.

“تا زمانی که ما یک واکسن به خصوص برای مردمی که در معرض خطر آن را برای رفتن به مدتی” Durst گفت. “اگر ما چیزی در دو سال اگر ما خیلی خوش شانس می شود قادر به انجام این کار, من فکر می کنم که خواهد بود فوق العاده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de